emre belözoğlu, volkan demirel ve yıldırım demirören'in takımını desteklemiyoruz - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

emre belözoğlu, volkan demirel ve yıldırım demirören'in takımını desteklemiyoruz

Hollandaya sorsan bir tane Turkiyeyi destekleyen olmaz.Tipik Turk insanlari iste kendi ulkesini desteklemeyen bir insan varsa Turkiyede vardir.

Türkiyemiz (başında değil fatih terim fatih ürek bile olsa) yarın hollandayı yenecek..bunu milliyetçilik veya inatla söylemiyorum.kesinlikle daha iyi kadromuz var.kesinlikle daha stresli olacak onlar.hakem ve şans faktörü alenen rakibin yanında olmazsa yeneceğiz hollandayı..burak çalhanoğlu töre Caner gönül ekici..daha iyiyiz hollandadan kazanacağız..An itibariyle "kopyala" yaptım maçtan sonra "yapıştıracağım" bu mesajı..27 mart 2015 cuma saat:22:20 de yazıldı.

Türkiyemiz (başında değil fatih terim fatih ürek bile olsa) yarın hollandayı yenecek..bunu milliyetçilik veya inatla söylemiyorum.kesinlikle daha iyi kadromuz var.kesinlikle daha stresli olacak onlar.hakem ve şans faktörü alenen rakibin yanında olmazsa yeneceğiz hollandayı..burak çalhanoğlu töre Caner gönül ekici..daha iyiyiz hollandadan kazanacağız..An itibariyle "kopyala" yaptım maçtan sonra "yapıştıracağım" bu mesajı..27 mart 2015 cuma saat:22:20 de yazıldı.
dediğin kesinlikle olmayacak türkiye o maçtan puan bile alamayacak

dediğin kesinlikle olmayacak türkiye o maçtan puan bile alamayacak
beraberliği de verdim iddiaya girdim iş yerinden bi arkadaşımla..
29 mayıstan beri imkansız yoktur inanmış türk beyninde şu anki şu şartlardaki Hollanda maçı zorluk derecesi çok çok az bir maçtır inanmış 14 adam tarihi şamarını atacak yine kiminiz sevinemeyecek kiminiz utancından delik arayacaksınız forumda girecek..

beraberliği de verdim iddiaya girdim iş yerinden bi arkadaşımla..
29 mayıstan beri imkansız yoktur inanmış türk beyninde şu anki şu şartlardaki Hollanda maçı zorluk derecesi çok çok az bir maçtır inanmış 14 adam tarihi şamarını atacak yine kiminiz sevinemeyecek kiminiz utancından delik arayacaksınız forumda girecek..
türkiye yense ne yenmese ne umrumda bile değil...
top peşinde koşturmakla milli bilinci özdeşleştirmek gibi fanatizm bende hiç olmadı . alakası bile yoktur milliyetçilikle
ancak gerçekçi olmak lazım hollanda rahat bir galibiyet alacak.
büyük konuşuyorsun sonra forumda mahcup olursun

içimizdeki İrlandalılar lafı yerine içimizdeki Hollandalılar ifadesini kullanmak gerekiyor artık sanırım :D
bence daha kötü :D

https://www.youtube.com/watch?v=pFTkk22CbAg

Miliyetci Mod On....

fft81_mf2030011.Jpeg

Ben bir şeyi merak ediyorum. Malum burası Galatasaray forumu olduğundan dolayısıyla Milli takım desteği olması normal forum kurallarında. Yani Feneri yendiğimizde fenere çaktık, fenerlileri ağlattık vb. cümleleri kurabiliyoruz. Aksini söyleyen olursa ceza sebebi. Milli takım kazandığında da benzer cümleler kurabiliriz ve bu normal karşılanır ve muhtemelen ceza almayız. Acaba arkadaşlar alınır mı bu akdar destekledikleri ülkeler kaybederse bu laflarımızdan?

Mesela Hollanda'yı yensek, X ülkeyi yensek, Y ülkeyi yensek ve destekleyenlere de ne güzel şöyle yaptık böyle yaptık desek üzerilerine alınacaklar mı? O'na göre dikkat edelim.

Siyasetin spora bulaşması, YD'nin başkanlığa atanması ve şikenin aklanmasından beri benim için milli takım heyecanı diye birşey kalmadı. Açıkçası maçlarını dahi izlemiyorum. Çünkü ne olursa olsun ay-yıldızı görünce dayanamam yine desteklerim diye korkuyorum. YD başkanlığında ve RTE güdümündeki bir milli takımın başarılı olması, türk sporuna uzun vadede yarardan çok zarar getireceğine inandığım için bu tavrıma devam ediyorum. Volkan ve emre dedikleriniz de cabası. FT olayı da var tabi ki bir de onu unutmayalım. Federasyon ve milli takımdaki pislikler temizlenmeden tek bir maçını dahi izleyeceğimi sanmıyorum.

Sonuç olarak ne olursa olsun ama Sneijder gol atsın...

Bir tarafta altyapiya onem veren, pasa dayali ofansif futbol ekolunu yaratmis, disiplin ve yetenegin takdir edildigi, hakedene formanin verildigi bir futbol ulkesi, diger tarafta da altyap secmelerinden milli takim kaptanligina kadar torpilin isledigi, yenildiler mi her turlu cirkefligi yapan irkci teknik direktoru ve kaptani olan, futbolculari tembel, , yoneticileri sike yapani kollayan bir milli takim.

Ay yildiz var diye boyle insanlarin yonettigi ve oynadigi bir milli takimi destekleyemem. Desteklesem de fark etmez zaten bu kafayla kaybetmeye mahkumuz.

Üst Alt