Enflasyon Rekor Seviyede! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Beyler Berat Albayrak'tan güzel haberler var . Hadi yine iyisiniz köftehorlar .

Şubat ocaktan iyi - Mart şubattan iyi - Nisan da marttan iyi . Öyleyse küçükten büyüpe doğru sıralanışı nedir ?

Beyler Berat Albayrak'tan güzel haberler var . Hadi yine iyisiniz köftehorlar .

Şubat ocaktan iyi - Mart şubattan iyi - Nisan da marttan iyi . Öyleyse küçükten büyüpe doğru sıralanışı nedir ?

2.5 milyon kisiye is sahasi yaratmaniz icin 125 milyar dolarlik yatirim yapmaniz gerekiyor. Peki bu parayi nereden bulacagiz?

Faizler inecek diyor ve krediye ulasim kolaylasacak. Bunun sonucu olarak talep artacak. Uretim arttirilip bu talep karsilanamayacagina gore ne olacak, enflasyon artacak. Bu harakiri yapmaktir. Burada damat oyun oynuyor, IMF'e santaj yapiyor. Neden? Cunku ulke batarsa alacaklilar paralarini alamaz. IMF'in birinci onceligi budur. Batmakta olan ulkelere yardim eder ki borclar odenebilsin. Tabi bunu yaparaken o ulkeleri cok zor gunler bekler, devaluasyon vs. IMF 75 milyar dolar karsiliginda Turkiye'nin OTV gelirine el koymak istemis, duyduguma gore onun mucadelesini veriyorlar. O zaman Musa Eroglu'ndan gelsin...

2.5 milyon kisiye is sahasi yaratmaniz icin 125 milyar dolarlik yatirim yapmaniz gerekiyor. Peki bu parayi nereden bulacagiz?

Faizler inecek diyor ve krediye ulasim kolaylasacak. Bunun sonucu olarak talep artacak. Uretim arttirilip bu talep karsilanamayacagina gore ne olacak, enflasyon artacak. Bu harakiri yapmaktir. Burada damat oyun oynuyor, IMF'e santaj yapiyor. Neden? Cunku ulke batarsa alacaklilar paralarini alamaz. IMF'in birinci onceligi budur. Batmakta olan ulkelere yardim eder ki borclar odenebilsin. Tabi bunu yaparaken o ulkeleri cok zor gunler bekler, devaluasyon vs. IMF 75 milyar dolar karsiliginda Turkiye'nin OTV gelirine el koymak istemis, duyduguma gore onun mucadelesini veriyorlar. O zaman Musa Eroglu'ndan gelsin...

Bu fetö ağzıdır . Bu cehape ağzıdır . Bu pekaka ve peyede ağzıdır . Bölücülük yapmayın . Şuan bölücülük yapıyorsunuz ve insanları kışkırtıyorsunuz . Benim halkım yer mi ? Yemez . 15 Temmuzda ne yaptınız siz bir onu açıklar mısınız ? 15 temmuz akşamı saat 23,02 sularında nerdeydiniz ne yapmaktaydınız ?

not : Şarkıyı pek severim .

sene sonuna dolar 8i gecip 10u zorlar. Gecen sene bir ekonomistin yazisini okumustum dolar kisa vadede 5i asip uzun vadede 8e yaklasacak diyordu adam hakli cikti fena hemde

sene sonuna dolar 8i gecip 10u zorlar. Gecen sene bir ekonomistin yazisini okumustum dolar kisa vadede 5i asip uzun vadede 8e yaklasacak diyordu adam hakli cikti fena hemde
erdogan_7077.jpg

Bu daha iyi günler....

Dollar Uzun vaadede 10nu görecek diyeli 2-3 sene oldu.

Sözde ekonomist yazımı görüp kullanması sorun değil :)

2030-2040 .....

Türkiye diye bir ülke kalmaya bilir ilerde. Ülkenin kasasını soymaya devam ediyorlar bölüm bölüm.

Ordu desen zaten kalmadı.
Oy sistemi ayarlandı. Seçimlerde kaybetmesi mümkün değildir teknik açıdan.

Malesef formumuz devlet dusmanlariyla dolu . Hepsini bir bir derdest edecegiz elhamdulillah . 16 senedir sandiga gomuyoruz bu secim de gomecegiz . Nadir de olsa sitedeki vatan perverleri yuregi Erdogan sevgisiyle dolup tasanlari gormek beni memnun ediyor. SUphesiz o kardeslerimle bu fakir kardesiniz cennetten cekirdek citlemek suretiyle forumdaki din ve devlet dusmanlarinin yanisini izleyecegiz.

2016 Aralık ayından beri sigaraya zam yok... Firmalar şuanda zararına satış yapıyorlar hem de öyle böyle değil.. Seçimden sonra sigara zammı enflasyonu uçarak, haberiniz olsun..

Üst Alt