Emre Belözoğlu Kadro Dışı Bırakıldı ! - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Emre Belözoğlu Kadro Dışı Bırakıldı !

Cevap: Emre Belözoğlu Kadro Dışı Bırakıldı !

Galiba istenmiyor. Taraftarın ezici çoğunluğu istemiyorsa yapılacak birşey yok. Bjk ,Trabzon orta sahasına Emre gibi biri lazım. Zamanında Sergen de istenmiyordu o da bjk ye gidip onları şampiyon yaptı.(o tarihlerde olayı yakından takip etmiştim kimse olay farklı idi diye gelmesin) Bizde gururumuzla başbaşa kaldık. Neyse bu gereksiz konuyu kapatalım ileriye bakalım.

Galiba istenmiyor. Taraftarın ezici çoğunluğu istemiyorsa yapılacak birşey yok. Bjk ,Trabzon orta sahasına Emre gibi biri lazım. Zamanında Sergen de istenmiyordu o da bjk ye gidip onları şampiyon yaptı.(o tarihlerde olayı yakından takip etmiştim kimse olay farklı idi diye gelmesin) Bizde gururumuzla başbaşa kaldık. Neyse bu gereksiz konuyu kapatalım ileriye bakalım.

Emre:''gerçek Fenerli Olmak İstiyorum.! - Ofansif.com

''şimdi Fenerbahçe'de oynamanın bir ayrıcalık olduğunu daha iyi gördüğünü, futbolu "Fenerbahçeli Emre" olarak bırakmak istediğini ifade etti.''

Şu lafları eden türkiyenin şu anda en çirkef ve en antipatik futbolcusu ki tüm tribünlerde ıslıklanıyor, gs'a gelse cidden bu kadar rahat olabilir misin? Bireysel soruyorum.

Bazilari anlamakta zorluk cekiyor,Emreyle Galatasarayin adinin ayni cümlede gecmesi bile kaldirilamaz.

Tabiki diger büyük kulüplerden karakterli futbolclar gelebilir Galatasaraya.Emre Asik,Servet,Ayhan ve gözümüze girmek icin didinen Kazim gibi,Emre Bjkye gitsin,bir sezona iki defa Aslantepe cimlerine gömülmüs olur.

Bir zamanlar florya markette Adnan abiye veresiye defteri icin ne kadar hasta Galatasarayli oldugunu soyleyen Emre simdi hasta fenerli olmus . Donek seni. Bakalim fenerden ne zaman kovulucan ve gittigin takimin nasil hasta taraftari olacaksin . Sen asla ama asla statu sahibi olamaycaksin. Futbol hayatin bittiginde gider hayri iclerle program yaparsin . donek seni.

6 ay evvel yazmislar youtube'da bir Emre videosuna. Adam gelecegi okumus resmen :asd:

bence aykut hoca emreyimi yoksa emremi aykut hocayı kadro dışı bırakır bilemiyorum:))

Son gelen haberlere göre Aykut iki gözü morarmis,soranlara kapiya carptim diyormus.

Emre Galatasray formasini artik anca gizli gizli evinde giyer. O tren kacti. Gelmez daha dogrusu gelemez. Adnan Öztürk ve Ünal Baskan gibi saglam duran adamlarin oldugu yerde Galatasarayin kapisindan giremez. Kaldiki Fatih Hoca ikinci dönemdeki Fatih Hoca degil. Emreyi istemez. Medya böyle haber yapacakdir, ama gercek disi haberler olacakdir.

Fenerbahçede kadro dışı bırakılan Emre Belözoğlu; zaten feneri hiç sevmedim doğuştan beşiktaşlıyım dedi..

emre galatasaraya gelsin diyenler iddia ediyorum hepsi kuş.forumdaki kuşları kafese almanın tam zamanı modlar.

Bunlar Emre'yi gözden çıkardığına göre Alper için Eskişehir'le anlaştılar.

FAtih Akyel tezahüratı vardı.. O forma nasip olmaz herkese ne de i.... fatih akyele, fatih akyeli bizler istemiyoruz, evlaat mevlat dinlemiyoruz diye.. Fatih hoca seviyor emreyi, belki de evladı gibi ama öyle bişe olmaz, olamaz.. Lafını dalga geçmek dışında ortaya atmak da yakışmaz..

Üst Alt