En İyi İnternet Sağlayıcı Hangisi? - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

En İyi İnternet Sağlayıcı Hangisi?

Turknet tam kapalı kutu yav. Ben çok sıkıntı yaşadım akşam-gece saatlerinde çok kesiliyordu internet. Adam akıllı destekte sağlamıyorlardi, Netspeed'e geçtim 3 yıldır çok memnunum. Netspeed'i de bir düşünün derim.
Superonline ve Türk net hakkında gidip gelirken netspeed nereden çıktı :) komşum ısrarla turk net diyor. Taahhüt yok. Evin alabileceği en yüksek hızı tek fiyattan veriyor.

Pandemi de iyi patlamışlardı. Sonra bir coştular. Koca firmalara taş çıkarıyorlar artık.

ha bu arada taahhütsüz de alabiliyorsun denersin olmazsa başkasına geçersin.
Taahhüt olmadığı için Türk net cazip geldi bana. Bir de ekşide netspeed yorumlarını okudum. Aşırı olumlu şeyler var. Çok kaliteli bir Türkçe ile yazılmış. Reklam gibi geldi.

Taahhüt olmadığı için Türk net cazip geldi bana. Bir de ekşide netspeed yorumlarını okudum. Aşırı olumlu şeyler var. Çok kaliteli bir Türkçe ile yazılmış. Reklam gibi geldi.
Kimisi de referans kodunu itelemek için iyi yorum yapıyor olabilir. Ama şahsen ben ve yakın ahbaplarım kullanıyoruz. Memnunuz.

Ha bölgede altyapı sıkıntısı varsa hiçbiri tatmin etmeyebilir. Her şey yolunda ise uygun fiyatlıya yönlenmek en iyisi.

Üst Alt