En İyi İnternet Sağlayıcı Hangisi? - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

En İyi İnternet Sağlayıcı Hangisi?

İnternet bulunduğunuz yerin alt yapısına bağlı bir olay şudur budur diye genellemek çok da mantıklı değil ... Adana da uzun yıllar Kablonet kullandım hiç sorun yaşamadım ve teknik ekipleri çok hızlıydı ...

Internet komple sans isi. Interneti baglatirken tek port kalmisti adam senden sonra birisi baglatmak istese baglatamaz dedi.
Öğrencilikte kaldığım evde direk altyapı yoktu , altı üstü bir kablo çekecekler , herifler bakkal defterinde sıraya sokuyor altyapı bağlayacakları yeri.

Müdürlük yakın olduğu için sürekli gidip baskı yapıyordum , gelip inceleyip bağlamak zor olur diye üzerimi çizmişler.

Gide gele anca bağlatabilmiştim , bağlandıktan sonra da port yok demişlerdi :asd:

Aslında çok kolay çözülecek işler de , iş yaptırabilmek çok zor.

Öğrencilikte kaldığım evde direk altyapı yoktu , altı üstü bir kablo çekecekler , herifler bakkal defterinde sıraya sokuyor altyapı bağlayacakları yeri.

Müdürlük yakın olduğu için sürekli gidip baskı yapıyordum , gelip inceleyip bağlamak zor olur diye üzerimi çizmişler.

Gide gele anca bağlatabilmiştim , bağlandıktan sonra da port yok demişlerdi :asd:

Aslında çok kolay çözülecek işler de , iş yaptırabilmek çok zor.
Evin ic tesisatta internet altyapisi yok. Disardan kablo cekmen gerekiyor. Onceki ev sahipleri dandik bir kablo cekmisler yanmis gunesten. Siyah kalin kablo vardi. Bir ton ricayla baglattim heriflere. Elektrikci cagir baglasinlar diyordu.

Cevap verebilir misiniz en iyisi hangisi?

Türk Telekom mu? Türk net mi? Superonline mı?

Şehir merkezinde ama fiber altyapısı olmayan bir yerdeyim. Wdsl hizmeti alabiliyorum.

Şu ana kadar Superonline Türk Telekom ve Netspeed kullandım. Hali hazırda netspeed kullanıyorum.

Öncelikle baştan sona sorunsuz kullandığım tek superonline olmuştur.

Ama bu demek değildir ki en iyisi o. Biraz da altyapıya bulunduğun bölgeye bakar. Misal şuanda Netspeed kullanıyorum. Altyapıyı ttden alıyor. Türk telekomun müdürlüğü burada. Çevredeki altyapı iyi. Bir de netspeed pandemideki skandal hız düşüşleriden sonra kendini büyüttü geliştirdi. Müthiş hizmet alıyorum. Fiber 100mbite 94 lira gibi komik bir rakam ödüyorum.
Cevap verebilir misiniz en iyisi hangisi?

Türk Telekom mu? Türk net mi? Superonline mı?

Şehir merkezinde ama fiber altyapısı olmayan bir yerdeyim. Wdsl hizmeti alabiliyorum.

altyapı olduğu sürece superonline fiberden şaşmam.

ADSL ise TT ne yazık ki - türk telekomdan tiksinen birisiyim - kiraya çıkmak durumunda kaldığımda Superonline altyapısı olmayan yere ADSL e çevirmiştim superonline i - her halt TT'den izinle çalışıyor , delirtiyor adamı. (tüm altyapı TT kontrolünde biliyorum çünkü)

Çoook eskiden TT ile uğraşmamak için kablo net ile çok rahat etmiştim ama şu an ne haldedir bilmiyorum.

Son zamanlarda fiyatlandırmalar uçmuştu biraz - karşılaştırma yaptım hala superonline daha avantajlı teklif verdi.

Üst Alt