Eski Başkanımız Ünal Aysal, TRT Spor'a Konuk Oldu - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Mayıs ayında şampiyonluk gelmezse tıpkı Canaydın yönetimi gibi Özbek yönetimi de Terim'le şampiyon olamamış olacak. Terim büyük hocadır ama yanında iyi yönetim yoksa bir yere kadar gider. Aysal olmasaydı 2011-13 arası başarılar gelmezdi.

Bu kulübe 36 başkan gelmiş bunların arasında en başarılar listesi yapılsa rahatlıkla ilk 5'e girer Aysal. Ayrıca ben bana göre doğru dedim. Sen ise yalan dedin. Aradaki fark bu. O dönem her iki isim de hata yaptı ve zararı Galatasaray gördü. Başka bir şey söyleyen yalan söylüyordur.

Son olarak; Benim ne yapacağıma karar veremezsin.

Yarsuvat mı aldı 3 kupayı reis?Tek sorum bu sana.

Basketbola sponsor olacakti daha.

Daha Prandelliyi 1600 genç oyuncunun hocasi yapacakti

"Başkan Ünal Aysal, ilk kez bir araya geldiğimizde bana projeleri için doğru insan olduğumu söyledi. Aysal bana İngiltere, Almanya, Belçika ve İtalya'dan birer pilot takım satın alacağını ve bu takımlarda 1,600 genç oyuncu olacağını anlattı. Ben bir yıl Galatasaray'ı çalıştırdıktan sonra bu dört takımın yönetimine geçecektim."
"Ayağa kalktım ve bu projeye inanmamın mümkün olmadığını belirttim. Bana altımda 150 kişinin çalışacağını, Galatasaray'ın 30 milyon taraftara sahip büyük bir camia olduğunu söyledi."

:asd22: :asd22:

ünal aysal varken bi ara makas açıyorduk hakkaten

fakat ali dürüst, albayrak ve terimi kovduktan sonra ancak mahmut usludan makas alıyor konuma gelebildik

2013-14 sezonunda o beğenmediğiniz Galatasaray; Ligde 2., Kupayı almış, CL'de Juve'yi elemiş, Basketbolda EL'de son 8'e kalarak tarihinin en büyük başarısını yakalamış, Ligde final maçı 3-3'ken son maça çıkmamış, Kadın Basketbol EL Women,Lig,Kupa hepsini süpürmüş vs..

Dursun Özbek döneminde 3 senedir ne hallerde olduğumuz ise malum?? Kim makas alıyor,başka şey alıyor bilemiyorum artık..

Mayıs ayında şampiyonluk gelmezse tıpkı Canaydın yönetimi gibi Özbek yönetimi de Terim'le şampiyon olamamış olacak. Terim büyük hocadır ama yanında iyi yönetim yoksa bir yere kadar gider. Aysal olmasaydı 2011-13 arası başarılar gelmezdi.

Bu kulübe 36 başkan gelmiş bunların arasında en başarılar listesi yapılsa rahatlıkla ilk 5'e girer Aysal. Ayrıca ben bana göre doğru dedim. Sen ise yalan dedin. Aradaki fark bu. O dönem her iki isim de hata yaptı ve zararı Galatasaray gördü. Başka bir şey söyleyen yalan söylüyordur.

Son olarak; Benim ne yapacağıma karar veremezsin.

Senin yaşın başın kaç da yok Terim iyi yönetim olmazsa şöyle olur böyle olur diyebiliyorsun? Terim zor dönemde çıkıp göreve geldi, kaçmadı. Şampiyon olamazsak da canı sağ olsun.

Sağdan soldan duydukların ile tartışma benimle.

En çok neye gülüyorum biliyor musun,Dursun'u listesine almış olsa bugün yağlı surat,.... git diyenler o gün Aysal olduğu için övecekti. :asd:
Ünal Aysal'ı bir kenara bırakır isek bu çok spekülatif bir yorum. Bugüne kadar yönetimlere girmiş, övülen veya sevilen kaç tane yönetici var? Ali Dürüst, Abdürrahim Albayrak, hataları ve sevapları ile, ve aklıma gelen bir başka isim Haldun Üstünel.

Son düzenleme:
Daha Prandelliyi 1600 genç oyuncunun hocasi yapacakti

:asd22: :asd22:

b0WCaPc.gif

Herif 10 numara palavraci aga.

2013-14 sezonunda o beğenmediğiniz Galatasaray; Ligde 2., Kupayı almış, CL'de Juve'yi elemiş, Basketbolda EL'de son 8'e kalarak tarihinin en büyük başarısını yakalamış, Ligde final maçı 3-3'ken son maça çıkmamış, Kadın Basketbol EL Women,Lig,Kupa hepsini süpürmüş vs..

