Erden Timur | Sportif A.Ş. Başkanvekili - Sayfa 164 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Erden Timur | Sportif A.Ş. Başkanvekili

Bu camiada hakkında negatif yorum yapılacak en son adam bana göre. Yönetimde değilken, sponsor bulunamıyorken, pek çok şubeye kendisi sponsor olmadı mı?

Çoğumuzdan daha iyi Galatasaraylı olduğunu düşünüyorum. Tüm yükü bu adama yüklersen camia olarak, bir noktaya kadar taşır. Yönetimin diğer üyeleri ne yapıyor? Taraftar olarak ne yapabiliyorsun?

Nankörlük etmemek gerektiğine inanıyorum.

Bu camiada hakkında negatif yorum yapılacak en son adam bana göre. Yönetimde değilken, sponsor bulunamıyorken, pek çok şubeye kendisi sponsor olmadı mı?

Çoğumuzdan daha iyi Galatasaraylı olduğunu düşünüyorum. Tüm yükü bu adama yüklersen camia olarak, bir noktaya kadar taşır. Yönetimin diğer üyeleri ne yapıyor? Taraftar olarak ne yapabiliyorsun?

Nankörlük etmemek gerektiğine inanıyorum.
Yok renktaş öyle deyince vermeseydi babasının hayrına mı verdi derler.

Peki ozaman sence neden susuyor erden ? Icardi sonra bugün yani anormal degilmi enaz bizim kadar Galatasarayı seven bir adam hiç susmazken artık yok
Geçen senede 1-2 kere açıklama yaptı hatta burada Erden Timur yalnız bırakılıyor diye eleştiriler vardı. Ha Erden Timur'u kim nasıl susturabilir? Konuşmak istedikten sonra. Belki adam kendi isteğiyle ön plana çıkmak istemiyor adamın işine kadar karalamalar yapıldı, İşlerine engel olma, zarar verme boyutlarına gittiler bildiğin gibi.

Seni nolursa olsun hep iyi hatirlayacaz erden başkan enazindan görevden ayrıldığında umarım konuşursun ve sana baskanmi kimler baskı yaptı ve sevdiğin Galatasarayi savunamadin tek tek anlatirsin

Başkaları konuşsun. Olur olmaz çıkıp konuşmaması daha iyi, seviye acayip bir yerlere çekildi. Sanki ortamı geren kendisi imiş gibi algı yapılarak yıpratma gayretleri hiç sonuç vermiyor da diyemeyiz maalesef. Öyle durmadan birileriyle polemiklere girip didişmek isteyecek yapıda biri değil zaten...

Çok çok büyük katkıları oldu ama şöyle bir ortamda bile konusmuyorsa,bir şekilde sindirildiyse kalmasının ne anlamı var ki...

Adamlar dünkü maç gibi maçlardan sonra bile çıkıp 3 dk canlı yayında beyanat verip tff yi tehdit ediyorlar..Bizden tik yok..

Ne düşünmek lazım hakikaten bilmiyorum

Üst Alt