Enflasyon Rekor Seviyede! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ülkemizi karıştırmak için yapılmış uydurma haberler . Başta dünya liderimiz var . Suriye'yi feth ettik edeceğiz . S400leri kurduk kuracağız . Yerli ve milli tanklar uçaklar yolda tüm bunları kesmek için yapılan uydurma haberler . Fakat benim halkım yer mi bunları ? Yemez . Bizim imanımız var Allahımız var güçleri yeter mi bu halkı bölmeye . Başkanımız önderliğinde hedef 2071 .

Ülkemizi karıştırmak için yapılmış uydurma haberler . Başta dünya liderimiz var . Suriye'yi feth ettik edeceğiz . S400leri kurduk kuracağız . Yerli ve milli tanklar uçaklar yolda tüm bunları kesmek için yapılan uydurma haberler . Fakat benim halkım yer mi bunları ? Yemez . Bizim imanımız var Allahımız var güçleri yeter mi bu halkı bölmeye . Başkanımız önderliğinde hedef 2071 .

Recep Tayip Jr Jr bu ülkeyi marsa götürecek

hahahaha bunu derken bile alaya alıyorsun
yazık

yaptıklarını göremeyecek kadar gözünüz kör
Tövbe . Allah Recep Tayyip Erdoğan'a nankörlük yapanı çarpsın inşallah . Yaptıklarını göremeyenlerin gözünü kör etsin inşallah . Beni hırsızlıkla yalancılıkla vs suçlayın fakat rica ediyorum Recep Tayyip Erdoğan nankörlüğüyle suçlamayın .

aklı sıra cumhurbaşkanımızla dalga geçiyorsunuz
komiksiniz

senin dilin ne söylir ile ilgili görsel sonucu

İnsanlar nankör olmuş .16 sene boyunca saray gibi evlerinizde yaşadınız muhtemelen o evleri de aldınız hep . Azıcık lüksünüz azalınca her gün restoranlarda yiyemeyince ayda 3-4 kere evinizde yemek yapmak durumunda olunca hemen pislik çıkarıyorsunuz .

Üst Alt