Emre Belözoğlu: "Hagi, Türkiye'de gördüğüm en iyi, dünyada gördüğüm en iyi 4. ya da 5. oyuncuydu" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Emre Belözoğlu: "Hagi, Türkiye'de gördüğüm en iyi, dünyada gördüğüm en iyi 4. ya da 5. oyuncuydu"

Ben Emre'nin pensilvanyadan gelen direktifle Fenerbahçe'ye gittiğini düşünüyorum. Çünkü Galatasarayımızın içinde barınamayan cemaat sıradaki hedef olarak Fenerbahçe'yi belirlemişti. O zamanlar savcılar hakimlerle içli dışlı olmaları bütün fetöcü oyuncuların (Uğur Boral, Bekir İrtegün, Zafer Biryol ki bunlar ceza alanlar ceza almayıp da futbola devam eden kimlerin cemaate yakın olduğunu herkes biliyor zaten) neredeyse Fenerbahçe içinde olması orada da bir teşkilatlanma girişiminde olunduğunun kanıtı aslında.

Hasan Şaş ve Hakan Şükür'ün de Emre ile ilgili dedikleri ortada iken ve zamansal olarak bu yaşanılan olayların çakışması ben de bu düşünceyi uyandırdı.

Evet küçükken Fenerbahçeli idi ama sonradan Galatasaray'ı benimseyip Galalatasaraylı olmuştu ta ki bir şeyler değişmeye başlayana kadar.

Emre Belözoğlu: "Fenerbahçe'ye imza attıktan 3 gün sonra, 3 tane Galatasaraylı çocuk bana küfretmişti. Orada durumu anladım. Herkes kadar medeni tepkiler veremedik. O süreçle biraz boğuştum."

Bizde kalsa fetöden falan hesabı firari olurdu
O dönem fb de olması üstünün örtülmesinde büyük etmendir
Okan orada duruyor, kimse ona fetocüydün sen Galatasaray teknik direktörü olamazsın demedi.

Emre de fenere gidip bize karşı saygısını korusaysdı, yarın birgün camiada kendine bir yer bulabilirdi.
Ama Emre cami duvarına işedi.

Fenerin korumasına da ihtiyacı yok Emre'nin. Öyle kolay kolay kimse onu alaşağı edemez.
Tr de bu camiada FT bir numaraysa Emre iki numara.

Üst Alt