Erdoğan: "6-7 yabancıyı doğru bulmuyorum" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Erdoğan: "6-7 yabancıyı doğru bulmuyorum"

Ben de mesajlarimda bunu soylemiyor muyum zaten ?

Dediğin aynı olabilir ama baktığımız yer oldukça farklı Sinan Bey.

Sorun şu ki o kurumlara gelenler yeteneklerine göre değil bağlılıklarına bağlı olarak veya bağlı imiş gibi taklit yaptıkları için göreve geliyor zaten. Yeteneğe göre seçilse Demirören, Dursun Özbek gibi kişiler otelden dışarı bir kurum yönetemezdi bu yetenekler ile ileri görüşlülükleri (!) ile. (Futboldan örnek verdim ama aynı şey akademisyen'inden tut, yöneticisine kadar gider)

Ülke olarak baştan aşağı mental açıdan gelişmek zorundayız. Bu da iyi bir eğitim, görgü, empati ve aydınlanma ile mümkün.

basbakanım pardon cumhurbaskanım sen takma kafayı böyle şeylere,katarlılar seni de dinlemez

Son düzenleme:
Şu yazdığın pek umrumda değil, hatta ağırman daha komik ve ilginçti ama merak ediyorum, sanal trollük ile ne kazanıyorsunuz? Hani arkadaş ortamında trollük anlarım, gülersin elenirsin karşındaki insandan canlı bir reaksiyon alırsın ama bunu klavye tuşlarından nasıl alıyorsunuz çok merak ediyorum.

MHA-L29 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Her gece nette xxx izlerken de ayni soruyu kendine soruyor musun kanka?

Bu kısmı anlamadım.
Kendisi x bir dine inanmıyor eyvallah, bunun için saygıda bekliyordur, bir yerde hakkı zaten. Ama kendisi x bir dine inanlara bu tür içi boş mesajlar atarak saygı göstermiyor. İnanmıyorsan inanma ama bari ikide bir dalga meselesi yapıp inanlara saygısızlık yapma. Böyle konularda kimse trollük veya benzeri kalıpların arkasına sığınamaz.

Son düzenleme:
Terim'in üstü çizilince Demirören, Rıdvan, Arda ve yaveleri tarafından başlatılan algı operasyonuna önce Başbakan daha sonrasında Cumhurbaşkanı da dahil edildi. Lucescu'yu da sırf bundan getirip, adamın emekliliğini garanti altına almış oldular. Terim'in üstü niye çizildi bilemiyoruz tabi. Belki de referandum sürecinde gerekli desteği vermemesi sonucu, dengeler gereği. Kebapçı kavgası işin bahanesi olmuş oldu. Şu anda yavaş yavaş oluşturmakta oldukları kamuoyu ve algı neticesinde, eğer birileri de dur demezse sınır konulabilir. Bu oyunu bozsa bozsa Dursun Özbek bozar. Şaka değil, gerçek. Bulunduğu mevkiden dolayı gerekli kamuoyunu oluşturarak cansiperane sınırsız yabancı oynatma kuralını koruması gerekiyor. Galatasaray taraftarının da desteğini sonuna kadar alır, koltuğunu da garantiler ayrıca.

Insanlarin ve hele hele Sinanin bunu anlamasi lazim
Cumhurbaskani resmi bir makamdir - sporun yonetilmesi ile alakasi yoktur
Erdogan kendisi bilmiyormu gucunu? Biliyor. Adam bilerek konusuyor bunlari, bosuna demiyor.
O yuzden basit bir gorus olarak analiz etmek o kadar yanlis bisey ki. TFF hayir dese hayir olacakmis. TFF'de biliyor Erdogn istese köpek gibi yapacaklarini.

