Emenike resmen Fenerbahçe'de - Sayfa 19 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Emenike resmen Fenerbahçe'de

Cevap: Emenike resmen Fenerbahçe'de

Hayri;

Peki Fener'e transfer olmasaydi, bukadar elestirilirmiydi ? Tabiki, Fener'e karsi oynamamasindan dolayi elestiriler olabilir, ama Fener'e gittigi icin, su an Fener'in oyuncusu oldugundan dolayi elestiriler cok daha artti. Bence elestirmekte hakli insanlar, ama ozaman bu davranisi elestirilmesi gerek. Ilk once bu adam PL'e gider, lig'in en iyi santroforu, muthis vsvs derken, ayni adamin simdi kalitesini tartisan, elestirenler var. Biraz komik bir durum olusuyor.

2. Tff kimliksiz is yapmaz. Hicbir federasyon yapmaz. Kim'lik sahtedir diyebilirsin, ama piyasaya yayilan sozde gercek kimlik'te sahte olabilir. Emenike'nin yasindan suphe edebilirsin, ama aynisi Avrupa'da her Afrika kokenli oyuncu icin gecerli.

Tehlikeli futbolcu... Siyahi olmasıda cabası... Seviyordum artık sevmiyorum.

Hayri;

Peki Fener'e transfer olmasaydi, bukadar elestirilirmiydi ? Tabiki, Fener'e karsi oynamamasindan dolayi elestiriler olabilir, ama Fener'e gittigi icin, su an Fener'in oyuncusu oldugundan dolayi elestiriler cok daha artti. Bence elestirmekte hakli insanlar, ama ozaman bu davranisi elestirilmesi gerek. Ilk once bu adam PL'e gider, lig'in en iyi santroforu, muthis vsvs derken, ayni adamin simdi kalitesini tartisan, elestirenler var. Biraz komik bir durum olusuyor.

2. Tff kimliksiz is yapmaz. Hicbir federasyon yapmaz. Kim'lik sahtedir diyebilirsin, ama piyasaya yayilan sozde gercek kimlik'te sahte olabilir. Emenike'nin yasindan suphe edebilirsin, ama aynisi Avrupa'da her Afrika kokenli oyuncu icin gecerli.

supheli bir adam oldugu kesin zaten adamin ebesiyim demiyorum

emenikecopy.png

supheli bir adam oldugu kesin zaten adamin ebesiyim demiyorum

Hayri;

Bos isler bunlar. Dikkatini cekerim Emenike Fener'e gitmeden oncede Afrika'liydi. Su surata bak, 30 yasinda diyen insanlar varken, Emenike'de o surat sezon basinda'da vardi. Ozaman kimse bu adam 30, 31'dir demiyordu.

Emenike'nin yaptigi etik degil. Ama bir yalan dolan haber'i gercekmis gibi gosterip, malzeme olarak kullanmak'ta en az okadar etiktir.

Cenk Tosun transferi yerlere gömer bu transferi bütün Türkiye çalkalanır. Ne kadar iyide olsa bir Cenk değil

Hayri;

Bos isler bunlar. Dikkatini cekerim Emenike Fener'e gitmeden oncede Afrika'liydi. Su surata bak, 30 yasinda diyen insanlar varken, Emenike'de o surat sezon basinda'da vardi. Ozaman kimse bu adam 30, 31'dir demiyordu.

Emenike'nin yaptigi etik degil. Ama bir yalan dolan haber'i gercekmis gibi gosterip, malzeme olarak kullanmak'ta en az okadar etiktir.

Etik degildir demek istedin sanirim.

Yanlis'mi soyledim ? Etik degil, ama en az okadar etik'dir derken, etik olmadigi anlamina gelmiyormu ? Kusura bakma, Hollanda dogma buyume olunca oluyor boyle aksilikler ;)

"En çok o kadar etik olur." desen daha bir güzel olurmuş. :)

Anlatmaya çalıştığın şeyde, düşünce bazında haklı olabilirsin. Ancak dünyada olması gerekenlerle olabilecek olanlar vardır. Olması gereken, Emenike ile ilgili bu tarz haberlerin Fenerbahçe'ye gelmeden önce de yapılması gerektiğidir. Ancak olabilecek olan, bu tarz haberlerin Fenerbahçe transferi sonrası daha çok yapılması durumudur. Çünkü Fenerbahçe, Karabükspor'dan büyükçe :) bir kulüp olup daha göz önündedir. Medyanın da bu transfer sonrası böyle haberler yapması doğaldır. Diye düşünüyorum. . . .

Hayri;

su an demeye baslamadilar ki bu bir suredir soyleniyor, bizim songa da dediler

84'lü falandır, daha yaşlı göstermiyor. Zaten kariyerine 2007'de başlamış, 22-23 yaşında olsa o zamanlar, 26-27 olur bugün. Daha fazla gibi durmuyor zaten.

Hayri;

Yaklasik 1 ay once cikan haberler'den bahsediyoruz, degilmi ? Ben haberler cikmadan oncesinden bahsediyorum. Fener ismi felan gecmeden, izleyen bu adam'a hayran kalan zamandan bahsediyorum. O yuz, o surat o adamda ozamanda vardi ve ozaman'da Afrika'liydi. Su an yalan bir haber'i malzeme olarak kullanip cirkin bir sekilde bu adam'a hakaret etmeyi o yuzden etik bulmuyorum.

Emenike yanlis yapmis olabilir Fener'e karsi oynamamakla, ama bu adam'a yapilan bu tur hakaret'lerin o olayla alakasi yok. Sirf karalamak amacli.

Üst Alt