Elektronik Yardım Başlığı (Arşiv) - Sayfa 80 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Elektronik Yardım Başlığı (Arşiv)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Elektronik Yardım Başlığı

beyler görev yöneticisinde scvhost.exe %100 e kadar bellek kullanıyor bu da neti yavaşlatıyor

harbiden bunun çözümünü bilen varsa yardımcı olsun

Allah rızası için

Bilgisayarın hafızası çok düşük olduğu için Taşınabilir Hard Disk almayı düşünüyorum.Bu konuda bilgisi olan arkadaşlara bir kaç sorum olacak?

*Tak çalıştır şeklinde mi?Yoksa kurulum gerektiriyor mu?

*LCD Tv'lere bağlayıp mp3,divx vs. oynatabilir miyim?

*Mesela Pes 2012'yi THD'e yükseyebilir miyim?Bildiğiniz gibi Pes'in bazı dosyaları Belgelerim kısmına yüklendiği için THD'yi çıkarıp,taktığımda sorun çıkarır mı?

*Son olarakta (500 GB-1 TB arası) THD önerilerinizi bekliyorum.Ayrıca iyi bir THD'de olması gereken özellikleri söylerseniz sevinirim? :)

:( geçmiş olsun çok kötü verilerinin kaybolması yahu bende 500 gb vardı 1 senelik bütün bilgilerim gitmişti çok üzülmüştüm eğer veriler çok önemli ise veri kurtarma şirketleri var onlara başvurabilirsin eğer film falan ise üzülme bilgisayar görüyor mu hddyi

Sağolasın, kurtardım verileri. Pc önceleri görmüyordu,adaptör düğmesi içe kaçmış ve üzerindeki aç-kapa düğmesi de çalışmıyor(du).Bir ara görünce toptan tüm verileri aktardım.Hala çalışıyor fakat güven olmaz tabii... WD'nin My Book aleti çok garip.

Bilgisayarın hafızası çok düşük olduğu için Taşınabilir Hard Disk almayı düşünüyorum.Bu konuda bilgisi olan arkadaşlara bir kaç sorum olacak?

*Tak çalıştır şeklinde mi?Yoksa kurulum gerektiriyor mu?

*LCD Tv'lere bağlayıp mp3,divx vs. oynatabilir miyim?

*Mesela Pes 2012'yi THD'e yükseyebilir miyim?Bildiğiniz gibi Pes'in bazı dosyaları Belgelerim kısmına yüklendiği için THD'yi çıkarıp,taktığımda sorun çıkarır mı?

*Son olarakta (500 GB-1 TB arası) THD önerilerinizi bekliyorum.Ayrıca iyi bir THD'de olması gereken özellikleri söylerseniz sevinirim? :)

:melek:

Benim Cep Telefonunun Ekranında Operatörün Yazdığı Kısmın Altında "Yeni Cb (55)" Yazıyor , Bu Arada Gidip Gelebiliyor Bunun Ne Anlama Geldiğini Çözebilmiş Değilim ; Yardımlarınızı Bekliyorum . :-)

15092011.jpg

15092011.jpg
[/URL][/IMG]

Bu hata bende hep var yeni ekran kartı aldığımdan beri.Zaten fm 11 dışında ve onuda 2D oynatıyor ancak.Onun haricinde Pes 11 ve Fifa 11 gibi oyunları oynarken hep böyle tuhaf tuhaf hatalar veriyor.Sizce bilgisayarımda ne bozuk.

Ram kaç ? Ekran kartının tam özellikleri nedir yani MHZ si falan ? 1 gb bellek iyiymiş...

2gb ram,ekran kartının mhzini bilmiyorum.

Tugay ekranın solundaki çizgileri mi kast ediyorsun hata derken?

Evet o hata hep yapıyor oyunlarda.Ekran kartını servise gönderdim.1 rami çıkarttım tek ramla çalıştırdım yine aynı kitlenmeye benzer sorunları yaptı.Birde işlemci sorunu olabilir diye bir düşünce var kafamda.

Nvidia ge force 1gb.

Ben almadım ekran kartını hediye gelmişti.

Ayrıca ben Bornovaya kaçar.Sorunla ilgili bilgisi olan yazabilir.Dönünce yazabilir.Cevaplayanlara teşekkürler.

Ge-Force modeinin 100 tane alt modeli var. Hangisi?

Ayrıca anakart işlemci ekran kartı ve psu özelliklerini de yazar mısın? Ve bu sorun sadece oyunlarda mı oluyor?

Ge-Force modeinin 100 tane alt modeli var. Hangisi?

Ayrıca anakart işlemci ekran kartı ve psu özelliklerini de yazar mısın? Ve bu sorun sadece oyunlarda mı oluyor?

Nvidia Ge Forve 9400gt,ram 2 gb,ekran kartı 1 gb,psu 250 w.Bu sorun sadece oyunlarda oluyor Emre.Eğer sıcaklık sorunu falan varsa yeni pc toplamayı bile bana düşündürüyor.

EDİT:Şimdi yine Pes 11 açacam ve hatayı telefondan çekip yeni hatalarıda koyacam.

9400GT ekran kartı Fifa11-12, Pes11-12 gibi oyunlar için yeterli bir kart değil. Büyük ihtimalle o yüzden oluyor.

beyler görev yöneticisinde scvhost.exe %100 e kadar bellek kullanıyor bu da neti yavaşlatıyor

harbiden bunun çözümünü bilen varsa yardımcı olsun

Allah rızası için

Virüs bu. Normalde "svchost.exe" olması gerekir, ama virüs programları sistem programlarına benzer isimlerle bir nevi gizleniyor.

Benim sana önerim Malwarebytes' Anti Malware programını indirip, Güvenli Modda bilgisayarına bu programla virüs taraması yaptırman.

Malwarebytes Anti-Malware 1.51.2.1300 - TechSpot Downloads

Buradan indirebilirsin programı. Türkçe dili mevcut. 30 gün deneme süresi var sanırım, ancak deneme süresi bittiğinde de programı kullanabiliyorsun. Tek farkı "real time protection"un sadece pro ve deneme sürümü'nde olması, ki ben Real time protection (Türkçesi nedir bilmiyorum, ama bilgisayarı her an tehlikelere karşı koruyor) kullanmıyorum. Bilgisayarı yavaşlatıyor, her internet sitesine girince tehlike sezip, gereksiz bildiriler gösteriyor.. Haftada veya ayda 1 defa virüs taraması yapmanız yeterlidir.

Güvenli Modda virüs taraması yapın bu programla, sonrasında sorun kalacağını sanmıyorum.

Kolay gelsin. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt