Emniyet Müdürü: "Parklarda fuhuş yapılıyor ama.." - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Emniyet Müdürü: "Parklarda fuhuş yapılıyor ama.."

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Emniyet Müdürü: "Parklarda fuhuş yapılıyor ama.."

Sen gizli, saklı yada aleni bir şekilde yap beni alakadar etmiyor. Ama sokak ortasında, çocukların oynadığı parklarda yapılan bazı şeyleri karşılıklı saygı ve anlayış çerçevesinde değerlendiriyorsan zaten biz seninle hiç bir zaman anlaşamayız. Yeni nesil uçkuruna düşkün evet ben böyle düşünüyorum. :)

Bende senin düşündüğünü düşünüyorum birçok insanın aksine hocam ne mutlu sana. Seni görünce umutlanıyorum en azından... Bu arada tekkeden veya medreseden olmadığını da basketbol oynamana bağlıyorum zira bazı arkadaşlara göre şimdi sen böyle söyleyince örümce olabilirsin yobaz olabilirsin.Dikkatli ol :)

Sen gizli, saklı yada aleni bir şekilde yap beni alakadar etmiyor. Ama sokak ortasında, çocukların oynadığı parklarda yapılan bazı şeyleri karşılıklı saygı ve anlayış çerçevesinde değerlendiriyorsan zaten biz seninle hiç bir zaman anlaşamayız. Yeni nesil uçkuruna düşkün evet ben böyle düşünüyorum. :)

Yapılmasına mı karşısın aleni şekilde yapılmasına mı karşısın?

Güzel diyorsun da Deniz, özgürlük çoğu insanın kafasında bir ışık yakmıyor burada..Herkes kendi kafalarında gibi yaşasın/giyinsin/davransın istiyor. Azıcık onlardan saparsan, direk cezanı keserler.

Turkiye cok interesan ulke.........batinin ozgurlugunu beyeniyor,ama dini sebeplerden Arap mangalarin kulturunde direniyor!

tarihte ,muslumanligi kabul etmeden ....turklerde cok ozgur kultur varmis!

:sgr: :sgr:

Adam aşmış olayı net:ka21: Ağaç altında öpüşen çiftleri kastediyo heralde fuhuş derken Allah akıl fikir versin.

Hocam cümlede sanırım bir paradoksa rastladım. Bu ara mantığa sardım da. Eğer akıl ve fikrin Allah tarafından verildiğine inanıyorsan ve öyle temenni de bulunuyorsan o zaman Allah'ın halka açık yerde hele de nikahsız olarak öpüşmeyi yasakladığını da bilmek gerekir. Buna göre sana akıl verenin yasakladığını yapmak akılla bağdaşmaz ya da onun yasakladıklarına uymuyorsan aklı fikri ondan beklemek yanlış olur. Bu durumda önermemiz bir çıkmaza giriyor.

Hiç bir mana ifade etmeyen boş bir tartışma..

Başkasının ne yaptığına bu kadar karışmayı seven adam gitsin tüm kadın programı gezsin..

Ciddiye alınacak düşünceler bile değil..

Hocam cümlede sanırım bir paradoksa rastladım. Bu ara mantığa sardım da. Eğer akıl ve fikrin Allah tarafından verildiğine inanıyorsan ve öyle temenni de bulunuyorsan o zaman Allah'ın halka açık yerde hele de nikahsız olarak öpüşmeyi yasakladığını da bilmek gerekir. Buna göre sana akıl verenin yasakladığını yapmak akılla bağdaşmaz ya da onun yasakladıklarına uymuyorsan aklı fikri ondan beklemek yanlış olur. Bu durumda önermemiz bir çıkmaza giriyor.

Ne kadar yobazca ne kadar örümcekbeyinlice düşünceler bunlar hemen kurtulun... :)

Kusura bakmayın bir daha sizden icazet alıp yazar.

hepimiz dinsiziz beyler. adam açıkladı dağılın.

Burada bazı arkadaşların beyne giden damarları kan yerine su taşıyor sanırım, kafasındaki otlar susuz kalmasın diye. Bir de gelmiş buradaki tartışma ortamını bildiğin katlediyor. Yahu sen daha farklı düşüncelere tahammül edemiyorsun, insanların hür iradesine burnunu sokuyorsun; gelip burada neyin tartışmasını yapıyorsun ve ahlaktan bahsediyorsun? İnsan önce başkalarının düşüncelerine saygı duymayı öğrenecek, sonra gelip burada "tartışacak"

Yani inanamıyorum bu kadar kıt bir dimağa sahipsiniz. Adam sokakta şunu yapmış, bunu yapmış. Sana ne kardeşim sana ne? Sana ne milletin ne yaptığından?

