Emenike resmen Fenerbahçe'de - Sayfa 18 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Emenike resmen Fenerbahçe'de

Cevap: Emenike resmen Fenerbahçe'de

Eskisehir,Karabük,Kayseri,Sivas diye uzar liste beyler. Kayseri'den oyuncu alirlar artik. Serdar Kesimal eziklere hayirli olsun diyelim...

o adami biz alsaydik keske..

Yok Fenerbahçe'ye de oluyor da sorun şurda. Bu tür haberler Galatasaray aleyhine çıktığı zaman Fenerbahçeliler doğru kabul ediyor ama Fenerbahçe aleyhine çıktığı zaman yalan, kasıtlı vb. damgası vuruyor. O yüzden medyanın sadece Fenerbahçe aleyhine haber yapıp Galatasaray'a dokunmadığını düşünüyor. Konuştuğumuz örnek mesela.

Galatasaraylılar da tam tersi Fenerbahçe aleyhine haber çıktığı zaman doğru kabul ediyor, Galatasaray aleyhine çıktığı zaman yalan, kasıtlı, Fenerli medya damgası vuruyor. O yüzden böyle haberlerin kendileri aleyhine yapıldığını düşünüyorlar sadece. Erman Toroğlu 3 penaltının verilmediği G.Antep maçından sonra "Fenerbahçe hakem sayesinde kazandı" diye yazmıştı mesela, burdaki dialogları da, antudaki dialogları da hatırlıyoruz sonrasında.

Yok İbrahim. Katılmıyorum sana. Eskiden senin dediğin gibi düşünürdüm ama artık bariz ortada herşey.

Eskiden dediğim 2-3 yıla kadar. Galatasaray taraftarına paranoyak falan derdim. Tabi şimdi iletişim gelişti. herşeyden daha bir haberdarız. Aynen dediğim gibi oluyor herşey. Ercan Saatçi bir silahşör. Meriç Tunca bir silahşör. Bunlar tarafsız yayın yapmıyorlar. Ntvspor öyle.

Ntvsporun en sevilen yorumcusu Rıdvan Dilmen'in videosu var biliyosundur Tromso maçından. Bu adam Ntv'nin yıldızı. Çok vuruyorlar Galatasaray'a.

Özellikle stad açılışından sonra Akp bize karşı olunca vurmayan da vurmaya başladı. Bende vurayım demeye başladı. Eskiden bu kadar çok yoktu. Şimdi alenen vuruyorlar.

YouTube - ‪rıdvan dilmen bomba devre arası‬‏

Yok Fenerbahçe'ye de oluyor da sorun şurda. Bu tür haberler Galatasaray aleyhine çıktığı zaman Fenerbahçeliler doğru kabul ediyor ama Fenerbahçe aleyhine çıktığı zaman yalan, kasıtlı vb. damgası vuruyor. O yüzden medyanın sadece Fenerbahçe aleyhine haber yapıp Galatasaray'a dokunmadığını düşünüyor. Konuştuğumuz örnek mesela.

Galatasaraylılar da tam tersi Fenerbahçe aleyhine haber çıktığı zaman doğru kabul ediyor, Galatasaray aleyhine çıktığı zaman yalan, kasıtlı, Fenerli medya damgası vuruyor. O yüzden böyle haberlerin kendileri aleyhine yapıldığını düşünüyorlar sadece. Erman Toroğlu 3 penaltının verilmediği G.Antep maçından sonra "Fenerbahçe hakem sayesinde kazandı" diye yazmıştı mesela, burdaki dialogları da, antudaki dialogları da hatırlıyoruz sonrasında.

Bırak şimdi burda, antu'da yazılanları sen ciddi ciddi medyada fb'nin kayrılmadığına inanıyor musun? İnanıyorsan pes artık.

Emenike sakat olduğu için Fenerbahçe maçında oynamadı. Ondan tam 2 hafta sonra aynı gerekçeyle Trabzon'a karşı da oynamadı. Muhtemelen halen de sakat. Sakatlığı sanırım transfer olmasına engel bir durum değil. Sadece şu an oynamasına engel bir durum.

Ayrıca Fenerbahçe'nin Karabükspor'a ödeyeceği rakam 9 değil 7 milyon euro. Eğer Emenike başka bir kulübe satılırsa ordan gelecek paradan 2 milyon daha alacak sadece.

c7fa7170.jpg

:asd:

bu adam 24 yasinda ise bende oturan bogayim ama helal olsun karabuk iyi kitlemis fenere :D

1978 doğumlu olduğuna göre Fenerbahce Türkiye Kupasını aldığında 5 yaşındaymış sorsunlar belki hatırlar :asd:

Tabi klüp açıklamadı ya ne kadar alacağını ntvsporda yaz(a)madı niyeyse :) hakkaten ne kadar alacak? bilgisi olan var mı?

Adam tam yalancı çıktı :)

"NİJERYA'DAN TEKLİF GELSE KABUL ETMEM"

-Nijerya Dünya Kupası'na katılacak, şu ana kadar milli takımdan hiçbir yetkili ile görüştün mü, davet aldın mı?

"Şu ana kadar hiç kimseyle görüşmedim. Açıkçası Nijerya Milli Takımı'nda forma giymek gibi bir düşüncem de yok. Tek arzum bulunduğum kulüple kazanacağım başarılar. İlerleyen dönemde bu konuyu tekrar değerlendirebilirim. Bugün Nijerya Milli Takımı'ndan teklif gelse kabul edeceğimi sanmıyorum."

