emrah serbes'in itirafı - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

emrah serbes'in itirafı

şerefsiz herif

ilk açıklamasında biraz duygusal yaklaşarak takdir etmiştim ama acı gerçekler ortaya çıktı.

alkol muayenesinden kaçmak için yalan konuşmuşlar ama adli tabip ve avukatların mücadelesi ile gerçekler ortaya çıkmış.

Kazada Flaş Gelişme! Gercekler Ortaya Cıktı - Mynet Haber

- - - Flood Önleme Sistemine yakalandınız :) - - -

şerefsiz herif

ilk açıklamasında biraz duygusal yaklaşarak takdir etmiştim ama acı gerçekler ortaya çıktı.

alkol muayenesinden kaçmak için yalan konuşmuşlar ama adli tabip ve avukatların mücadelesi ile gerçekler ortaya çıkmış.

şerefsiz herif

- - - Flood Önleme Sistemine yakalandınız :) - - -

şerefsiz herif

Haber ilk ortaya çıktığında ben de çok üzülmüştüm. Maalesef hepsi rolmüş.

Bu arada doktor bey mynet haber okuyor olmanız bende hayal kırıklığı yarattı :)

Haber ilk ortaya çıktığında ben de çok üzülmüştüm. Maalesef hepsi rolmüş.

Bu arada doktor bey mynet haber okuyor olmanız bende hayal kırıklığı yarattı :)
neden ki , mynet kolay erişim ve birçok haberi sunması açısından bana kolay geliyor.

Varsa alternatif haber platform öneriniz seve seve kullanırım.

neden ki , mynet kolay erişim ve birçok haberi sunması açısından bana kolay geliyor.

Varsa alternatif haber platform öneriniz seve seve kullanırım.

Estağfurullah önermek haddime değil de mynet tabloid habercilik dediğimiz haberciliği yapmasıyla bilinen içerik olarak çok yüzeysel haberler veren bir site. Orada okuduğunuz haberi her sitede, her haber kanalında görebilirsiniz. ;)

yatarı kaç acaba 2/3 mü
Şimdi bu deyyus 13 yıl yemiş...Suçu 01.07.2016'dan sonra işlemiş gavat...O yüzden 8 sene yatarı var lakin 1 sene yatmış zaten deyyus kabaca 6 sene daha yatıp son 1 senesi kala denetimli serbestlik başvurusuyla koşullu salıverilme tarihine 1 yıl kala ayrılabilir...Takribi 5 sene sonra özgür bu namussuz...Sen o kadar polisiye yaz algı kas sonra madde ve alkol kullan düz yolda bir aileyi yok et...3 kişi öldür...Korkarak kaç ne ambulans ne de polis çağır...Git saklan kancık gibi ondan sonra yanındaki arkadaşına para teklif et suçu üstlensin diye ardından yalanın ortaya çıkacak diye belli olmadan kahramanlığa soyun itirafta bulun iyi halden ceza indirimi almak için ve hepsinin sonunda takribi 6 sene yat 3 kişiyi öldür adam başı 2 seneye denk geliyor...

Hemen özelden yazmayın yok empati kur filan diye...Bizim hayatımız zaten vahşi batı...Ahan da buraya yazıyorum ben zaten madde-alkol kullanmıyorum da diyelim ki %100 başka kusurla trafikte adam öldürdüm hatta bunun gibi bir aile yok ettim...Anında dururum ambulans-polis çağırır başlarında beklerim ister mefta olsunlar ister yaralı...Sonra da gider teslim olur ilk fırsatta aileyle yüzleşir meftanın anasına filan kendimi dövdürtür kadıncağızın biraz içini soğutur savcıya-mahkemeye herşeyi birebir anlatır kayıtlara aileye manevi tazminat ödemek istediğimi belirterek kayda geçirir hem iyi halden indirim alır hem cezamı çeker hem de vicdanımı rahatlatır bu deyyustan yine daha önce çıkardım...Kaçmak hiçbir zaman çözüm değildir erkeklik böyle zamanlarda belli olur...Kaçtın da ne oldu antifriz???

Bu cezanın ne kadarı kaza nedeniyle ne kadarı adaleti yanıltmak nedeniyle acaba ? Gerçi kaza demek ne kadar doğru bu cinayete o da ayrı konu.

Behzat Ç. ve Twitter'da duyar kasmakla olmuyor demek ki. Sınanmadığın günahın masumu olup artislik yapmayacaksın.

Bu cezanın ne kadarı kaza nedeniyle ne kadarı adaleti yanıltmak nedeniyle acaba ? Gerçi kaza demek ne kadar doğru bu cinayete o da ayrı konu.

