Erden Timur | Sportif A.Ş. Başkanvekili - Sayfa 162 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Erden Timur | Sportif A.Ş. Başkanvekili

Gustavo kimin kime kaç gol attığı umrumda değil.sen çok yanlış anladın.bir renktas yorum yapıyor bir maçtan örnek veriyor,diğer arkadaş ta her şeye maydonoz bir arkadaş etkileşim kasmak için yanlış başka bir mactan bahsediyor.
Aslında burada maydanoz sen de oluyorsun. Kalender ve Cafer arasında geçen bir konuşmaya girerek.
Gustavo nun selamı var bu arada

Aslında burada maydanoz sen de oluyorsun. Kalender ve Cafer arasında geçen bir konuşmaya girerek.
Gustavo nun selamı var bu arada
Gustavo asıl maydonoz yine sensin.sen gustavoyu wonderkid ilan Eden,Ali akman fanatiği bir arkadaşsin beni 2 defa bedavadan yasaklattin olmayan futbol bilginle lütfen muhattap olma..bu arkadaş benim mesajlarıma maydonoz olan biri ve burada başka birinin mesajına yine yalan yanlış maydonoz olmuş,kısaca sananeee

Gustavo asıl maydonoz yine sensin.sen gustavoyu wonderkid ilan Eden,Ali akman fanatiği bir arkadaşsin beni 2 defa bedavadan yasaklattin olmayan futbol bilginle lütfen muhattap olma..bu arkadaş benim mesajlarıma maydonoz olan biri ve burada başka birinin mesajına yine yalan yanlış maydonoz olmuş,kısaca sananeee
Sallıyorsun Okan. Genç topçulara değer veren birisiyim.
Futbol bilgim olmayabilir ama yalan söylemiyorum senin aksine.

Sallıyorsun Okan. Genç topçulara değer veren birisiyim.
Futbol bilgim olmayabilir ama yalan söylemiyorum senin aksine.
Hangi konuda yalan söylüyorum,bunu iddia etmek için örnek göstermen lazım.Gustavo nerede Ali akman nerede bir sürü saçma yorumuna denk geliyorum muhattap olmuyorum.bu konuda bu Cafer arkadaşın mesajına maydanoz olma sebebim yanlış örnek göstermiş bunu belirttim, çünkü benim yorumlarim hakkında 2 gündur saçma şekillerde bana laf sokma çabasinda.bu konu hakkında hiç bir bilgin yok Hatay falan saçma yorumlar yapmışsın,ben seninle hiç muhattap oluyormuyum?senin gibi 3-5 tıp burada önce gustavoyu wonderkid ilan ettiniz, cicaldau en son Ali akman,bu arada sana Ali akmanin Belçika 2.liginden selamı var.

Hangi konuda yalan söylüyorum,bunu iddia etmek için örnek göstermen lazım.Gustavo nerede Ali akman nerede bir sürü saçma yorumuna denk geliyorum muhattap olmuyorum.bu konuda bu Cafer arkadaşın mesajına maydanoz olma sebebim yanlış örnek göstermiş bunu belirttim, çünkü benim yorumlarim hakkında 2 gündur saçma şekillerde bana laf sokma çabasinda.bu konu hakkında hiç bir bilgin yok Hatay falan saçma yorumlar yapmışsın,ben seninle hiç muhattap oluyormuyum?senin gibi 3-5 tıp burada önce gustavoyu wonderkid ilan ettiniz, cicaldau en son Ali akman,bu arada sana Ali akmanin Belçika 2.liginden selamı var.
Aleyküm selam.
Bu kadar içinde dert olacağını bilsem yazmazdım

Bu herif bu pısırık adamlara nasıl katlanıyor merak ediyorum ya.
Ben olsam yerinde bir sonraki yönetimde olmam işin özü.

Kendisi direkt başkan olmalı yönetim kurulu üyelerini de ondan bundan değil direkt kendi kafasına göre seçmeli. Dursun başkan iyi niyetli ama olmuyor rakibe göre başkan seçmek lazım. Yumuşak, aman futbolcumuz aman değerlerimiz diyen adamlar bu şer oluşumla mücadele edemez. Erden Timur'un yönetimi içerisinde de sert olan bir iki tane Şahin mutlaka olmalı....

MAR-LX1M cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Böyle bir şey varsa ve susuyorsa daha büyük hayal kırıklığı olur benim adıma. Gerekirse istifa edip yapılan tüm pislikleri kusması gerekir kamuoyu önünde.

Birilerinin canı yanmasın diye susuyorsa bakın net söylüyorum bir dakika dahi durmaması lazım orda istifasını basıp yürüsün gitsin sonra orda burda her zerredeyiz falan demesinler şu dakikada bu camianın gücünü gösterdin gösterdin gösteremiyorsan susuyorsan abi kralını tanımam basın istifayı

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

En son basın toplantısı yapacak dediler bir baktık başkan çıktı konuşmaya. Yanında Erden Timur konuşmadı bile doğru dürüst. Kulüp içinde birlik beraberlik mesajları vermek için son anda böyle planlandı dendi. Sonra başka haberler de çıktı Erden Timur o toplantıya çok ciddi belgeler ile katılacaktı, vazgeçtirildi vs diye.

Eğer kendisine engel olunuyorsa zaten yeni yönetimde olmak istemeyecek. Gidişat onu gösteriyor.

Sana dert olmuş ki sen benim mesajımı alintiliyorsun gustavo..Ben seninle hiç Muhattap oldum mu? Muhattap olacaksan da mantıklı cevap ver,ben diyorum Bochum Bayern sen diyorsun Hatay konuyla alakası yok,
diyorun ki bochum bile bayern i yendi
ben de diyorum ki hatay da bizi yendi, manchester ı da yenmesi lazım. çok düz kafasın be torreria düşmanı renktaş

Üst Alt