Elektronik Yardım Başlığı (Arşiv) - Sayfa 81 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Elektronik Yardım Başlığı (Arşiv)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Elektronik Yardım Başlığı

yav simdi degerli kardesim 49 tane islem var diyor bilgisayar. ram kullanimi da 1.69 gb

boyle bir derdoluk, belki de normal ama mesela gecen gun fm oynuyodum yavasliktan fmnin tuslarina basilmiyodu, continueya basiyorum 10 dk sonra continue oluyo flns

yav simdi degerli kardesim 49 tane islem var diyor bilgisayar. ram kullanimi da 1.69 gb

boyle bir derdoluk, belki de normal ama mesela gecen gun fm oynuyodum yavasliktan fmnin tuslarina basilmiyodu, continueya basiyorum 10 dk sonra continue oluyo flns

Ccleaner işini görür kardeş birde CTRL-ALT-DELETE konbinasyonundan faydalan

49 mu, şu anda Firefox dışında hiçbir şey açık değilken 85 diyor bende :D

Hangi işletim sistemi var Windows 7 mi?

Merhaba Arkadaşlar

Arkadaşın bilgisayar çökmüştü

Bilgisayarına format attırdık bil. tamircisinde

Yerel disk D de arkadaşın önemli dosyaları vardı

Sadece Cyi formatladı

Şimdi o kalan D yi biz nasıl formatlicaz

Bir format Cdsi mi takalım yoksa Bil açıkken mi biçimlendirelim

Bir de

Arkadaş Avea jet kullanıyor kendi bilgisayarında performansı düşük

Başka bir bilgsayara takınca iyi çalişiyor

Sorun ne olabilir

Bilgilendirirseniz sevinirim

D'de önemli bilgileri yedekledikten sonra D'nin üstüne sağ tıklayın biçimlendir diyin hızlı olmadan normal yoldan biçimlendirin hemen halleder.

r10.net Davetiye

r10.net sitesine üye iseniz davetiye yollayabilirmisiniz acaba acil lazım da bir iş için

teşekkürler şimdiden​

Cevap: r10.net Davetiye

question-mark2a.jpg

300-400 TL arası bu foruma rahatça girebileceğim wifi li dokunmatik ekranlı telefon arıyorum.hangilerini tavsiye edersiniz...

sınırsız net alcam telefona maç sonuçları, forum vb gibi durumlarda rahatça girse yeter bana.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt