ELW | Galatasaray MP 83-66 Vici Aistes | 13 Ekim | Maç Sonucu - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ELW | Galatasaray MP 83-66 Vici Aistes | 13 Ekim | Maç Sonucu

Cevap: ELW | Galatasaray MP 83-66 Vici Aistes | 13 Ekim | Maç Sonucu

antrenör konusunda haklı olabilirsin.ama ceyhun hoca hakkında artık kesin bir yargıya varmıyacam.cünkü iyi degil dedim gecmişte,adam gitti milli takımı avrupa 2. Yaptı :d
ben onun cok bÜyÜk pay sahİbİ oldugunu dÜŞÜnmÜyorum. Bİrsel kendİnİ aŞti orda.

Ceyhun Hocayla hedeflere ulaşabileceğimizi düşünen var mı? Hiç ışık vermiyor bana..

Antrenör konusunda haklı olabilirsin.Ama ceyhun hoca hakkında artık kesin bir yargıya varmıyacam.cünkü iyi degil dedim gecmişte,adam gitti milli takımı avrupa 2. yaptı :D

Ben o başarıda Birsel'e %90 Ceyhun hocaya %2 pay çıkarıyorum. :) Ayrıca takımın başarısını küçük görmek falan olmasın da diğer takımlar rezildi. İspanya mesela %15'i ile oynadı. Litvanya çok kötüydü, Fransa'yı Birsel ezdi onu lafım yok. Rusya'ya zaten yenildik.

ben onun cok bÜyÜk pay sahİbİ oldugunu dÜŞÜnmÜyorum. Bİrsel kendİnİ aŞti orda.
ne olursa olsun fransa gibi bir takımı(bence sahane bir kadroları vardı) sadece birsel ve diger oyuncuların katkılarıyla yenmek zor aynı zamanda antrenör ün de katkısı şart.

maci justİnden son perİyotuna baktimda orda tam anlayamadim. Bu matİc harbİ kÖtÜmÜ bukadar. KÖtÜyse bu hocaya bİŞey denmez. Nerden geldİ baŞimiza. Cem akdag gerİ gelsİn. Bu adamdan sIKILDIM

Oyundayken adını doğru düzgün duyamadım.Sanki hiç yokmuş gibiydi.Zaten rakibin ribaund sayısından bunuda anlayabiliriz.Aldığı toplam ribaund da 4.Hadi sayı falan atamıyorsun bari ribaundlarda birşey yap.

Bu yerlİ konusu cok degİnİldİ ama gecen sene hakemlerİn katkisi olmasa onlari orda yenİp maci buraya taŞimiŞtik. Sadece sayi Üretme konusunda fazla adama sahİpler. Defans konusunda bİzİmkİlerİn payi bÜyÜktÜ mİllİ takimda. Bahar hÜcumda İyİ degİl(ama hocanin bu kizi gerİ gÖtÜrmesİnden kaynaklaniyo) defansi İyİ yapiyor. Zaten hİcbİr mac kolay degİl. Bİzİmkİler rİbaundlarimiz bukadar kÖtÜ olmasina ragmen bÖyleysek İyİdİr. Bİrde melİsa can kmonusuna degİnecem. Ben bu kizi en son gecen fİnal maclarinda sakat olarak birakmiŞtim. Bakiyorum gene sakat. Bu hoca orda nİye var bu kizin sorununu gÖrmÜyormu. Ne İŞe yariyor bu herİf.

bu arada ceyhun hocayı begeniyorum zannetmeyin renkdaslar.Sadece milli takımdaki başarısını kücük görmememiz gerektigini belirtmek istedim.

sylvia fowles niye oynamadı matic'den memmun olmayanlar bilsinki fowlesı bu sene satmadıysak pota altında tina charlesle birlikte problem çıkarmazlar bolca rakip takımın başına bela olurlar..

ne olursa olsun fransa gibi bir takımı(bence sahane bir kadroları vardı) sadece birsel ve diger oyuncuların katkılarıyla yenmek zor aynı zamanda antrenör ün de katkısı şart.
yanİ sen bu hocadan memnunmusun. Valla bende beklİyorum Şu takimada defans yaptirsin. Defans yapanlarin hepsİ bİzİm takimda. Bİrde ben tugba palazogluna salliyordum ama yerİne İyİsİ gelsİn dİye. Adam hem onu gÖnderdİ hem daha kÖtÜsÜnÜ getİrdİ.

sylvia fowles niye oynamadı matic'den memmun olmayanlar bilsinki fowlesı bu sene satmadıysak pota altında tina charlesle birlikte problem çıkarmazlar bolca rakip takımın başına bela olurlar..
tÜrkİeyde oynarlar ama avrupada 2 amerİkali oynayabİlİyor. Fowles hanim dİnlencekmİŞ. Angel bİle fİnal maci yapip geldİ yahu.

Fowles takıma 2 ay sonra katılacak. Fowles gelince Tina ya da Fowles tribüne çıkacak Euroleague'de.

Ama ligde ikisinin bir arada oynama ihtimali zor.cünkü o durumda prince mac kadrosundan cıkması gerekir ki bu durumda guard bölgemiz zayıflar.Aynı zamanda tina-fowles ikilisi yanyana oynadıgında 3. yabancı muhtemelen diana olucak.bu durumda ilk besde alba olmayacak ancak kenardan bu üçlünün birinin yerine dahil olabilecek.Avrupa da ise sahada 3 amerikalı(baska bir pasaportu yoksa) oynayamaz kural geregi.bu durumda diananın yanında tina ve fowles ikilisinden biri olucak.

yanİ sen bu hocadan memnunmusun. Valla bende beklİyorum Şu takimada defans yaptirsin. Defans yapanlarin hepsİ bİzİm takimda. Bİrde ben tugba palazogluna salliyordum ama yerİne İyİsİ gelsİn dİye. Adam hem onu gÖnderdİ hem daha kÖtÜsÜnÜ getİrdİ.
önceki mesajımda ceyhun hocayı begenmedigimi ama kötülemek de istemedigimi belirttim zaten.Ne olursa olsun milli takımdaki basarısını kücümsememiz gerektigini belirtiyorum sadece.

Ben hala anlayamıyorum neden aynı bölgeye iki amerikalı oyuncu aldık.Tamam ikiside müthiş oyuncu ama Biri avrupalı biri amerikalı olsa çok daha iyi olurdu.

Ama ligde ikisinin bir arada oynama ihtimali zor.cünkü o durumda prince mac kadrosundan cıkması gerekir ki bu durumda guard bölgemiz zayıflar.Aynı zamanda tina-fowles ikilisi yanyana oynadıgında 3. yabancı muhtemelen diana olucak.bu durumda ilk besde alba olmayacak ancak kenardan bu üçlünün birinin yerine dahil olabilecek.Avrupa da ise sahada 3 amerikalı(baska bir pasaportu yoksa) oynayamaz kural geregi.bu durumda diananın yanında tina ve fowles ikilisinden biri olucak.

Fenerbahçe maçlarında her türlü Diana-Alba-Tina-Fowles olur. Tina bench başlar. Guard rotasyonumuz berbat olacak sadece Işıl ile. Prince Diana ve Alba'yı dinlendirmek açısından çok önemliydi. Tina - Fowles aynı anda oyundayken tutmazsa çok kötü olacak işte. Diana-Alba 38'er dakika oynar artık.

Üst Alt