emrah serbes'in itirafı - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

emrah serbes'in itirafı

Bir iki gün önce bu olayın savcı tarafından deşilmesi ve gelen itiraf tuhaf

Yalnız bu tür olaylar fazlasıyla oluyor üstü kapatılan nice olay var

birebir bildiğim olaylardan biri mesela alkollü yarış yapan gençler bir kıza çarpıyor, olayın içinde sırf bir yerel siyasetçinin oğlu var diye yanda oturuyordu aracı başkası kullanıyordu dendi. Olay kapandı gözaltına alınan çocuk da 24 saat sonra tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı. Ne oldu peki yaklaşık 1 sene sonra yine kazaya karıştı kudretli siyaset adamımızın oğlu yine aracı kendi kullanmıyor. Şoförün yanında oturuyormuş, aracı kullandığı söylenen çocuk öldü. Kendiside yaralı hastaneye kaldırdılar. İkinci olayda kullanıp kullanmadığını bilmiyorum ama güçlü acayip şekilde korunup kollanıyor ve her kıllanma da daha dehşet bir trafik canavarı olarak ortaya çıkıyorlar.

İki kişinin yaşamını yitirdiği trafik kazasının tutanağı senarist Emrah Serbes'in ifadesini yalanladı. "Emrah Serbes ifadesinde 'frene bastığını ancak yağışlı hava nedeniyle kayganlaşan yolda frenin işe yaramadığını' söylemişti. Ancak olaydan hemen sonra tutulan kaza tutanağında fren izi olmadığı anlaşıldı. Kazadan sonra araçları kaldırmaya gelen çekicinin şoförü S.D. de tanık oldu. S.D. Serbes'in aracında 'bir adet viski şişesi ile üç bira kutusu' söyledi.

İTİRAFI KURGU
Ailenin avukatı Burcu Ece Güler, bu kaza tutanağının da "frene bastığını" ifadesinde söyleyen Emrah Serbes'i yalanladığını söyledi. Serbes'in önündeki otomobile çarptıktan sonra aracıyla savrulduğu sırada fren izleri olduğuna işaret eden Güler, şöyle konuştu: "Emrah Serbes'in hiç fren yapmadan önündeki otomobile çarptığı açıkça görülüyor.

Biz, Serbes'in normalin çok çok üzerinde bir süratle önündeki otomobile çarptığını düşünüyoruz. Emrah Serbes, cezaevine gönderilirken 'Benim adım Emrah Serbes, sonunda 'T yok diye konuştu. Serbes'in bu söylemini kendisi tarafından daha önce yayımlanan bir yazısında yer aldığını görüyoruz. Adliye çıkışındaki bu konuşması sözde itirafın kurgu olduğunu gösteriyor."

.-<

tam serefsiz ya, chevrolet camarosunun freni ise yaramamis.. bizde yedik. pis katil, ayyas.. umarim müebbet verirler.

Neresinden tutsan elinde kalan bir olay, bir insan 16 yaşındaki bir insanın ölümüne sebep olup nasıl bu kadar rahat hareket eder anlamak mümkün değil.

Böyle itin evlatları da var işte.

hqdefault.jpg

Haberlere göre itiraf mektubunda kaza ile ilgili yazdiklari, kaza tutanaklari ile uyusmuyormus.
Bu durumda ya yalan söylüyor, yada olayin soku ile ne yaptiginin farkinda degil.
Her halükarda öldürdügü insanlara, o insanlarin geride biraktiklarina saygisizlik yapiyor.
Olmus ile ölmüse care yok, cikip artik dogrular ne ise anlatmali, cünkü su ana kadar anlattiklari ile tutanakta yazanlar uyusmuyor.
Anlatmali ki magdur olanlara karsi bu saygisizliga bir son versin, sucu var ise hak ettigi cezayi alsin, en azindan magdur olan insanlarin yarasi bir nebze olsun diner.

Son düzenleme:
bu herif baya ünlü biriymis ya la
türkiyede olmama ragmen daha yeni ögreniyorum
fusbal disinda gündemi takip etmemek böyle oluyor biraz :asd:

Gesendet von meinem SM-G955F mit Tapatalk

bu herif baya ünlü biriymis ya la
türkiyede olmama ragmen daha yeni ögreniyorum
fusbal disinda gündemi takip etmemek böyle oluyor biraz :asd:

romanları güzeldir. edebi olarak iyi sayılmaz ama akıcı bir dili var emrah serbes'in. her temas iz bırakır, erken kaybedenler. behzat ç karakterinin yaratıcısı.

anne de ölmüs son dakika haberi olarak gördüm simdi
gece gece tuhaf oldum yav
böyle haberler iyi gelmiyor bana
neyse ben yatiyorum bye

Üst Alt