ELW 11/12 F8 2.Maç | Galatasaray MP 67-75 Fenerbahçe | Maç Sonucu | Elendik - Sayfa 38 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ELW 11/12 F8 2.Maç | Galatasaray MP 67-75 Fenerbahçe | Maç Sonucu | Elendik

Cevap: ELW 11/12 F8 2.Maç | Galatasaray MP 67-75 Fenerbahçe | Maç Sonucu | Elendik

ceyhun birde seimone bk atmıştı ribaund almıyor diye.

Cevap: ELW 11/12 F8 2.Maç | Galatasaray MP 67-75 Fenerbahçe | Maç Sonucu | Elendik

Şu mücadeleyi görünce, dünkü mücadele aklıma geldi. Dün biz rakibi hiç ciddiye almamışız. Çok laubali oynadık. Her ne olursa olsun, dün bizim yenmemiz lazımdı.

2. maçta havlu attık, sene başında dedim ben ama bu herifle gitmez diye. benim için sürpriz olmadı ^^

Şu mücadeleyi görünce, dünkü mücadele aklıma geldi. Dün biz rakibi hiç ciddiye almamışız. Çok laubali oynadık. Her ne olursa olsun, dün bizim yenmemiz lazımdı.

olay yenilip yenmek değil.bukadar yatırıma bukadar rezillik olmaz

hocaya sadece hocam egle ticha ve matici sen mi aldırdın diye sormak isterdim.

O taraflarını geçmiş sayfalarda tartışmıştık zaten. Ama bir daha şu 2 günde yaptıklarımızı düşününce, ne bileyim. Yazık oldu.

bana hiç şaşırtıcı gelmedi.performansımız tamamen dee tina ve phip in olağanüstü performansına bağlı.birde karşı takım kötü gününde olacak

kadin basketbolunu niye izlediginizi sorabilir miyiz

yok kötü anlamda demedim yanlış anlama. demekki yanlış düşünmüşm özür. ben öyle anladım.:D

:) el.de Avrupa dışından 2 oyuncu oynatılabiliyor. Taurasi ve Fowles mutlaka olmalı bence. Tina iyi performans gösteriyor ancak Avrupalı bir uzun ya da pasaportu bulunan bir uzun alırsak daha iyi olur,sistemi oturmuş bir takım olur-gerçi şu an belli bi sistemimiz yok ama gelecek koçla sağlanır- Egle,Matic,Ticha ligde oynamıyor sadece el.de kullanılıyor,böyle oyuncular alınmamalı anlamında demiştim. Belki 1 oyuncu el.de oynamazsa çok büyük etki yapmaz eğer takım oyununu iyi oturtursak. Ancak böyle birkaç oyuncu ligde kadroda olmaz ve Avrupa'da oynarsa sonuç hüsran olabilir.

Alt tarafı bayan basket önemli degil. Ama fenerle bizim kadro arasında daglar kadar fark varken bu maçı nasıl kaybetmeyi basardık onu anlayamıyorum. Fener yarın gruptaki diger takımı yenemez. Malesef Türk Takımı bu kupayı alamıcak.

Alt tarafı bayan basket önemli degil. Ama fenerle bizim kadro arasında daglar kadar fark varken bu maçı nasıl kaybetmeyi basardık onu anlayamıyorum. Fener yarın gruptaki diger takımı yenemez. Malesef Türk Takımı bu kupayı alamıcak.

abi nerde daglar kadar fark var. adamların bizden daha cok sayı atacak oyuncusu var. biz 3 kişiyle oynuyoruz:)

hayri kadın düşnanımısın:ays:

yenildik diye değil ama ne sistem var ne bir ruh...

Ne savunma yapılıyor ne hücum..

Vallahi işkence bunları izlemek..

Hele ışıl'a katlanmak işin en zor anı....

ARMA olduğu için izliyoruz ve yorum yapıyoruz...

bana hiç şaşırtıcı gelmedi.performansımız tamamen dee tina ve phip in olağanüstü performansına bağlı.birde karşı takım kötü gününde olacak

Yani benim söylediğim kısaca teknik heyet takımı kafaca hiç iyi hazırlayamamış. Teknik konulara girmek istemiyorum bile, konuşacak pek bir şey yok çünkü..

yenildik diye değil ama ne sistem var ne bir ruh...

Ne savunma yapılıyor ne hücum..

Vallahi işkence bunları izlemek..

Hele ışıl'a katlanmak işin en zor anı....

ARMA olduğu için izliyoruz ve yorum yapıyoruz...

abi tv vermese belki bende takip etmem ama o formayı görünce istemesekte takip ediyoruz.

Üst Alt