En İyi İnternet Sağlayıcı Hangisi? - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

En İyi İnternet Sağlayıcı Hangisi?

Şok marketler taahhüt süz internet çıkarmış. Kullanan var mıdır? Yada taahhüt süz başka bir bildiğiniz var mı?

Yerinize altyapınıza göre değişiklik gösteren birşey. Mesela ben fiber ttnet kullanıyorum çok hızlı ve kesintisiz. Ama sorsan Ttnet en kötüsü. Kablolu olan herşey Ttnet altyapısını kullanıyor sanırım . Bi uydunetler çok revaçta onlarında büyük şehirlerde mevcut sanırm her ilde bulamıyorsun

Türknet iyi diyorlar. Tt net kontratım bitince geçmeyi düşünüyorum bide onları deneyelim. Alt yapı olsa kablonet'ten şaşmam da maalesef yok.

Superonline bu zamana kadar kullandığım en iyisiydi. İstanbula taşındığımdan beridir 3 4 sene altyapı nedeniyle ttnet kullandım berbattı. Son 2 yıldır ise yine tt altyapısı ile netspeed kullanmaktayım.

Çok sıradan bir iss idi. Ttnet gibi sıkıntılıydı. İlk sokağa çıkma yasaklarında patladı. Hız veremiyordu kimseye. Sonra ne yaptılarsa o kadar temiz hale geldi ki. Üfff.

Bölgeye göre sağlayıcıların verdiği hizmet kötü veya iyi olabiliyor. Ben şahsen hepsini kullandım, aralarında aman aman bir fark olmadı. 5 ay önce bölgeme Turknet Gigafiber geldi ve şuana kadar bir sıkıntı yaşamadım. Böyle bir internete 100 lira ödüyorum, şu firma kötü bu firma kötü demek yerine lokasyon bazlı yorum yapmanın daha doğru olacağını düşünüyorum.

Az önce yaptığım hız testi..
12356199421.png

abow cmtesi belgeleri imzalayıp kargoya verdim wpden de yolladım
bugun geçişi sağladılar şaşırdım baya

100mbit/8mbit paket aldım ev 60/20 ye kadar destekliyor
Ekli dosyayı görüntüle 142253

ping ttde 10u geçmiyordu milleni de biraz fazla
Fiyat/hız olarak çok iyiymiş yav.
Ben de birkaç ay sonra arayışa geçecem , fikrini alırım zamanı gelince.

16 mbit vdsl interneti , ttnet 100'e anca verdi geçen babama.
8-10 senelik kullanıcı en az.

Genel görüşün aksine ttnet. 5 yıldır ttnet kullanıyorum bunun 3.5 yılında aktif olarak kullandım ve 1 kere bile sıkıntı yaşamadım. Ne kesinti, ne kopuş ne de ping sorunu. Tam anlamıyla kusursuz ve kesintisiz hizmet aldım.

Bir yere taşınmadan önce internetin durumu hakkında komşulardan bilgi almak en mantıklısı, şu servis sağlıyıcısı iyi şu kötü gibi bir durum yok, tamamen lokal'deki altyapı durumuna göre şekilleniyor.

Son düzenleme:
Fiyat/hız olarak çok iyiymiş yav.
Ben de birkaç ay sonra arayışa geçecem , fikrini alırım zamanı gelince.

16 mbit vdsl interneti , ttnet 100'e anca verdi geçen babama.
8-10 senelik kullanıcı en az.
olur iletişime geçeriz dmyi kapatmıştım açayım :d davetiyeyle kaydolunca 1 ay sen 1 ay ben beleş kullanıyoruz akskdas

performansını bende merak ediyorum 3 4 yıldır türktelekomdaydım ara ara dns şişmeleri ve kopmalar dışında sıkıntı yaşamadım milleni de üzmez inş. üzerse peder de beni üzerr evde çanağı iptal edip dsmart go ya geçtik (aylık 2tb download :D internetde yada dsmartta sıkıntı olunca direk laf yiyorum :d

olur iletişime geçeriz dmyi kapatmıştım açayım :d davetiyeyle kaydolunca 1 ay sen 1 ay ben beleş kullanıyoruz akskdas

performansını bende merak ediyorum 3 4 yıldır türktelekomdaydım ara ara dns şişmeleri ve kopmalar dışında sıkıntı yaşamadım milleni de üzmez inş. üzerse peder de beni üzerr evde çanağı iptal edip dsmart go ya geçtik (aylık 2tb download :D internetde yada dsmartta sıkıntı olunca direk laf yiyorum :d
O iş baya güzelmiş :D

Biz de malum tv işine başladık da , ülkedeki internet hizmeti ile sorunsuz devam edebilmek baya zor. Hele ilçede olunca baya problemli bizim , büyük şehire göre baya problemli.

Üst Alt