Elano'lu yeni bir orta saha mı, yoksa sıfırdan kurulucak yepyeni bir orta saha mı? - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Elano'lu yeni bir orta saha mı, yoksa sıfırdan kurulucak yepyeni bir orta saha mı?

Cevap: Elano'lu yeni bir orta saha mı, yoksa sıfırdan kurulucak yepyeni bir orta saha

Yok dediklerim sadece 4-3-3 oynarsak ve bir defansif ortasaha ve bir de çift yönlü orta saha alırsak olur ancak.Barış,Sarplı kadroyu saymıyorum bile.=)

İşte o zaman Arda ve Elano ikilisinden birini tercih etmeliyiz orta sahaya.He Arda'yı sol wingera koyarsanız Elano'ya da yer açabilirsiniz ama ben asla Kewell'ın yüzde 50'si olamayacağını düşünüyorum winger oynayan bir Arda'nın.

Arda-Kewell karşılaştırmasında bende seninle aynı fikirdeyim...Fakat şöyle durumlar da söz konusu..ARda sağ kanatta oynuyor diye sakal traşı olmamıştı...Adam sadece sol açıkta oynamak istiyor..10 numara pozisyonundan bile memnun değildi..Kewell da büyük ihtimalle yeni sezondan bizimle olmayacak şuan ki duruma göre..Tüm bunlardan cıkan sonucta Arda o Mleda maçlarında Gerets'in oynattığı yerde oynayacak yeni sezonda..

Cevap: Elano'lu yeni bir orta saha mı, yoksa sıfırdan kurulucak yepyeni bir orta saha

10 milyon euroya derhal satılmalı.parasıyla da Kallström Annan Marquez başkada transfere gerek yok.

:D

Pazartesi günü sezon açılıyor beyler. Günaydın. Sıfırdan orta saha mı? 3 gün içinde Elano'dan daha kaliteli adamlar bulabiliyorsan başımın üstünde yerin var. Üstelik Elano giderse 3 tane orta saha. :Roflol:

Evet butun transferleride bitirmislerdi zaten. Diger haftada lig basliyodu.

Elano'nun yerine Neill'i tercih ederim. Ne sezon icinde nede turnuvada oyun olarak zerre tatmin etmedi.

iki saglam onlibero´nun var ise Elano kesinlikle kalmali ve brezilya mili takiminda oyandigi gorevde yer almali ama 2 saglam onlibero elimizde olmadigi icin bos geciniz 10 milyon´a satabilirsek satilsin (yine de icimde bir ses bir sezon daha kalsin bir gorelim diyor)

Sifirdan kurulacak yeni bir orta saha kesinlikle. Adamin 60 dakikalik cani var ve onun yaptigi golge presi bende yaparim sonucta hergun yarim saat olsun kosuya cikan herkes yapar. Pas yapabilen onlibero-cift yonlu kallstrom gibi bir oyuncu-emre colak gibi bir dizilis bizim icin en ideali olur bence. Yok cok paramiz varsa colak in yerine ayni teknik ozelliklerde ama daha mucadeleci birilerini de monte edebiliriz

Sağlam iki Ganalı ile beraber iyi olur kalması.

Ben bundan sonra takımda ilk maçında müthiş bir gol atan transfere bel bağlayamayacağım arkadaş.

Lincoln ve Elano örneği ortada.

Orta sahada Elano'nun yanina transfer edilicek bir kac kaliteli isimle Elano'nun kalitesizligi tamamen ortaya cikicak.

----------------Arda--------------------

Elano--------------------------- Keita

(Kewell)---------------------(Dos Santos)

Ardayı Lincolnun oynadığı pozisyonda oynatsak, oyun kurucusu.Elanoyu da sola denesek.

Elano kesinlikle göndermeli.Ben hayatta herşeyin fiyat/performans oranına dikkat ederim.Elano yıllık 3 mio alıyor ve yaptığı katkı Emre Çolak kadar.Elano yerine Emre Çolağı koy aynı.2sinin de fizik gücü yerlerde.Elano nedir ? Bir 10 numara mıdır yoksa bir DMC midir ? yoksa Ön Libero mudur ? Yoksa Forvet midir ? nedir Elano ?

Nereye koysan bir +sı yok.Bari Dünya kupasında attığı 2 golü hatrına birileri alsada kurtulsak şu beladan.

Elano kesinlikle göndermeli.Ben hayatta herşeyin fiyat/performans oranına dikkat ederim.Elano yıllık 3 mio alıyor ve yaptığı katkı Emre Çolak kadar.Elano yerine Emre Çolağı koy aynı.2sinin de fizik gücü yerlerde.Elano nedir ? Bir 10 numara mıdır yoksa bir DMC midir ? yoksa Ön Libero mudur ? Yoksa Forvet midir ? nedir Elano ?

Nereye koysan bir +sı yok.Bari Dünya kupasında attığı 2 golü hatrına birileri alsada kurtulsak şu beladan.

Iste olay da tam olarak orada.

Ilk geldiginde Arda ile rotasyon icerisindeydi. Sonra bir ara forvet oynamaya basladi. Hade o zaman yeni gelmisti, hic saymayalim.

Rijkaard Arda'yi sola cekip Elano'yu santrafor arkasina monte etti. Uretkenlik ve sonuc kocaman bir 0.

En son tek on libero yaninda serbest orta saha gorevi gordu. Top calmayi gectim ne rakibe alan daraltiyo, ne bitirici paslar atiyo, ne o cok meshur oldugu sutlarini deniyo, ne kafa topu aliyo, ne mucadele ediyo. Koca bir senede tek ve en iyi yapabildigi sey bos alanlara uzun toplar atmasi, ki bunu akilli bir defansif orta saha oyuncusuda cok rahat yapar. Deplasmandaki Atletico maci disinda gercekten iyi oynadigi tek bir mac yok.

Ilk geldiginde Arda ile rotasyon icerisindeydi. Sonra bir ara forvet oynamaya basladi. Hade o zaman yeni gelmisti, hic saymayalim.

Rijkaard Arda'yi sola cekip Elano'yu santrafor arkasina monte etti. Uretkenlik ve sonuc kocaman bir 0.

En son tek on libero yaninda serbest orta saha gorevi gordu. Top calmayi gectim ne rakibe alan daraltiyo, ne bitirici paslar atiyo, ne o cok meshur oldugu sutlarini deniyo, ne kafa topu aliyo, ne mucadele ediyo. Koca bir senede tek ve en iyi yapabildigi sey bos alanlara uzun toplar atmasi, ki bunu akilli bir defansif orta saha oyuncusuda cok rahat yapar. Deplasmandaki Atletico maci disinda gercekten iyi oynadigi tek bir mac yok.

Elano'nun oldugu her orta saha yumusak olur ..

1 ön libero 1 de sol iç bulursak Elano güzel oynar.

Sen futbolu F harfini bile bilmeyen birisin.

Üst Alt