Terim'in üstü çizilince Demirören, Rıdvan, Arda ve yaveleri tarafından başlatılan algı operasyonuna önce Başbakan daha sonrasında Cumhurbaşkanı da dahil edildi. Lucescu'yu da sırf bundan getirip, adamın emekliliğini garanti altına almış oldular. Terim'in üstü niye çizildi bilemiyoruz tabi. Belki de referandum sürecinde gerekli desteği vermemesi sonucu, dengeler gereği. Kebapçı kavgası işin bahanesi olmuş oldu. Şu anda yavaş yavaş oluşturmakta oldukları kamuoyu ve algı neticesinde, eğer birileri de dur demezse sınır konulabilir. Bu oyunu bozsa bozsa Dursun Özbek bozar. Şaka değil, gerçek. Bulunduğu mevkiden dolayı gerekli kamuoyunu oluşturarak cansiperane sınırsız yabancı oynatma kuralını koruması gerekiyor. Galatasaray taraftarının da desteğini sonuna kadar alır, koltuğunu da garantiler ayrıca.

Dursun stadın adını Cumhurbaşkanı'nın söylediğinin üzerinden 1 gün bile geçmeden değiştiren bir adam.Dursun'a güven olmaz o konularda.Sınır gelsin anında satar yabancıları kontenjan sınırına kadar.

Kendisi x bir dine inanmıyor eyvallah, bunun için saygıda bekliyordur, bir yerde hakkı zaten. Ama kendisi x bir dine inanlara bu tür içi boş mesajlar atarak saygı göstermiyor. İnanmıyorsan inanma ama bari ikide bir dalga meselesi yapıp inanlara saygısızlık yapma. Böyle konularda kimse trollük veya benzeri kalıpların arkasına sığınamaz.

Ben sana katılıyorum.Saygı olayını hadi saygı duymak zorunda değil de diyelim.Bu konunun ne alakası var ki kafirle müminle?Her konuyu olduk olmadık bir şekil İslam'a bağlıyor ve İslam karşıtlığını destekler mesajlar atıyor.Sorun bu.Dinle imanla hiç alakası olmayan adamların bile tepkisini çeker bu yaklaşım,ki çekiyor da.

Senle ayrıştığımız tek nokta adamın yaptığı trollük değil.Cidden İslam karşıtı ve o perspektiften yazıyor bütün mesajlarını.

Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanına konu içerisinde lütfen hakaret etmeyiniz. Eleştirilerimizi hakaret etmeden birbirimize aktarabilecek kapasitedeyiz.

Insanlarin ve hele hele Sinanin bunu anlamasi lazim
Cumhurbaskani resmi bir makamdir - sporun yonetilmesi ile alakasi yoktur
Erdogan kendisi bilmiyormu gucunu? Biliyor. Adam bilerek konusuyor bunlari, bosuna demiyor.
O yuzden basit bir gorus olarak analiz etmek o kadar yanlis bisey ki. TFF hayir dese hayir olacakmis. TFF'de biliyor Erdogn istese köpek gibi yapacaklarini.
Ben Sinanın bunu anlayabileceğini sanmıyorum, halbuki ilk anlaması gereken o. Yine kişisel saldırı olarak yapmıyorum ama daha öğlen ben parama bakarım diyen kendisi. Zaten Erdoğanın sözünü emir olarak kabul edenlerde paraları ve çıkarları yüzünden böyleler.

Dursun stadın adını Cumhurbaşkanı'nın söylediğinin üzerinden 1 gün bile geçmeden değiştiren bir adam.Dursun'a güven olmaz o konularda.Sınır gelsin anında satar yabancıları kontenjan sınırına kadar.

Stadı neticede devlet desteğiyle yaptık. Galatasaray menfaati onu gerektirdiyse, öyle yapılmış olabilir. Bu iki olay aynı şey değil. Bu kural mevcut hükümet döneminde, hemen hemen aynı şahıslar varken getirildi. İnsanlar hafızasını yitirmedi. Arka planını bilmiyoruz tabi ama Fatih Terim'in katkısının olduğu aşikar. Şimdi dengeler tam tersini istemekte. Belli ki bazı isimler bu kural yüzünden yeterince ekmek yiyemedi, bazı kulüpler rant sağlayamadı. Galatasaray menfaati şu anda bu kuralın değişmemesini gözetiyorsa, sonuna kadar bunun savunması yapılmalıdır. Eminim bizim Liseli tayfa da bu şekilde davranacaktır.