Burada bazı arkadaşların beyne giden damarları kan yerine su taşıyor sanırım, kafasındaki otlar susuz kalmasın diye. Bir de gelmiş buradaki tartışma ortamını bildiğin katlediyor. Yahu sen daha farklı düşüncelere tahammül edemiyorsun, insanların hür iradesine burnunu sokuyorsun; gelip burada neyin tartışmasını yapıyorsun ve ahlaktan bahsediyorsun? İnsan önce başkalarının düşüncelerine saygı duymayı öğrenecek, sonra gelip burada "tartışacak"

Yani inanamıyorum bu kadar kıt bir dimağa sahipsiniz. Adam sokakta şunu yapmış, bunu yapmış. Sana ne kardeşim sana ne? Sana ne milletin ne yaptığından?

Diyerek düşüncelere olan saygınızı bir kez daha belli ediyorsunuz.Tebrikler :)

Evet çıkmaza girmişim sanırım:):):):):):):):)

Senin, ailenin veya kardeşinin yada çocuğunun rahatsız olduğu durum varsa müdaheleni edersin. Yoksa karışmak sana da kimseye de düşmez. Bak bu kısmı altına çizerek söylüyorum, şahsen ben birine müdahele edersem rahatsız edildiğim içindir. Ör: Oturduğum bankın hemen yanına oturan çift öpüşür, sevişirse ordan ayrılırım, ayrılamazsam kibarca uyarırım. Ama parkın bir ucunda bi bankta öpüşen insanlardan bana ne? Ahlak bekçiliği de yapmayacağıma göre... Ki kimseye de düşmez başkasının ahlak bekçiliğini yapmak..

Ibn-i varsa ...okumam!

Benim icin muslumanlik bir filosofidir!Din benim ne giyecimi,manitami nerede opeceyimi karisamaz!

Her filosofi gibi ,ruhumlan ilgi bisey!

Hocam çok içiyorsun bu aralar sigarayı:)

İbn-i Batuta imam değil, ulema değil canım merak etme. sadece seyyah. Bizim Evliya Çelebi gibi..

Bende senin düşündüğünü düşünüyorum birçok insanın aksine hocam ne mutlu sana. Seni görünce umutlanıyorum en azından... Bu arada tekkeden veya medreseden olmadığını da basketbol oynamana bağlıyorum zira bazı arkadaşlara göre şimdi sen böyle söyleyince örümce olabilirsin yobaz olabilirsin.Dikkatli ol :)

Hiç bir topluluk içerisinde bulunmadım yada bağlı değilim. Kendi içimden geldiği şekilde davrandığıma emin olabilirsin. Kimin ne düşündüğü çok önemli değil. Ben fikrimi söyledim. Tabiki herkes istediğini yapmakta özgür ve biz buna karışamayız.

Yazımın içinde cevabı mevcut Namık..

Ben o ince çizgiyi gösterdim.

Bence ikisine de karşısın ancak doğal olarak en azından ben görmeyeyim diyorsun yalnız olayların bakmadığınız yönleri de var. Eleştiriyorsunuz belki kendinize göre de haklısınız ama neyi eleştirdiğinizi anlamıyorum ben? Hatalı kim sizce? Neden bunlar oluyor?

Öncelikle bunları düşünün, daha sonra eleştirin ha ne olursa olsun bir saygı bekleniliyorsa da bu iki taraflı olmalıdır.

Ibn-i varsa ...okumam!

Benim icin muslumanlik bir filosofidir!Din benim ne giyecimi,manitami nerede opeceyimi karisamaz!

Her filosofi gibi ,ruhumlan ilgi bisey!

Adamsın sen Deniz :ka21:

Millet dini oyuncak etmiş, benim kimi öpüp öpmeyeceğimi belirlemek için kullanıyor.

Savaş, cinayet, küfür, tecavüz..Onlar mühim değil..

Yalnız öpüyorsan sıkıntı var..Sevgililik falan ne ayıp şeyler..Hemen asalım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt