Erden Timur | Sportif A.Ş. Başkanvekili - Sayfa 163 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Erden Timur | Sportif A.Ş. Başkanvekili

Başkan olur vermezse adam ne yapacak? Son sözü başkan söyler. Ortada bir sıkıntı varsa, aksaklık varsa, bunun sorumlusu Erden Timur olamaz.

Ha umarım seçimde başkanlığa adaylığını koyar.

diyorun ki bochum bile bayern i yendi
ben de diyorum ki hatay da bizi yendi, manchester ı da yenmesi lazım. çok düz kafasın be torreria düşmanı renktaş
Ben öyle bir şey demedim, lütfen oku.konuyu bilmiyorsun,yalan söylüyorsun,ben Bochum bile bayerni yendi nerede demişim?bochum bile bayerni yendi dediysem buyur o mesajı göster.Sen yalan dolana da başladın gustavo.ne hatayı ne manchesteri?

Ben öyle bir şey demedim, lütfen oku.konuyu bilmiyorsun,yalan söylüyorsun,ben Bochum bile bayerni yendi nerede demişim?bochum bile bayerni yendi dediysem buyur o mesajı göster.Sen yalan dolana da başladın gustavo.ne hatayı ne manchesteri?
bu yanıta verdiğin cevap bu
Bizden cok alt seviyedeki takim leverkusen degildir insallah

Hayır burada Leverkusen değil Bochum kastediyor, Bochum 3 Bayern 2 bitti maç.biraz araştırsan düşünmeden bilmeden herkese cevap yazma derdine dusmesen keşke..

laf oyunu yapma hiç.

hala laf oyunu yapıyorsun. Gustavo muhabbetinde de aynı muhabbeti yapmıştın hatırladım şimdi. art niyetli bir insansın sen.
Topçuyu tm değeri ya da verilen bonservis ile sahaya çıkmadan yargılamıştın.
Bak işine ya,laf oyunu yapan sensin.nerede demişim Bochum bile bayerni yendi, göster diyoruz alakasız mesaj gösteriyorsun.adam diyor Leverkusen mi bende diyorum ki hayır bochumu kastediyor çünkü Bochum Bayerne 3 tane attı.okudugunu da anlamıyorsun.sen ve senin gibi 3-4 tip burda hiç bir görüşe saygı duymuyor hemen ortamı geriyor tahrik ediyor insanları ve ceza almasını sağlıyorsunuz,ben torreira beğenmem sen Muslera beğenme banane sizin beğendiğiniz adamları beğenmek zorunda mıyız.

Bak işine ya,laf oyunu yapan sensin.nerede demişim Bochum bile bayerni yendi, göster diyoruz alakasız mesaj gösteriyorsun.adam diyor Leverkusen mi bende diyorum ki hayır bochumu kastediyor çünkü Bochum Bayerne 3 tane attı.okudugunu da anlamıyorsun.sen ve senin gibi 3-4 tip burda hiç bir görüşe saygı duymuyor hemen ortamı geriyor tahrik ediyor insanları ve ceza almasını sağlıyorsunuz,ben torreira beğenmem sen Muslera beğenme banane sizin beğendiğiniz adamları beğenmek zorunda mıyız.
Her görüşe saygı duymak gibi bir özelliğim yok. Olamaz da.
evet Gs topçusunu beğenmek zorundasın. başka sorun?

Her görüşe saygı duymak gibi bir özelliğim yok. Olamaz da.
evet Gs topçusunu beğenmek zorundasın. başka sorun?
Ya bak işine çocukça daha fazla muhattap olamiycam.ulan , Recep Timur yüz tane sallıyor torreira ya.Adam açıkça dün gece hani neredesiniz torreira sevenler dedi neredeydin? Tek mesajın yok erkekk..ndombelenin nesini begeneyim laf cambazı,GS a saygısı olmayan 100 kilo adamın ortada gözükmeyen ziyechin nesini begeneyim.Allah aşkına başka yerde oyna muhattap olmayalım karşılıkli.Zaten dikkat ettiysen ben seninle asla iyi veya kotu Muhattap olmadım bugüne kadar.Ayrica yalan söylüyorsun ben Bochum bile bayerni yendi diye hiç bir yerde mesaj falan yazmadım.

Ya bak işine çocukça daha fazla muhattap olamiycam.ulan , Recep Timur yüz tane sallıyor torreira ya.Adam açıkça dün gece hani neredesiniz torreira sevenler dedi neredeydin? Tek mesajın yok erkekk..ndombelenin nesini begeneyim laf cambazı,GS a saygısı olmayan 100 kilo adamın ortada gözükmeyen ziyechin nesini begeneyim.Allah aşkına başka yerde oyna muhattap olmayalım karşılıkli.Zaten dikkat ettiysen ben seninle asla iyi veya kotu Muhattap olmadım bugüne kadar.Ayrica yalan söylüyorsun ben Bochum bile bayerni yendi diye hiç bir yerde mesaj falan yazmadım.
Recep in derdi trollük niye adama cevap vereyim. hee ben de öyleyim diyorsan; beni ciddiye alma diyorsan tamam. Çok meraklıydım ya senin muhatap olmana tüh üzüldüm

Recep in derdi trollük niye adama cevap vereyim. hee ben de öyleyim diyorsan; beni ciddiye alma diyorsan tamam.
Ya sen ciddiye alsan ne olur almasan ne olur.alakasiz bir konuda kuyruk acın var alıntı yapıyorsun .muhattap olma ciddiye de alma lütfen çünkü ben seni ciddiye almıyorum.sen ve senin gibi 2-3 kişi insanları tahrik edip sonra yasaklanmasına neden oluyorsunuz.gustavo,cicaldau ve Ali akman yüzünden sen ve ekibin yüzünden engelledim.muhattap olmayalım.

Ya sen ciddiye alsan ne olur almasan ne olur.alakasiz bir konuda kuyruk acın var alıntı yapıyorsun .muhattap olma ciddiye de alma lütfen çünkü ben seni ciddiye almıyorum.sen ve senin gibi 2-3 kişi insanları tahrik edip sonra yasaklanmasına neden oluyorsunuz.gustavo,cicaldau ve Ali akman yüzünden sen ve ekibin yüzünden engelledim.muhattap olmayalım.
ekibim yok la benim.
sen topçu sahaya çıkmadan salladığını fark ettiğimden beri zaten ciddiye almıyorum seni dert etme cancağzım. Kuyruk acısı olan sensin be okan. ikidir gustavo aşağı ali akman yukarı diye ağlayan sensin burada.

ekibim yok la benim.
sen topçu sahaya çıkmadan salladığını fark ettiğimden beri zaten ciddiye almıyorum seni dert etme cancağzım. Kuyruk acısı olan sensin be okan. ikidir gustavo aşağı ali akman yukarı diye ağlayan sensin burada.
Ulan gustavoyu Ali akmani cicaldau yu wonderkid ilan eden kimdi,yalan mı söylüyoruz.mesajimi alintilayan sensin konuyu bilmeden,birde üstüne yalan söylüyorsun,Bochum bile bayerni yendi demişim.uzatmayalim sana hayırlı forumlar gustavo.sahaya çıkmadan demişsin de ben Ali akmani en az 10-15 defa canlı sahada izledim..

Açıkçası hissiyatim şimdilik sabrettigini düşünüyorum bu adam enaz bizler kadar iyi galatasarayli yani bir noktada yönetim baskan filan dinlemeden patlayacagini dusunuyorum çünkü muhtemelen en çok biktirilan kendisi olmustur

Geçen sene kendisiyle alakalı bir koç haberi vardı
Erdem kırılgandır çabuk küser üstüne çullanın gibilerinden

harekata geçmişler anlaşılan

Üst Alt