ELW 11/12 F8 2.Maç | Galatasaray MP 67-75 Fenerbahçe | Maç Sonucu | Elendik - Sayfa 37 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ELW 11/12 F8 2.Maç | Galatasaray MP 67-75 Fenerbahçe | Maç Sonucu | Elendik

Cevap: ELW 11/12 F8 2.Maç | Galatasaray MP 67-75 Fenerbahçe | Maç Sonucu | Elendik

hala sinirim geçmedi haberleri okuyorum iyice deliriyorum polis bizimkilere saldırmış herif rahatsızlanmış orada 20 kişi kalmış sağlık ekibi gelene kadar gene coplamışlar Allah belanızı versin emniyetteki bu zihyniyetler resmen polis devleti olduk Adamlar allah kesildi başımıza

Cevap: ELW 11/12 F8 2.Maç | Galatasaray MP 67-75 Fenerbahçe | Maç Sonucu | Elendik

hala sinirim geçmedi haberleri okuyorum iyice deliriyorum polis bizimkilere saldırmış herif rahatsızlanmış orada 20 kişi kalmış sağlık ekibi gelene kadar gene coplamışlar Allah belanızı versin emniyetteki bu zihyniyetler resmen polis devleti olduk Adamlar allah kesildi başımıza

onu bunu bilmemde maç bitince hemen cıkacan ordan yoksa her maç olur

72-67 pao önde. Kazansın 2-2 ye gelsin seri. Çok heyecanlı.

Şikecilere hak ettikleri cezaların verilmesi için çok büyük bir kampanya şart, bugünkü yaşananlar bardağı doldurdu. Çok pasif kaldı taraftarımız uzun zamandır. Şikeciler meydanı boş bulunca at koşturmaya başladılar, sorsan şike suçlamalarıyla sinirleri gergin. Sanki uzaydan birisi gelip bunların adına şike yaptı. Çok büyük kampanya şart. Yenilgi umrumda değil, yaşanan rezaletler benim sinirlerimi geriyor. Bu pislikleri temizlemek için büyük bir kampanya şart. Gerisini sonra konuşuruz.

25 te 4 3 lük atmışız tebrik etmek lazım. yüzde 16yla oynamak kolay iş degil.

Yarın medya yine sus pus olacak, yaşananları ufak bir yazıyla geçiştirecek, şikeciler kazandı aaa diye naralar atacak. Tribünde olanlar gördü neler olduğunu, yanımda çocuk olmasa umrumda değil, alışığız, ama orda çocuklar korkudan bembeyaz oldu.

Bunları yaşatan centilmen yönetime, güvenlik ve polis ekiplerine teşekkürler. Şikeciler artık hak ettikleri gibi cezaları almak zorundalar. Başbakan da kurumlarla kişileri ayırmaya devam etsin, Avrupa lobimiz, taraftarlar elinden gelen ne varsa artık noktayı koymak için yapmak zorunda artık.

Arkadaş sakin olmaya çalışıyorum.

Arkadaşlar şimdi maçtan geliyor maçtan önce bizimkileri donlarına kadar aramışlar ama şerefsiz fener taraftarı içeriye meşale patlayıcı be bok varsa sokmuş maç esnasında da sahaya attılar herifler tamamen olay çıkarmak için maça geldikleri belli kabahat bizim başımızda patladı bizdeki polis polis değil eylemci pkk lıya vurmaz ama 5 yaşındaki çocuğu coplar böyle devam ederse bu ülkeden bir cacık olmaz.

allahından bul ceyhun yıldızoglu istemiyoruz seni daha fazlasını yazarım ama ceza almaya degmez senin için.

Maçlara gitmemeye yemin etmiştim ama bugünü gördükten sonra yarınki maça gideceğim.Umarım yönetici diye geçinenler yarın salonda olur,bende yüzlerine karşı hesap sorma fırsatı bulurum.

Geçmiş olsun, beklenen sonuçtu dün burda yazılanlardan sonra...

Yalnız hiç anons yaptırmadı o kelini ........... hakemi değil mi ?

Dünya yıldızlarını aldık şu zillilere hala nasıl yeniliyoruz anlamıyorum.

alba nın sakatlığı takımı cok etkiledi ama yerini doldurucaz diye sacma sapan transferler yaptılar.

Ceyhun'u şutlayabilirsek lig şampiyonu oluruz.Bu adam başımızda kalmaya devam ederse aynı senaryo ligde de tekrarlanır.

gecen sene fb okadar dağılmışken resmen hediye ettik şampiyonluğu.

Üst Alt