Erden Timur | Sportif A.Ş. Başkanvekili - Sayfa 166 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Erden Timur | Sportif A.Ş. Başkanvekili

Rachiadan iyisini aldık teteyi aldık zahayı aldık zahahaha ziyechi aldık ver megafonu eline angelinoyu aldık asist kralı ndombele yi aldık bi 30 kilo verse offf Boeyi sattık aldığımız adam yok sol bek 3 ay önceden gidecekti belliydi yerine son saniye adam aldık UEFA’da ismi yok. Sakat olan Afcon daki sağ bekin se ismi var kendi yok uefa maçı görmeden uefa hayali bitti.
Ne desek boş en büyük başarı Okan hocayı getirmekmiş.

Futbolcu satışından, takım motivasyonu için organizasyon ayarlamadan ve rakiplere ayar verme konusundan sorumlu olmalı, diğer konulara ve futbolcu alma işine karışmasın kesinlikle.

SM-S911B cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tüm sezon adamın aldığı topçuları yerin dibine soktular

bunu yaparken ne takımın morali, kimyası, şampiyonluk yolu filan umurlarında değildi
hunharca yerin dibine soktular çocukları

altdan alta bakın bu takımın sorunu hoca/futbol anlayışımız değil
yapılan transferler diyorlardı erden timuru hedef gösteriyorlardı
bunu hunharca yaptılar!!!!

bu kadar namussuzluğun ahlaksızlığın şerefsizliğin nankörlüğün olduğu yerde bu adam bırakırsa gram sesimi çıkarmam

zaten bende bu kulubu bırakırım artık gibi duruyor

şampiyonlukda gram umurumda değil açıkcası
kaloriferci ismaile şampiyonluk vereceklerse
o ayıpla bir ömür yaşarlar bazıları

ben bu camiadan ümidimi kesdim artık
divanı ayrı taraftarı ayrı mal

Kağıt üstünde hepimiz okey verdik transferlere. Kim Ndombele dışında kötü geçti diyebilir ki? Benim tek olumsuz baktığım Tete > Rashica değişikliğiydi. Rashica ile kalsaydık mesela çok daha verim alacaktık. Onun dışında hemen hemen hepimiz hemfikirdik ama olmadı yapacak bir şey yok.

Gelecek yıl transfer tarzını bir tık değiştirmesi gerekiyor.

Tete, Oliviera, Vini, Mertens, Nelsson, Ziyech, Zaha gibi oyunculardan çıkacak muhtemelen. Yerlerine İcardi ve Torreira tarzında takımına bağlı ve saygılı oyuncular ile Köhn tarzı transferleri karma yapması gerekiyor.

bana acil sol bek sağ bek lazım diyen hocasına afrika liginde oynayan ve sakat dönen sağ bek ve avrupa listesine yazdırılamayan sol bek hediye etmiş transfer sihirbazı.

bana acil sol bek sağ bek lazım diyen hocasına afrika liginde oynayan ve sakat dönen sağ bek ve avrupa listesine yazdırılamayan sol bek hediye etmiş transfer sihirbazı.
bunun tek sorumlusu Erden Timur değil - tüm yönetim ama. Transfer politikasını Erden Timur belirlemedi - başkan belirledi BB'den çıkma konsepti üzerinden.

Belki Köhn'e bile para vermeyeceklerdi taraftar iyice rahatsız olduğu için ufak meblağyı vermeye ikna oldular belki.

iç yüzünü seçim zamanına kadar bilemeyiz. Kötü senaryoda herkes konuşur - iyi senaryoda "öyle gerekti" diyerek geçilir unutulur.

her gün ekranlarda gözükmesi iyi bir şey değil. selo gibi mesela. bıg bıg konusuyor her maç sonrası. kimsenin de salladığı yok. içeride sindirildiyse iyi değil ama. malesef var gs de bu ego savasları. birileri sivrilince hemen bastırılıyor. gene benzeri bir şey vardır muhtemelen.

Bu yazki transferlerin hepsi kağıt üzerinde doğruydu. Yani doğru transferler yapıldı. Taraftar sevinçten kudurdu. Bu lige çok dendi, CL kadrosu dendi. Zaha, Tete zıpkın gibi 18 e dalacaklardı. Ama gelin görün ki, beklediğimiz performansı veremiyorlar. Bu iş biraz da şans işi. Fazlaca şans.

Ama Erdem Timur pırıl pırıl adam. Ürettiği projeler muazzam. Tabi ki kıskanıp alaşağı etmek isteyenler olacaktır. Biz arkasında durmalıyız.

Şu sezon bitsin sağlam bir temizlik yapar zaten bütçeyide ayırdılar güzel bir kadro kuracaklardır emin olun hem başkana hemde erden Timur’a hemde Okan hocaya güvenin hangisi giderse gitsin yeri dolmaz gözünüzü seveyim dursun başkan giderse hamamcıoğşu gibileri hazırda bekliyor ondan sonra her sezon peşkeş çekerler oyuncularında şampiyonluğunda

Üst Alt