Elektronik Yardım Başlığı (Arşiv) - Sayfa 82 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Elektronik Yardım Başlığı (Arşiv)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Elektronik Yardım Başlığı

300-400 TL arası bu foruma rahatça girebileceğim wifi li dokunmatik ekranlı telefon arıyorum.hangilerini tavsiye edersiniz...

sınırsız net alcam telefona maç sonuçları, forum vb gibi durumlarda rahatça girse yeter bana.

Söylediğin rakamdan biraz daha yüksek bir fiyatta ama Samsung Galaxy Mini önerebilirim sana.İşyerimde şuan en çok sattığım telefonlardan birtanesi

Android 2.2 İşletim Sistemine sahip bir cihaz 3G,Wifi,GPS gibi özellikleride mevcut

O zaman sistem dosyalarında hata vardır bende online gozukuyor serverlar. Kullandığın işletim sisteminin sistem dosyalarını onarman gerekebilir.

Gom'da video açarken sağ alt köşede Kaspersky "Bu davranış PDM,DNS,Query işemine benziyor" şeklinde hata veriyor. Videoyu izleyebiliyorum her halukarda. Etkin bir tehdit de yok.Yani video izlememi engellemiyor fakat sağ alt köşede Gom'la herhangi bir video açtığımda 5-10 saniye bu uyarıyı verip daha sonra gidiyor.

Bu sadece Gom Player'de oldu.

Acaba Kaspersky'nin kendi özelliklerinden kaynaklanan güvenlik uyarısı mı ?

Bilgi verebilecek bir arkadaş?

Oyunların kurulum dosyasını Dvd'ye çekeceğim.Malum oyunun boyutundan dolayı 2 dvd olacak.Dvd'yi bilgisayar'a taktığımda otomatikmen kuruluma geçmesini istiyorum.2 dvd olduğu içinde kurulumun 2 dvd şeklinde olması lazım.

Yardımlarınızı bekliyorum.

XP'de bilgisayarda kayıtlı olan wireless şifresinin karakterlerini nasıl görüntüleyebiliriz. Windows 7'de yapabiliyorum ama XP'de nasıl yapılıyor acaba, bilen varsa yazsın lütfen...

bende şuan 4gb ram takılı fakat 32bit diye 2.50 gösteriyor.ama ram kullanımı 3.20 olunca windows bellek değeri düşük diye bi uyarı verdi.bende 4gb ram mi var o zaman.anlamadım tam olarak.

6757.jpg

6708.jpg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt