Erden Timur | Sportif A.Ş. Başkanvekili - Sayfa 167 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Erden Timur | Sportif A.Ş. Başkanvekili

Her transfer hemen o sene parlama yapacak diye bir kaide mi var ya.
Zaniolo gibi bir aygır vardı sağ açık için, üzerine barış süre alamıyordu.
Rashica diyorsunuz da adamın babası pezevenk gibi oğlunu pazarlamak için sosyal medyayı kullanıyordu. Peşine gitti küfürlü paylaşımı yaptı sonra da zaten istese de almazdı o kişiyi.
Biraz direnç gösterse belki kiralık alacaktık, istanbula kapak atma gibi bir motto edinmiş. Gelip yaymayacağının garantisi mi vardı.
28 yaşındaki adama 7 milyon euro bonservis mi vermeliydik. Sonradan para kazandırabilecek mi bu herif bize tahminen hayır.
Diğer gelenlerden zaniolo opsiyonla kiraladı bir kazanç görünüyor, barış belki 20 milyon teklif alacaksın.
Tete brezilyalı ve menajeri çalışıyor en kötü 8-10 bir şey getirecek şu performansla bile.
Ziyech geçiş dönemi için alıp parlayıp araplara satacağımız oyuncuydu. Performans alacaktık sadece sakatlık vs derken alamadık ama kalitesiyle herif manchester maçını çözdü ki hala önümüzde 3 ay var ve sözleşme uzatma opsiyonuyla bir 10 milyon bile kazanabilirsin.

Rashicayı almayarak total kazancımız kaybımızdan daha fazla olma ihtimali daha fazla. Rashica gelip beşiktaştaki gibi yatış yapsa bu sefer 7 milyon verilir mi diye kafa ütüleyecektik.

Bi dengemiz olsun.

Her transfer hemen o sene parlama yapacak diye bir kaide mi var ya.
Zaniolo gibi bir aygır vardı sağ açık için, üzerine barış süre alamıyordu.
Rashica diyorsunuz da adamın babası pezevenk gibi oğlunu pazarlamak için sosyal medyayı kullanıyordu. Peşine gitti küfürlü paylaşımı yaptı sonra da zaten istese de almazdı o kişiyi.
Biraz direnç gösterse belki kiralık alacaktık, istanbula kapak atma gibi bir motto edinmiş. Gelip yaymayacağının garantisi mi vardı.
28 yaşındaki adama 7 milyon euro bonservis mi vermeliydik. Sonradan para kazandırabilecek mi bu herif bize tahminen hayır.
Diğer gelenlerden zaniolo opsiyonla kiraladı bir kazanç görünüyor, barış belki 20 milyon teklif alacaksın.
Tete brezilyalı ve menajeri çalışıyor en kötü 8-10 bir şey getirecek şu performansla bile.
Ziyech geçiş dönemi için alıp parlayıp araplara satacağımız oyuncuydu. Performans alacaktık sadece sakatlık vs derken alamadık ama kalitesiyle herif manchester maçını çözdü ki hala önümüzde 3 ay var ve sözleşme uzatma opsiyonuyla bir 10 milyon bile kazanabilirsin.

Rashicayı almayarak total kazancımız kaybımızdan daha fazla olma ihtimali daha fazla. Rashica gelip beşiktaştaki gibi yatış yapsa bu sefer 7 milyon verilir mi diye kafa ütüleyecektik.

Bi dengemiz olsun.
Yav herkez rashicadan dem vuruyorda bu zaha ve ziyech manu maçlarını aldı sana çıkıp rashica o maçlarda ayağına top gelmezdi muhtmeeln

Kral bu nası bi kadro be

Sağ bek yok yedek sol bek yok elde iki stoper kalmış Ndombele-Ziyech-Zaha-Tete-Oliveira-Vinicius'tan verim alamıyorsun Icardi antrenmansız sakat sakat yürüyerek oynuyor hayalet modunda ve tüm bunlara rağmen Bjk'nin neredeyse eksiksiz kadrosuna karşı ağır kalite farkı göze çarpıyor

tranferdeki sıkıntıda ben en çok kendisini sorumlu gördüğümü hep söylyorum

ama dün okan hocayla sahadan çıkışı ve sonrasındaki pozlarını takdir ettim

belli ki okan hocaya sıkıntı çıkaran oyunculara ki bunların aşında olivira ve bir iddiaya göre zaha geliyor mesaj vermiş

ben hocadan yanayım demiş

doğrusu budur tebrikler erden bey

Kendisini uzun zaman sonra gördüğüm için sevindim ,Okan Hoca ve erden baskandaki sabira hayranım adamlar resmen kaya gibiler bu konuda,iyi anlaşmalarının sebebide bu sanirim

Karşıda kendisini çamura çekmeye çalışan bir rakip var. Ben çıkıp konuşmamasını doğru buluyorum çünkü en çok yine kendisi yıpranıyordu. Medyatik olma gibi bir derdi yok. 7/24 takımla ve hocayla birlikte gözüküyor. Sezon içinde 2-3 kez de çeşitli organizasyonlar ile takımı yukarı çekti. Bu saatten sonra medya önünde bağıran çağıran değil konsantre olan götürecek işi.

Karşıda kendisini çamura çekmeye çalışan bir rakip var. Ben çıkıp konuşmamasını doğru buluyorum çünkü en çok yine kendisi yıpranıyordu. Medyatik olma gibi bir derdi yok. 7/24 takımla ve hocayla birlikte gözüküyor. Sezon içinde 2-3 kez de çeşitli organizasyonlar ile takımı yukarı çekti. Bu saatten sonra medya önünde bağıran çağıran değil konsantre olan götürecek işi.
en başından beri yalnıştı erden timur hatta abdurrahim albayrak gibi adamlar medya önünde olmamalı ama koca gs de kendisinin yarısı kadar konuşucak cesaretli adam olmadığı için mecburen konuşuyor
karşı taraf nasıl baki gibi paçavra adamları kullanıyorsa aynı şekilde birileri kullanılmalı bu dilden konuşan

en başından beri yalnıştı erden timur hatta abdurrahim albayrak gibi adamlar medya önünde olmamalı ama koca gs de kendisinin yarısı kadar konuşucak cesaretli adam olmadığı için mecburen konuşuyor
karşı taraf nasıl baki gibi paçavra adamları kullanıyorsa aynı şekilde birileri kullanılmalı bu dilden konuşan
Bizde o tarz yırtık adamlar yok. Nezaketi koruyup genelde daha çok dalga konusu oluyorlar. O profil aklıma gelen tek adam Altaylı. Onun da dili herkese sivridir. Yönetimde falan olsa durduk yere kavga çıkar herhalde. Sırf kulüp içi muhalefet yaparken bile kullandığı üslupla kaç kere disipline sevk edildi :D

Üst Alt