emrah serbes'in itirafı - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

emrah serbes'in itirafı

Yalnız olayın şokundan falan diyor ama alkol ve uyuşturucu almadığı ne malum.Üzerinden 1 hafta geçmiş neredeyse bunun tespiti mümkün değil sanırım.

Rutin olarak almalari lazim hepsinden sürücü olmasa bile
Ayrica uyusturucu 1 ayda felan cikiyor vucutdan, uyusturucu ya da ot icdigisen eger 1 hafta sonra bile araba kullanmak agir aptallik

Böyle agar kazalarda aracta bulunan herkese Alkol testi yapilmiyor mu normalde?
Cünkü sadece sürücü degil, yaninda bulunan kisi Alkollü ise sürüs güvenligini etkileyebilir.

Boşverin arkadaşlar hüküm vermeyin kimse için. Allah kimsenin başına vermesin. Hepimizin başına gelebilir. Kabus gibi resmen. Bir aile yok oldu. Bir hayat mahvoldu. Emrah Serbes evli mi bilmiyorum onun da ailesi yıkıldı. Çok korkunç bir olay. Herkesin başına gelebilir.

Şunu da eklemek istiyorum. Emrah Serbes'i eleştirirken insanın güdüsel olarak kendini korumasının doğal olduğunu unutmayın. Olayın sıcaklığında panikle kendini korumaya çalışmıştır. O an ne yok olan aile ne de başka bir şeyi düşünebilirdi. Bir hafta sonunda vicdan işledi ve itiraf etti. Tabi savcının kan örneklerinden DNA testi istemesinin de payı vardır mutlaka. Dediğim gibi. Allah korusun ve kimseye böyle bir kader yazmasın. Ben şahsen etkilendim. Kendimi onun yerine koydum. Ne yapabilirdim bilmiyorum!

hepimizin başına gelebilir, kimseyi yargılamayın. oldukça üzücü bir olay. emrah serbes'in geç teslim olması kabul edilir değil, altında bit yeniği olabilir ama bunların hepsi varsayım. olayın o şokuyla teslim olmamış da olabilir, gerçekten vicdan yapmış olabilir.

Bu tabloda mevcut şartlarda bu adamın yaptığına enayilik denir ülke gerçekleri ile yaklaşmak gerekirse olaya. Ülkenin her şeyi bilen adamın oğlu açık bir şekilde katil ve hiç bir ceza almadı, sözde medya patronu tiplerden birinin oğlu aleni şekilde aynı durumda ve serbest, futbolcusu ıvırı zıvırı aynı durumda, 5 kuruş parası olup 3 tanıdığı olan adam Türkiye'de dokunulmazdır bu salak gibi açıklama yapmış, yaşadığımız ülkede fakirlerin zenginler tarafından öldürülmesi legaldir.

Bu zenginlerin ortak noktası para sahibi olup hayatı yaşamayı bilmemesidir nice saçmalıklarının yanında. Yahu adamların tatmin noktası araba ile hız yapmak ve bunu alkol veya benzerini tükettikten sonra yapmak ne kadar varoş bir tatmin şekli, 100 liraya araba kiralayanlar da bu şekilde milyoner olanı da böyle. Hayatını kaybedenler noktasında denecek bir şey yok, dediğim gibi onlar o gün ölmedi öncesinde aynı tablolar yaşandığında öldü aslında ve hala ölüyorlar.

Ölen ölmüş giden gitmiş. Birde onlarca mobese radar var ?Nasıl olurda bu adamın araç başında olduğu anlaşılmaz ? 16 yaşındaki kız ölmüş yav. Sonrada vicdanımı sızlamış mış mış. Komik cidden. İçeri girerken bile edebiyat yapıyor aklı sıra..

Böyle bir kazaya karışacaksın, arkadaşın içeride yatacak, sen oturup bir mektup yazıp twittera koyup ben teslim oluyorum diyeceksin. Ben bu şekilde davranan bir adamın ne söylediği herhangi bir lafa inanırım ne de samimiyetine. Allah korusun benim başıma gelmiş olsa böyle bir şey, ne twitterı ne interneti ne cep telefonu anasını satayım... 3 tane zavallının hayatını karartmışım, bitirmişim resmen. Yemek bile yiyemem, nefes bile alamam herhalde. Adam yazarmış, senaristmiş... Yahu insan değil misin neyin edebiyatını parçalıyorsun, nasıl yazı yazabiliyorsun? Bir de helal olsun diyenler var... Ulan oturduğum yerde darlanıyorum, popülizm resmen bir ruh hastalığı olmuş bu memlekette.
Oncelerde inci sozluk ve caps kulturu
Daha sonra samsung ile turkiyede yayginlasan cep telefonu ve internet kullanimi
Face twitter instagram snapchat tumblr
Acayip bi nesil yetisti.

Üst Alt