Erden Timur | Sportif A.Ş. Başkanvekili - Sayfa 168 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Erden Timur | Sportif A.Ş. Başkanvekili

Gecen seneki Erden Timur yarin basin toplantisi yapardi. Dursun Özbek ve yönetimi adama resmen mobbing uyguluyor ve gelecek yönetimde olmaz gibi geliyor bana. Yerine utanmadan gidip Albayraka verirler ve acayip bir fazia transfer dönemi gecirirsek sasirmam ben

Gecen seneki Erden Timur yarin basin toplantisi yapardi. Dursun Özbek ve yönetimi adama resmen mobbing uyguluyor ve gelecek yönetimde olmaz gibi geliyor bana. Yerine utanmadan gidip Albayraka verirler ve acayip bir fazia transfer dönemi gecirirsek sasirmam ben
kesinlikle olmaması lazım ne işi var kendisini satan menfaatçi yöneticilerle ,gitsin ailesine vakit ayırsın

ama ben yinede erden gibi galatasarayı gercekten seven birinin yönetimin baskısıa ragmen konusacagını düşünüyordum yanıldım

Ben halen geçen seneki sözlerinden sonra özür dilemesini saçma buluyorum gayet haklı bir tepkiydi. Bu sene öyle sert bir açıklama yapmamamız hata oldu çünkü göstere göstere yapmaya devam ediyorlar.

çarşamba günü suyun öte tarafı söylendigi gibi arsızca saldırırsa artık bizim iktidar yalakası baskanı dinlemeden konusacagını düşünüyorum

Yeni yönetim kadrosunda olmayacak olması affını istemesi gerçekten üzdü. Üstüne Abdurrahimin yönetime girecek olmasıda bir o kadarda canımı sıktı.

Son düzenleme:
Galatasaray Sportif A.Ş. Başkan Vekilimiz Sayın Erden Timur’un değerli kayınvalidesi Hatice Gönül Sönmez’in vefat ettiği haberini derin bir üzüntüyle öğreniyoruz.

Merhume Hatice Hanım’a Allah’tan rahmet; Sönmez ve Timur ailelerine başsağlığı ve sabır diliyoruz.

Not: Merhumenin cenazesi 20.03.2024 Çarşamba günü öğlen namazını müteakip Zeytinburnu Merkezefendi Camii'nden kaldırılacaktır.

(ultrAslan)

Galatasaray Sportif A.Ş. Başkan Vekilimiz Sayın Erden Timur’un değerli kayınvalidesi Hatice Gönül Sönmez’in vefat ettiği haberini derin bir üzüntüyle öğreniyoruz.

Merhume Hatice Hanım’a Allah’tan rahmet; Sönmez ve Timur ailelerine başsağlığı ve sabır diliyoruz.

Not: Merhumenin cenazesi 20.03.2024 Çarşamba günü öğlen namazını müteakip Zeytinburnu Merkezefendi Camii'nden kaldırılacaktır.

(ultrAslan)
Allah rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun

Üst Alt