GSC Portal - Emlak Konut, Galatasaray ile Protokol İmzaladı! - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Portal Emlak Konut, Galatasaray ile Protokol İmzaladı!

öldürdüler rakamları, açık arttırmada çok açılmamak için. Çünkü Galatasarayın parası deniz, yemeyen keriz. Ne kadar düşük bedelle alırlarsa işi o kadar kardalar. Konu ile ilgili yazacağım detaylıca.

Yeri mi sattik simdi ne oldu anlamadim ben.
Villa satisindan pay alacak miyiz bunun uzerine, alacaksak guzel alayacaksak b.ku yedigimizin resmidir. Ne olacak bilen yok mu

dursun serefsizi batirmadan gitmeyecek dedik. auuuuuuv dediler

serefsizdir dedik auuuuuuuv dediler

serefsiz bile bu dursundan daha sereflidir. o derece.

2. oturum için fena fiyat değil, buradaki kritik nokta diğer düşük teklif verenlerin ihaleyi isteyip istemediği. İstiyorlarsa 1 milyarın üzerine çıkacaklar bu da elimizi kuvvetlendirebilir, ha iş Dap Yapıya kalırsa sıçtık ama sanmıyorum kalacağını.

bu ihalenin yüzde 80 bizim olacak ama anlamadim konutlar bu ihalenin icindemi oluyor, yani konutlar satilmaya baslayinca biz artik bir pay alamiyormuyuz?

Bence toplam bedel bu 100 milyon lira kar ile yapacak yuklenici firma.

175 metre kareye bir villa dikseler 1000 tane mi yapiyor.
1 milyon liraya satilsa tanesi 1 milyar lira yapiyor.
Biz bu ihaleden toplam 700-800milyon lira aliriz 5 senede 500unu kirdirdik kaldi 300 milyon lira. 5 senede 300 milyon lira.
650 milyon liraa arsayi verdik iste arsayi direkt satsak ayni parayi alirdik.

Son düzenleme:
Bence toplam bedel bu 100 milyon lira kar ile yapacak yuklenici firma.

175 metre kareye bir villa dikseler 1000 tane mi yapiyor.
1 milyon liraya satilsa tanesi 1 milyar lira yapiyor.
Biz bu ihaleden toplam 700-800milyon lira aliriz 5 senede 500unu kirdirdik kaldi 300 milyon lira. 5 senede 300 milyon lira.
650 milyon liraa arsayi verdik iste arsayi direkt satsak ayni parayi alirdik.
Ozaman 2 milyari gecmesi lazimki elimize para kalsin inanilmaz kazik yiyoruz gene

Gesendet von meinem SM-G935F mit Tapatalk

Tost yaptilar bizi resmen utanmadan 200 milyon lira teklif eden var gecekondu mu dikecekti acaba araziye akrabalarine hediye mi aliyordu.
Bence agir sictik kimse birsey aciklamiyor 15inde ikinci oturum varmis en yuksek teklif veren aradan cekildi mi 500 milyon liralik teklifleri kabul ederler.

Bu ihale sadece Riva için bunun gibi Florya için de olacak...kaba taslak bakarsak Dursun'un dediği rakamlara çıkacak gibi

Arkadaşlar bu işin okulunu okuduğum için bir şey açıklayacağım,bu ilk ihale taban fiyatı belirledi 15 Haziranda yapılacak açık arttırmada 1 milyar tl'nin altında teklif verilmeyecek....yapılan tekliflerin düşüklüğü bundan kaynaklanıyor taban fiyatını aşağıya çekmek için....o yüzden fuzuli yorumlardan kaçınalım haftaya olacak ihaleden sonra tabloya bakarız

Firmalar, ilk tekliflerinin yüzde 2'sini teminat olarak verecekleri için ilk rakamları bilerek düşük tutmaktalar.

Twitter

TT Ali Sami Yen ARENA !!!

Arkadaşlar bu işin okulunu okuduğum için bir şey açıklayacağım,bu ilk ihale taban fiyatı belirledi 15 Haziranda yapılacak açık arttırmada 1 milyar tl'nin altında teklif verilmeyecek....yapılan tekliflerin düşüklüğü bundan kaynaklanıyor taban fiyatını aşağıya çekmek için....o yüzden fuzuli yorumlardan kaçınalım haftaya olacak ihaleden sonra tabloya bakarız
Aradigimiz adam geldi beyler.
Heh bu iste yav en sevdigimden aciklayan adamlar.
Ne twitterde ne forumlarda kimse birsey bilip yazmiyor 1 saattie surf yapa yapa beynimi kaybettim.

Aciklama icin tesekkurler o zaman iyi durumdayiz.

Üst Alt