ELW 11/12 F8 2.Maç | Galatasaray MP 67-75 Fenerbahçe | Maç Sonucu | Elendik - Sayfa 36 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ELW 11/12 F8 2.Maç | Galatasaray MP 67-75 Fenerbahçe | Maç Sonucu | Elendik

Cevap: ELW 11/12 F8 2.Maç | Galatasaray MP 67-75 Fenerbahçe | Maç Sonucu | Elendik

en ideali 5. prince-taurasi(veya augustus)-fowles-alba-sancho lyttle yeterli işte.ısıl-bahar-saziye-gülşah da yerli olarak kenardan gelirler.birde bir uzun devşirirsek türk olarak oynatırız yani tamamdır işte.

esra şencebeyle tugba palazogluda geri dönmeli bu takıma.

Cevap: ELW 11/12 F8 2.Maç | Galatasaray MP 67-75 Fenerbahçe | Maç Sonucu | Elendik

Beyler Albayrak fenalaşmış. Geçmiş olsun.

Konuşulacak çok konu var, ama şimdilik sessiz sakin olacağız. Biraz kendimize gelince yazarız bir şeyler.

Ama bu saatten sonra üşenip, bana ne, ne yaparlarsa yapsın diyecekler kendi bilir.

oyun kurucumuz ışıl!! topu rakip sahaya kadar getirip kafayı kaldırmadan taurasiye versin.taurasi bir iki çırpınıp boş atış veya turnike arasın.atış şansı bulamadı mı topu tekrar ışıla atsın.ışıl bi 10 saniye topu üçlük çizgisinin orada oyalasın(arada bi yanındakine pas verip geri alıyor topu haksızlık etmeyeyim!!)bunlar olana kadar tabi hücum süresi 5 saniye falan kalıyor tabi.son bi umut topu taurasi alıp potaya allahkerim bi üçlük göndersin o da girerse girer girmezse bir sonraki hücumda bu yazdıklarımı tekrarlarsın.ahanda ceyhunun takıma çizdiği set bu

esra şencebeyle tugba palazogluda geri dönmeli bu takıma.

esra hayranı biri olmama ragmen tugbayı tercih ederim en azından ışıl gibi tuttugu guarda sayı izni vermiyor. faul proplemi yasıyor ama tuttugu kişiyi de oyundan bezdiriyordu.

Yapılacak bariz belli.

1- Top class avrupalı uzun

2-Sylvia Fowles

3-Taurasi

4-Torrens

5-Yabancı Guard

renkdas zaten daha demin yazdıgım beşliden 3 ünü yazmısın.uzun olarak sancho lyttle guard olarak ise prince veya palau.

esra hayranı biri olmama ragmen tugbayı tercih ederim en azından ışıl gibi tuttugu guarda sayı izni vermiyor. faul proplemi yasıyor ama tuttugu kişiyi de oyundan bezdiriyordu.

IŞIL guardlara sHOw yaptırıyor mert. rivasın 36lık kart horozuna hayatının 3 lük yüzdesini yakalattı onun oynadıgı dakkalarda attı. bugünde birsel yaptı. 2 metre geride savunuyor birseli. esrayı hertürlü tercih ederim ben ışıla. ondaki hırs yeter. 3lükleride iyi

Sancho Lyttle'la geçen sene 3 ay uğraştık gelmedi, alacağı paraya 2 tane uzun alınır ki bize 1 değil 2 Avrupalı uzun lazım.

IŞIL guardlara sHOw yaptırıyor mert. rivasın 36lık kart horozuna hayatının 3 lük yüzdesini yakalattı onun oynadıgı dakkalarda attı. bugünde birsel yaptı. 2 metre geride savunuyor birseli. esrayı hertürlü tercih ederim ben ışıla. ondaki hırs yeter. 3lükleride iyi

zaten bende onu diyorum tugba olsaydı birsel kısa sürede o üclükleri atamazdı.esra eski bildigimiz gibi mi? sorunda burda zaten atısları körelmiş olabilir eskisi kadar iyi olmayabilir.

beyler gelecek sezonun kadrosunu falan tartışmadan önce bi hocayı belirleyelim.gerisi önemli değil

zaten bende onu diyorum tugba olsaydı birsel kısa sürede o üclükleri atamazdı.esra eski bildigimiz gibi mi? sorunda burda zaten atısları körelmiş olabilir eskisi kadar iyi olmayabilir.

ben beşiktaşta takip ediyorum baya iyi istatistikler yaptı son maclarda. ligden düşmemesi sagladı beşiktaşın payı coktu.

Sancho Lyttle'la geçen sene 3 ay uğraştık gelmedi, alacağı paraya 2 tane uzun alınır ki bize 1 değil 2 Avrupalı uzun lazım.

sancho zaten avrupalı.sancho-bahar-fowles ve devşirilecek bir oyuncu(melisa canın yerine bir uzunu devşirdik mi tamamdır) yeter bize.4 uzun yeterli olur.son 8 e kalırsak bir uzun da takıma alınır.

sancho zaten avrupalı.sancho-bahar-fowles ve devşirilecek bir oyuncu(melisa canın yerine bir uzunu devşirdik mi tamamdır) yeter bize.4 uzun yeterli olur.son 8 e kalırsak bir uzun da takıma alınır.

4 uzun neyine yetmiyor.tek uzunla oynadık koca sezon:D

Üst Alt