Behzat Ç. ve Twitter'da duyar kasmakla olmuyor demek ki. Sınanmadığın günahın masumu olup artislik yapmayacaksın.
Aynen başına geldiyse de en azından adi suçlular, sabıkalılar kadar dik durup yaptıklarınla yüzleşeceksin...Şu an 5 dakika sonra katil olmayacağımızın garantisi var mı? Bu ayıp bir şey de değil ayıp olan suçunu çekmekten kaçınmak, ceza almamaya çalışmak...Arkadaşlar katil peygamberler var...Bu hayatın gerçeği ama kendini bir halt zannedip artistlik yapıp gerçek hayatın kurgu olduğunu sanmak ona kızıyorum ben...

Nefsi müdafaa olmadigi sürece bir insanin canina kiymak insanlik sucudur.
Nefsi müdafaa cinayet degildir, cinayet ise utanilmayacak birsey degildir.

Nefsi müdafaa olmadigi sürece bir insanin canina kiymak insanlik sucudur.
Nefsi müdafaa cinayet degildir, cinayet ise utanilmayacak birsey degildir.
Nefsi müdafaa, kaza, cinnet insan her türlü katil olabilir...Her şey insan içindir ama şerefsiz değilse suçunun cezasını çeker, sorumluluğunu yerine getirir yasalar önünde hesap verir geride kalanların içini soğutur...Bunun gibi kaçılmaz...Çünkü ancak şerefsizler ve cinayeti profesyonel olarak iş edinmişler kaçarlar...O yüzden hiçbir şekilde büyük konuşmamak lazım herkes adam öldürebilir kazayla v.s...Ama insanlık bu gibi durumlar için var yasalara uyup cezanı çekmek için ki bu adam kazayla, cinnet haliyle, nefsi müdafayla da adam öldürmemiş alkol alıp yola çıkmak da kaza değildir de neyse...

Nefsi müdafaa, kaza, cinnet insan her türlü katil olabilir...Her şey insan içindir ama şerefsiz değilse suçunun cezasını çeker, sorumluluğunu yerine getirir yasalar önünde hesap verir geride kalanların içini soğutur...Bunun gibi kaçılmaz...Çünkü ancak şerefsizler ve cinayeti profesyonel olarak iş edinmişler kaçarlar...O yüzden hiçbir şekilde büyük konuşmamak lazım herkes adam öldürebilir kazayla v.s...Ama insanlık bu gibi durumlar için var yasalara uyup cezanı çekmek için ki bu adam kazayla, cinnet haliyle, nefsi müdafayla da adam öldürmemiş alkol alıp yola çıkmak da kaza değildir de neyse...
Hayir efendi, cinayet, katil olmak insan icin degildir.
Cinayet bir insanin canina bilerek, isteyerek kiymaktir.
Nefsi müdafaa ve kaza, bunlar cinayet degildir, elma ile armutu karistirma.
Cinayet gibi insanlik sucunu normal birsey mis gibi göstermemeni rica ediyorum.

arkadaşım birisini bıçakladı. kalçasından ve göğsünden 7 sene aldı. üstelik karşı taraf şikayetini çekmesine rağmen. bu nası bişey ya valla ben bişe anlamadım.

Hayir efendi, cinayet, katil olmak insan icin degildir.
Nefsi müdafaa ve kaza bunlar cinayet degildir, elma ile armutu karistirma.
Cinayet gibi insanlik sucunu bormal birsey mis gibi göstermemeni rica ediyorum.
Adam öldürme kastediliyor da konuyu başka yere çekmeyelim...Bu dingil de zaten cinayetle yargılanmıyor cinayet nereden çıktı? Ben herkes adam öldürebilir büyük konuşmamak lazım ama başa geldiyse de adam gibi davranmak lazım ve vicdanları rahatlatıcı ve islah edici bir ceza olması lazım...

6 yıl ceza alan adam ıslah olur mu??? Eğer olay yerinden kaçmayıp beklese ambulans çağırsa bunun savunulacak tarafı olur ama savunulacak bir tarafı kalmıyor ve kaza bence katle dönüşüyor...Bunlar müphem hukuki terimler önemli olan yaşam hakkının elden alınması ve karşılığında gevrek bir tipin 6 yıl yatıp çıkacak olması...Madde alınca kaza almayınca cinayet mi olacak...Önemli olan adam olmak...Bunun gibi sorumluluktan kaçmamak...Hukuk bunun için var...

Üst Alt