Arkadaslar adam Fener'e gitti. Olabilir. Fener'e karsi oyanamadi, olabilir. Ama bunu bahane olarak kullanip, Fener macina kadar ove ove bitiremedigimiz Emenike'yi Fener'e gitti diye b.ktan b.ka sokmaya gerek yok. 24 yasindadir ve cok iyi bir oyuncu. Gerisi bizi ilgilendirmez.

Arkadaslar adam Fener'e gitti. Olabilir. Fener'e karsi oyanamadi, olabilir. Ama bunu bahane olarak kullanip, Fener macina kadar ove ove bitiremedigimiz Emenike'yi Fener'e gitti diye b.ktan b.ka sokmaya gerek yok. 24 yasindadir ve cok iyi bir oyuncu. Gerisi bizi ilgilendirmez.

Almeida'dan iyi haklısın.

ne alakasi var kardesim

1. sana ne bizim yaptiklarimizdan, biz forzabesikasa gidip tiner zararli diyor muyuz

2. bize gelmesi konu degil, fenerle anlasip fenere karsi oynamamasi konu

3. nijeryali topcularin cogunda var bu sorun What Is Your Guestimate Of Nigerian Players True Age? - Nairaland al oku, ayrica bayildiginiz amokachi neden 27sinde futbolu birakti sence? evet dogru bildin, prostat ve kemik erimesi yuzunden

ne alakasi var kardesim

1. sana ne bizim yaptiklarimizdan, biz forzabesikasa gidip tiner zararli diyor muyuz

2. bize gelmesi konu degil, fenerle anlasip fenere karsi oynamamasi konu

3. nijeryali topcularin cogunda var bu sorun What Is Your Guestimate Of Nigerian Players True Age? - Nairaland al oku, ayrica bayildiginiz amokachi neden 27sinde futbolu birakti sence? evet dogru bildin, prostat ve kemik erimesi yuzunden

1. Yazani dogru okumadan her bir laf'a atlamasan cok daha guzel olur Hayri kardes. Ben yazimda, BIZ diye hitap ediyorum. Yani Besiktas'li, Galatasaray'li, bilmem neli ayirim yapmiyorum. Sen cikmissin, "sana ne bizim yaptiklarimizdan. Tiner miner vsvs" gibi yazilar yaziyorsun. Ben genel olarak konusuyorum. Bir Besiktas - Karabukspor basligina goz at. Emenike'yi yere goge sigdiramayan insanlar'in simdi cirkince hakaret yapip, sirf Fener aldi diye oyuncuyu yerin dibine sokmalarini dogru gormuyorum. Bu Besiktas'li olur, Galatasaray'li olur, Trabzon'lu olur, Bursa'li olur, benim icin fark etmez.

2. Haklisin, bende etik bulmuyorum. Ama hakaretler'ide etik bulmuyorum.

3. Her Afrika dogumlu oyuncudan suphe edebilirsin. Sadece Nijeryali, sadece Emenike degil. Drogba 33 degil, 37'de olabilir. Martins 20lerde degil, 30larda olabilir. Romaric 30'un ustunde olabilir. Ama bu adam'in TFF'ye verilen bilgisi ne ? TFF oyuncunun kimligini istiyecegini sanmiyormusun ? Biraz mantikli dusunmen gerek Hayri.

1. Yazani dogru okumadan her bir laf'a atlamasan cok daha guzel olur Hayri kardes. Ben yazimda, BIZ diye hitap ediyorum. Yani Besiktas'li, Galatasaray'li, bilmem neli ayirim yapmiyorum. Sen cikmissin, "sana ne bizim yaptiklarimizdan. Tiner miner vsvs" gibi yazilar yaziyorsun. Ben genel olarak konusuyorum. Bir Besiktas - Karabukspor basligina goz at. Emenike'yi yere goge sigdiramayan insanlar'in simdi cirkince hakaret yapip, sirf Fener aldi diye oyuncuyu yerin dibine sokmalarini dogru gormuyorum. Bu Besiktas'li olur, Galatasaray'li olur, Trabzon'lu olur, Bursa'li olur, benim icin fark etmez.

2. Haklisin, bende etik bulmuyorum. Ama hakaretler'ide etik bulmuyorum.

3. Her Afrika dogumlu oyuncudan suphe edebilirsin. Sadece Nijeryali, sadece Emenike degil. Drogba 33 degil, 37'de olabilir. Martins 20lerde degil, 30larda olabilir. Romaric 30'un ustunde olabilir. Ama bu adam'in TFF'ye verilen bilgisi ne ? TFF oyuncunun kimligini istiyecegini sanmiyormusun ? Biraz mantikli dusunmen gerek Hayri.

fenere gitti diye futboluna laf eden yok. ha bence ortalama bir topcu orasi ayri. kimse burda boktan yhaf demiyor, bu adam hirbo, mal falan deniyor cunku bilerek oynamadigi garantilenmis oldu

ha 3.ye gelelim fazla anladim diyemem. tff soylenen 87 diye adam 87li olacak hali yok. zaten adamin tffye sigara alan 16 yasindaki cocuklar gibi kimlik gostermeyip 24um aphi diyecek hali yok. ta ordan degistiriyorlar yasi sonra avrupaya akiyorlar

plz

Üst Alt