Dursun Özbek döneminde 3 senedir ne hallerde olduğumuz ise malum?? Kim makas alıyor,başka şey alıyor bilemiyorum artık..

makas açtık diyen renktaş konuya futbol cahilleri diyerek girmiş, ben de futbolda bir makas falan açılmayan ancak basketbol tribünlerinde mahmut usludan makas alınan mayıs 2014e gönderme yaptım

ünal aysalı eleştirenlere dursun özbeki örneklemek, sneijderi eleştirenlere çöphanda size müstehak demekten farksız

he bu arada basketbol finalinde son maça çıkmamak benim için skandaldır orayı hiç tartışmam açıkçası

Yarsuvat mı aldı 3 kupayı reis?Tek sorum bu sana.

dediğimi tam anlamadın sanırım.. Ben teknik adam etkisizdir demiyorum ama iyi yönetimin yoksa başarı falan gelmez,kim olursa olsun. Yarsuvat yönetimi sayesinde kazandık evet.

Terim Canaydın veya Demirören'le neden başarılı olamadı mesela? Kesinlikle istemem ama Özbek seçilirse onla da olamayacak. İyi yönetim,iyi hoca,iyi kadro.. Hepsi bir araya gelmesi gerekiyor.

Ne gerek varmış bu saatten sonra? Böyle bir programa katılmakla ve eski defterleri açmakla neyi amaçlamış anlamadım. Programlara çıkıp vasıfsız bir şekilde konuşacağına başkanlığa adaylığını koysaydı keşke. Senelerdir Dursun'a mahkum bir şekilde sürünüyoruz. Bu saatten sonra başkanlığa adaylığını koymamasını anlarım saygı duyarım. Ben de olsam ben de aday olmam. Lakin aday olmayacaksam da bana kulüp içerisinden laf atılmadığı sürece çıkıp konuşmam.

Aysal başkana yakışmamış.

Ünal Aysal'ı bir kenara bırakır isek bu çok spekülatif bir yorum. Bugüne kadar yönetimlere girmiş, övülen veya sevilen kaç tane yönetici var? Ali Dürüst, Abdürrahim Albayrak, hataları ve sevapları ile, ve aklıma gelen bir başka isim Haldun Üstünel.

Konusu geçti mi mesela es kaza birisi yağlı surat dedi mi Aysalcı'nın biri çıkıp adam oteller zinciri sahibi kimin hakkında konuştuğunuzun farkında olun diyecekti mesela.Ütopik bir senaryo değil bence. :asd:

Senin yaşın başın kaç da yok Terim iyi yönetim olmazsa şöyle olur böyle olur diyebiliyorsun? Terim zor dönemde çıkıp göreve geldi, kaçmadı. Şampiyon olamazsak da canı sağ olsun.

Sağdan soldan duydukların ile tartışma benimle.

Terim'e kötü söz mü ettim ben??? Büyük hocadır dedim, üstelik çok da sevdiğim biri. Evet iyi yönetim yoksa istediği başarıyı yakalayamaz. Bunu söylüyorum. Burada Terim'e değil yönetime laf ediyorum. İyice idrak ederek okuyun lütfen.

Merak etme ben kendim düşünecek kadar zeki biriyim,başkasıyla karıştırma beni.

Bu kaçak başkan otel kredisi çekip parayı Telles'in transferine harcamıştı değil mi.. dursun sonra kefalet verdi de parayı aldı. böyle böyle dursun'un şahsi paralarına muhtaç etti. Rasim gibi birine mesaj yayınlattı.
3 yıldır kaçakları oynarken hocam geri dönünce mi aklına gelmiş televizyon karşısına çıkmak? Bu adamda hiçbir samimiyet göremiyorum. İşleyen yönetimi dağıttı her şeyi berbat etti. Kurumsallık diye bik bik palavralar sıkıp durdu yönetimine Candan Erçetin'i aldı. Basketbola sponsor olacağım dedi, fos çıktı. 3 yılda 165 milyon euro zarar ettirdi. Ünal Aysal 1 Adnan Öztürk 2.. Senede 2 defa Galatasaray üzerinden reklam yapar boş boş konuşurlar.

dediğimi tam anlamadın sanırım.. Ben teknik adam etkisizdir demiyorum ama iyi yönetimin yoksa başarı falan gelmez,kim olursa olsun. Yarsuvat yönetimi sayesinde kazandık evet.

Terim Canaydın veya Demirören'le neden başarılı olamadı mesela? Kesinlikle istemem ama Özbek seçilirse onla da olamayacak. İyi yönetim,iyi hoca,iyi kadro.. Hepsi bir araya gelmesi gerekiyor.
Güçlü yönetim tezine katılıyorum ama sana o zaman şunu sormak istiyorum. Bu denklem olmadıkça başarı zor diyorsun diye anlıyorum bu yazdığını, yanlış anladım ise düzelt. Peki Tudorun neden başarılı olacağını düşünüyor idin?

Üst Alt