Emmanuel Culio Orduspor'da - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Emmanuel Culio Orduspor'da

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Emmanuel Culio Orduspor'da

Ordu'nun maçlarını izlemek için sebebim oldu. Galatasaray futbol takımının ağırlığını kaldırabilecek bir futbolcu değil.

Transfer gündemdeki isimler zaten kimlerin bu takımın futbolcusu olacağını gösteriyor. Ancak şu var ki ligin 2. yarısında Culio ve Kazım olmasaydı o kazmalarla %100 küme düşerdik.

Ben begenmiyorum Culio´yu. Evet az para aliyor diye iyi futbol oynuyor diyebilirsiniz. Ama gercek anlamda bu ayarda takimlarin futbolcusu Culio. Bizim Galatasaray oldugumuzu unutmayin. Biz IBB filan degiliz, Culio´ya star gözüyle bakalim. Demek ki 1 transfer daha yapilacak orta sahaya ve Terim Galatasaray´a layik futbolculari biliyor. Okudugumuz gibi, Lass, Adebayor, Eboue, Arshavin gibi futbolcularin pesindeyiz. Dogrusu da bu. Dogru karar tebrik ederim

anlamıyorsunuz işte. culio ya +2 için kalsın deniliyordu. kimse yıldız falan demedi ama şöyle de bir şey var sarpa,barısa,ayhana göre daha iyi oyuncuydu orta saha için.

artık arda yokken aydını izleriz ayhanı izleriz orda...

başkan takımın 3 te 1 i gidecek dedi culio dan başladı mustafa,ayhan,aydın,balta takımda duruyor.

bu arada selçuk çıktığında yada oynamadığında yada melo . ayhan la mustafa sarp ıımı izliyecez ben culio yu tercih ederdim

gitsin bence de anadolu kulüplerine yakisacak oyunculardan. gecen sene bizde alternatif olmadigi icin cok büyük geldi gözümüze

Emeklerin için teşekkürler, senin için Anadolu topçusu diyemeyeceğim çünkü ikinci devrede izlediğim nadir topculardan biriydin ben bunu bilir bunu söylerim. Yolun açık olsun.

vasıfsız bir oyuncuydu yolu acık olsun. Aynı mevkide Selcuk,Melo,Ceyhun,Yekta,Ayhan,Sabri,Emre Çolak var zaten

oooh çok iyi oldu

bakıyorumda geçen sene arkasından etmediğiniz lafı bırakmadınız adamları bu sene yere göğe sığdıramıyonuz

geçen sene ne çabuk unutuldu

Anlamıyorum biz bu adamları getirirken akla karayı seciyoruz. Gönderirken binlerce takım var 1 tane düzgün alıcı cıkmıyor. Bedavaya orduspor'a kiralıyoruz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt