# Engin Baytar - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Engin Baytar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Engin Baytar

bu ne herkes adam eder yazmış afedersiniz ama fatih terim futbolcu onarma işleriyle falan mı uğraşıyor. Engin baytar falan kalsın istemez onu alana kadar okan dereciyi yetiştiririz daha iyi

Dalga mı geçiyorsunuz ya ? Şurdaki bazı yorumlar gerçekten dayaklık. Gayet iyi bir oyuncu. Geçen seneki maçlarını hatırlıyorum. Yahu bizim maçımızı gözünüzün önüne getirin Neill'i madara etmişti. Bu tip kıyasları sevmem ama "isim" bazlı bakmayın. Ülkemizdeki kaliteli ama "bir o kadar sorunlu" oyunculardan biridir. Yaptırımlar uygulanarak sözleşmesine alınmalı.

engin gayet iyi bi oyuncu isyankarlığını fatih hoca dindirir. artık oyununu oynamak zorunda gelsin.

bu ne herkes adam eder yazmış afedersiniz ama fatih terim futbolcu onarma işleriyle falan mı uğraşıyor. Engin baytar falan kalsın istemez onu alana kadar okan dereciyi yetiştiririz daha iyi
Okan Derici'den hicbir sey olmaz hadi Berkin desen neyse.Engin bu takima faydali olur ,disiplinsiz oldugu icin sozlesme imzalarken onlem alirsin en basta.

Gerçekten "oyuncu fanatizmi" yapmıyorum. Lütfen geçen seneki Trabzon-İBB, Trabzon-Eskişehir aklıma ilk gelenler bunlar o maçları arşivde inceleyin. Engin harika işler yapmıştı ve onun takımdan uzaklaşması + Theo'nun gidişi TS'nin arkaarkaya puan kaybı yaşamasına ve tüm yükü Burak'ın çekmesine sebeb olmuştur. Harika işler çıkardı. Adam eksiltebilen bir isim. Örnek vermek gerekirse Sezer ve Volkan karışımı bir adam. Arda'nın an itibari ile 1 gömlek altı bunda da sebeb söylediğimiz gibi disiplin sorunu.

Burda mesele yerli oluşu yabancı olsa elbette alternatif olur. Ama isimcilik yapmayın lütfen. Engin gayet iyi bir futbolcudur. Fiziği de gayet iyidir. Volkan'da disiplin sorunu bir adamdır. Emre Beleşoğlu'da öyle idi.

Arshavin gelecekse Engin transferi çok gereksiz risk olur. Yok gelmeyecekse bu seneyi kurtarmak amacıyla denenebilir. Engin, Okan, Berkin üçlüsü ligde işimizi görür.

Engin'i Genclerbirligi'de iken önermistim burada. Fiyatı tuzlu degilse sansımızı deneyelim.

Geçen sene çok iyi idi o "form" yakaladığı dönemde. TS'de top oynamak zordur arkadaşlar. Garip işler oluyor. Umut bile arkasına bakmadan kaçtı.

Engin, disiplin içinde düzenli oynadığı sürece çok etkili bir isimdir. Arda'nın yerini doldurabilecek bu ihtimali olan tek isimdir.

Geçen sene çok iyi idi o "form" yakaladığı dönemde. TS'de top oynamak zordur arkadaşlar. Garip işler oluyor. Umut bile arkasına bakmadan kaçtı.

Engin, disiplin içinde düzenli oynadığı sürece çok etkili bir isimdir. Arda'nın yerini doldurabilecek bu ihtimali olan tek isimdir.

tamam da biz bakirköymüyüz

valla ben gelemem artik böle hayallere

cuk diye oturacak adam isterim

her civisi eksik bizdemi tedavi olacak:D

tamam da biz bakirköymüyüz

valla ben gelemem artik böle hayallere

cuk diye oturacak adam isterim

her civisi eksik bizdemi tedavi olacak:D

Hocam isme takılıyorsunuz. Volkan beğeniliyor ama bu adam beğenilmiyorsa başka açıklaması yok bu işin. Adam düzenli oynasaydı saldırırdı herkes şimdi gelsin diye. Sorun burda. Bakırköy olayı değil. Şampiyonluğa oynayan takım bu adam uzaklaşınca düşüşe geçti. Sorumluluk alan, adam eksiltebilen iyi bir şutör ve kanat oyuncusu. Pas yeteneği gayet iyidir. Tek sorunu birçok futbolcuda olduğu gibi disiplindir bunun da sebebi yetenekli oluşudur Engin'in.

Cuk oturacak "yerli" yok. Ben Engin gelsin transfer bitsin demedim :) Ama bize yerlide lazım o bölgeye. Arda kalsa bile yabancı bir isim yine gelecekti. Şimdi çıta yükselmeli. Arshavin gelecek diye düşünüyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt