emrah serbes'in itirafı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

emrah serbes'in itirafı

Hiç duyar kasmayacağım. Duyarlı olunacak bir mevzu değil umarım hak ettiği cezayı alır. 6 gündür neredeymiş ? Savcılık hava yastığındaki kan örnekleri incelemesi yapacak diye karar alınca mı vicdana düşmüş. Umarım hak ettiği cezayı alır.

Son zamanların trollü... E su testisi su yolunda kırılır. Hala yalan söylemesi de cabası... İlgi manyağı olmuş sosyal medyada orada burada kedini iyice yedi... Behzat Ç. hatırına da affedenler olmasın. Adamın kredisi çoktan tükenmişti.

Böyle bir kazaya karışacaksın, arkadaşın içeride yatacak, sen oturup bir mektup yazıp twittera koyup ben teslim oluyorum diyeceksin. Ben bu şekilde davranan bir adamın ne söylediği herhangi bir lafa inanırım ne de samimiyetine. Allah korusun benim başıma gelmiş olsa böyle bir şey, ne twitterı ne interneti ne cep telefonu anasını satayım... 3 tane zavallının hayatını karartmışım, bitirmişim resmen. Yemek bile yiyemem, nefes bile alamam herhalde. Adam yazarmış, senaristmiş... Yahu insan değil misin neyin edebiyatını parçalıyorsun, nasıl yazı yazabiliyorsun? Bir de helal olsun diyenler var... Ulan oturduğum yerde darlanıyorum, popülizm resmen bir ruh hastalığı olmuş bu memlekette.

Böyle bir kazaya karışacaksın, arkadaşın içeride yatacak, sen oturup bir mektup yazıp twittera koyup ben teslim oluyorum diyeceksin. Ben bu şekilde davranan bir adamın ne söylediği herhangi bir lafa inanırım ne de samimiyetine. Allah korusun benim başıma gelmiş olsa böyle bir şey, ne twitterı ne interneti ne cep telefonu anasını satayım... 3 tane zavallının hayatını karartmışım, bitirmişim resmen. Yemek bile yiyemem, nefes bile alamam herhalde. Adam yazarmış, senaristmiş... Yahu insan değil misin neyin edebiyatını parçalıyorsun, nasıl yazı yazabiliyorsun? Bir de helal olsun diyenler var... Ulan oturduğum yerde darlanıyorum, popülizm resmen bir ruh hastalığı olmuş bu memlekette.

Bunun yanında arkadaşı nasıl kabul etmiş suçu masum olduğu halde,tabi arkaplanını bilmiyoruz olayın da bu da enteresan.

Bunun yanında arkadaşı nasıl kabul etmiş suçu masum olduğu halde,tabi arkaplanını bilmiyoruz olayın da bu da enteresan.

Ben olayın insani boyutundan etkilendiğim için o kısma hiç giremedim bile. İçkiliymiş bilmem neymiş bilemiyorum, doğru da olabilir yanlış da. Şimdi arkadaşı da kurtulmuş değil aslında, suçlu olmadığı halde suçu üstüne aldığı için 1-2 yıl yatma ihtimali var. Onlar tabii bizi aşar, mahkemeye kalmış.

Ben olayın insani boyutundan etkilendiğim için o kısma hiç giremedim bile. İçkiliymiş bilmem neymiş bilemiyorum, doğru da olabilir yanlış da. Şimdi arkadaşı da kurtulmuş değil aslında, suçlu olmadığı halde suçu üstüne aldığı için 1-2 yıl yatma ihtimali var. Onlar tabii bizi aşar, mahkemeye kalmış.

Yazık hakikaten,arkadaşların dediği gibi taksi tutsa hem kendilerinin hem başkalarının hayatı yanmamış olacaktı.Küçümsediğin önemsemediğin şeyler bazen başına bela olabiliyor bunun gibi.

Ona vicdan değil de göt korkusu diyelim. Savcı zaten suçu içerideki arkadaşının işlediğine ikna olmamış. Bu da ortaya çıkmadan ben teslim olayım demiş. Kimse kimse için hapis yatmaz. Para teklif etmediğini nereden biliyoruz? Adamlıkmış. Adamlık böylelerine kaldıysa işimiz zor

F8331 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Alkol 6 günde vücuttan kayboluyor. Lakin uyuşturucu saç örnekleri ile 6 aya kadar tespit edilebiliyor. Muhtemelen alkollüydü. Müebbet yemektense 6 gün sonra gider teslim olurum sadece kazadan 10 ile 15 yılda yırtarım diye düşündü. Şu olay da halen vicdanlı falan diyenlere ise üzülüyorum. Ne vicdanı yahu 2 kişi hayatını kaybetmiş. Vicdan yapan o dakika da yapardı. Emrah Serbes'i hiç samimi bulmadım. Bir şekilde prim yaparak kesesini doldurmaya çalışan bir tipti. Cezası neyse ömür boyu çeksin. Vicdanmış Vicdanına tükürdüğüm sıfatsız alkolik serseri !

Üst Alt