Emre Belözoğlu: "Hagi, Türkiye'de gördüğüm en iyi, dünyada gördüğüm en iyi 4. ya da 5. oyuncuydu" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Emre Belözoğlu: "Hagi, Türkiye'de gördüğüm en iyi, dünyada gördüğüm en iyi 4. ya da 5. oyuncuydu"

Bence Galatasaraylı bu adam ama artık iş işten geçtiği için açıklayamıyor. Çünkü şu an Galatasaraylıyım dese, Fener camiası reddeder bizim camia artık kabul etmez. Ortada kalır. O dönemde bence biz isteseydik bize gelirdi. Bizimkiler istemedi diye düşünüyorum.

Duzgun aciklamalar bu herif roportajlarinda cok samimi ve durust ifadeler kullaniyor.

sahada ise tam bir holigana donusuyor , fenerbahcede oynarken daha efendi dursaydi bu kadar buyuk nefret toplamazdi

Ben bazen, bu kadar abartmasini ve hooliganligini fenerli taraftarin gözüne girmek icin mi yapiyordu diye düsünüyordum. Yani beni halen GSli olarak görüyorlar, beni herhalde anca sahada fenerliyim diye bokunu cikartirsam belki beni tek o zaman kabul ederler diye

Emre Belözoğlu: "Her oynadığım takımın taraftarı beni çok sevdi. 7 ay Atletico'da oynadım onlar bile beni çok sevdi. Yaşanan olaylara daha üst pencereden bakılınca Galatasaray taraftarını da anlıyorum. Hiç hak etmediğim kadar sevgisizliği de yaşadım. Hak etmediğim kadar da sevildim."

Sağlıklı insanın biraz da sevilmemesi gerekiyor Emre. Çünkü sevilmediği zamanlar insanın adeta antrenman zamanlarıdır.

Fenerli olmasından yana sıkıntı yok hiçte önemli değil hatta ama bizimle oynadığında yaptığı hareketler hiç altyapısında yetişmiş insan gibi davranmıyordu. En son başakşehir maçında topu fırlattı taraftara doğru durduk yere . Burada da sevicisi dolu insanımız işte bu kadar unutkan bu kadar geçmişini hatırlıyor.

IMG_2001.JPG

"Hayatın kuralı bu yeğenim, ne kadar uzağa gidersen git, başladığın yere dönersin sonunda, ne kadar değişirsen değiş, nerede mutlu olduysan, hep oraya çevirirsin kafanı, ne kadar terbiye etsen de susturamazsın içindeki canavarı, nereye gidersen git ..."

Oynadığım en iyi, en büyük takım Galatasaray demiş.

Bunda Okan hocanın etkisi büyük. eğer gs hakkında güzel şeyler söylemezsen benimle muhattap olma falan demiş olabilir.

Galatarasaylılığından emin olduğumuz efsanelerimiz bile Emre'nin hep Fenerbahçe'li olduğundan dem vururdu. Bunca zaman geçmiş olmasına rağmen hala hangi takımı tutuyordu tartışması yapmak bana çok abes geliyo şahsen. Emre özünde şikecileri tutsa dahi Premier Lig sonrası bize gelmek için çok net çaba harcamıştı ama maalesef Adnan Polat yönetimi mali sorunlardan ötürü bu işe sıcak bakmadığı için soluğu suyun karşı yakasında aldı. Yine de keşke başladığı yerde devam edip efsane olsaydı, keşke malum takımla hiç işi olmasaydı.

Bu eleman GALATASARAY hakkında konuşmasın. Hatta hiç konuşmasın. Futboldan bile uzak kalması gereken bir tip.

Üst Alt