Bunların derdi başka
Bunlar batık inşaatlarına alıcı bulucaklar zorla topçulara 3-5 ev satıyorlar yabancı burda parayı tutmuyor evi barkını yatırımını kendi ülkesinde veya avrupada yapıyor
Tr de nerden baksan 1 milyar doların üzerinde ciro dönüyor yılda selçuka 4 versinler bizde selçuğa ev satarız düşüncesindeler oyuncularında işine geliyor tabi

bence yabancı sınırı kaldırılacaksa bari adam akıllı bir kural gelsin herkes rahatlasın

11 oyuncunun en az 8i müslüman ve sünnetli olma gibi sartlarda koyulabilir mesela

Stadı neticede devlet desteğiyle yaptık. Galatasaray menfaati onu gerektirdiyse, öyle yapılmış olabilir. Bu iki olay aynı şey değil. Bu kural mevcut hükümet döneminde, hemen hemen aynı şahıslar varken getirildi. İnsanlar hafızasını yitirmedi. Arka planını bilmiyoruz tabi ama Fatih Terim'in katkısının olduğu aşikar. Şimdi dengeler tam tersini istemekte. Belli ki bazı isimler bu kural yüzünden yeterince ekmek yiyemedi, bazı kulüpler rant sağlayamadı. Galatasaray menfaati şu anda bu kuralın değişmemesini gözetiyorsa, sonuna kadar bunun savunması yapılmalıdır. Eminim bizim Liseli tayfa da bu şekilde davranacaktır.

İyimser bir mesaj olarak yorumluyorum bunu.Devlet desteğiyle yapılmasıyla alakası yok.Stadın adı gibi basit bir meselede bile 1 günü beklemeden alelacele yalakalık telaşında olan bir yönetimden bahsediyoruz.Bu kadar basit meselede bile Cumhurbaşkanı'nın görüşüdür biz katılmıyoruz diyip geçememişsin.Bundan çok daha büyük bir meselede karşısına alma olayı hayatta olmaz yani demek istediğim bu.

Ben sana katılıyorum.Saygı olayını hadi saygı duymak zorunda değil de diyelim.Bu konunun ne alakası var ki kafirle müminle?Her konuyu olduk olmadık bir şekil İslam'a bağlıyor ve İslam karşıtlığını destekler mesajlar atıyor.Sorun bu.Dinle imanla hiç alakası olmayan adamların bile tepkisini çeker bu yaklaşım,ki çekiyor da.

Senle ayrıştığımız tek nokta adamın yaptığı trollük değil.Cidden İslam karşıtı ve o perspektiften yazıyor bütün mesajlarını.
Ben trollüğün açılımını bile tam olarak bilmiyorum ve öyle olsa bile böyle şeyler yazıp trollük dahil hiç bir kalıbın arkasına sığınamaz. Benim merak ettiğim bu insanlar sanal ortamda provokatif mesajlar yazarak ne elde ediyorlar? Hadi diyelim bir an beni kızdırdı, ben beş dakika sonra sakinleştiğimde o kişi yine zavallılığı ile baş başa kalmış oluyor.

Gece gece futboldan soğuttu beni.
Şu kadroyu gördükten sonra bize seneye ahmet yasin sinan tarık gereksizlerini izletecekler.
6 yabancıyı bile doğru bulmuyormuş.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Herkes isine bakmali futbola siyaseti karistirdiniz yabanci kurali olucaksa oncé suriyelilerden başlayalimm

Ben trollüğün açılımını bile tam olarak bilmiyorum ve öyle olsa bile böyle şeyler yazıp trollük dahil hiç bir kalıbın arkasına sığınamaz. Benim merak ettiğim bu insanlar sanal ortamda provokatif mesajlar yazarak ne elde ediyorlar? Hadi diyelim bir an beni kızdırdı, ben beş dakika sonra sakinleştiğimde o kişi yine zavallılığı ile baş başa kalmış oluyor.

İşte 'provokatör' daha doğru bir tabir bence onun için.Ona katılırım.

Dedim ya,kafayı takmış ona.Her konuyu İslam'a bağlayıp onu yerecek ve bunu destekleyen mesajlar olursa tatmin olacak/karşıt mesaj olursa tartışma çıkacak amaç bu.

Üst Alt