Euro 2012 Elemeleri 5.Maç | Türkiye 2-0 Avusturya | 29 Mart | Maç Sonucu - Sayfa 37 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Euro 2012 Elemeleri 5.Maç | Türkiye 2-0 Avusturya | 29 Mart | Maç Sonucu

Cevap: Euro 2012 Elemeleri 5.Maç | Türkiye 2-0 Avusturya | 29 Mart | Maç Sonucu

Selcuk kadar duran toplari muhtesem otesi kesen bir adam varken M.Ekici kesti hep bikac kezde hamit

insallah mehmet ekiciyi cidden almisizdir hayran kaldim adama

selcuk gibi oyunun yönünü okadar isabetli pasla degistirebilen baska kim var ? (ins. selcuk, mehmet gibi iyi yerlileri fenerb kapmaz... eger harbiden dedigimi yaparlarsa lige 5-6 sene ambargo koyarlar)

cok pas yaptik, baya begendim bugünkü oyunumuzu.

böyle devam etmeliyiz, zamanla daha hizli oynamaya da ögrendik mi, tamamdir bu is.

Burak yerine Cenk/Semih ,

Hakan Balta yerine İsmail Köybaşı ,

Servet'in yerine de Egemen/Emre Güngör

Bunlar dışında ben takımı çok beğeniyorum.Ekici & Nuri ikilisi de beraber zorlanıyorlar biraz gibi geldi bana.Mehmet Topuz olabilir o bölgede.

Burak yerine Cenk/Semih ,

Hakan Balta yerine İsmail Köybaşı ,

Servet'in yerine de Egemen/Emre Güngör

Bunlar dışında ben takımı çok beğeniyorum.Ekici & Nuri ikilisi de beraber zorlanıyorlar biraz gibi geldi bana.Mehmet Topuz olabilir o bölgede.

Hakan balta fikirine katilamayacagim :( hernekadar kütük gibi olsada balta her haliyle ismail'den iyidir (hakanin yaptigi hatalarin 100 mislsini yapiyor)

Hakan balta fikirine katilamayacagim :( hernekadar kütük gibi olsada balta her haliyle ismail'den iyidir (hakanin yaptigi hatalarin 100 mislsini yapiyor)

İsmail genç,bence üstüne gidilebilir.

Hasan Ali Kaldırım da olabilir.Aynı şekilde Özgür Çek!

Nuri Sahin Dortmund'da Bender ile orta sahada oynuyor. Orada Bender daha defansif bir rolde oynuyor. Nuri daha ofansif oynuyor. Milli takimda ise Nuri daha defansif oynuyor.

Selcuk Trabzon'da Colman ile orta sahada oynuyor cogu zaman. Selcuk daha defansif oynuyor Trabzon'da. Milli takimda ise Nuri'den daha ofansif bir sekilde oynuyor. Bunu ben anlayamadim. Nuri'nin daha fazla ofansa katkida bulunmasi lazim, ceza sahasina daha fazla yaklasmasi lazim. Pek ara pas denemesi'de yapmadi galiba Nuri bugun.

Hamit bence kanat oyuncusu degil bunu bugun bir kez daha gorduk.

Nuri, Selcuk, Mehmet Ekici, Arda, Burak, Semih(Cenk) 6lisi ile oynasaydik daha uretken olabilirdik ilerde

İyi oynamadık, ama önemli olan skordu. Sahanın en iyisi Selçuk İnan'dı bence mükemmel paslar attı yine. Arda ve Gökhan güzel goller attılar. Burak çok çalışkandı, ama istediği topları alamadı.

Nuri Sahin ofansif anlamda pek etkili olamadi ama defansif anlamda 10 uzerinden 10 ile oynadi. Kayarak o kadar cok top kaptiki hic spikerin Nuri'nin top kaparken ya da mudahele edereken sesini duymadim. Zaten zaman zaman Arda'yi Mehmet ile karistirdi. Selcuk'u Hamit ile karistirdi. Eski formunda degil artik Ercan Taner. Nuri Sahin ve ya Selcuk neden duran toplari kullanmadigini anlamadim.

Oyunun genelinde ilk 15 dakika haric hep Avusturya atak baslatirken geriye cekildik. Avusturya kendi yari alanini elini kolunu sallayarak gecti. Neden on bolgede baski yapmiyoruz anlamadim. Zaman zaman baski yapinca Avusturya'nin ne kadar dandik bir takimi oldugunu gorduk hemen paniklediler ve top kaybi yaptilar. Biz bu toplari iyi degerlendirimedik. Burak sirti donuk oynayamiyor ve savunma arkasina kosularda cok yalniz kaliyor. Savunma arkasina kosu yapacak suratli dinamik oyuncu SIKINTISI cekiyoruz.

Ve unutmadan ekleyeyim schusterin düştügü hataya hiddinkde düşüyor.Gutiyi forvet arkasında değilde ön liberoda oynatıyordu.Tayfur geldigi maçda düzeltti.Sıra hiddinkte nuri forvet arkası olması lazım

Bu bir Türkiye şehir efsanesi. Guti Real'de hiç öyle oynamıyordu, Beşiktaş'ta niye öyle oynasın? Guti Real'de oynadığı zamanlarda o pozisyonda Zidane oynuyordu, Guti ise daha geride.

Hiddink nasıl bir teknik adamdır aklım almıyor. Bizimle alakası yokken gıpta ile baktığımız adamlar bize gelince saçmalıyorlar. Rijkaard'ın Sarptan vazgeçememesi gibi. Veya Aragones,Schuster vs yaptıkları saçma kadrolar. Teknik direktörlük demek ilk başta oyuncu seçimidir. Taktik, oyun anlayışı sonra gelir.Geldi geleli sahaya abidik gubidik takımlar sürmekten başka bişey yapmadı Hiddink. Tam bugün iyiye yakın bir seçimi var diyecektim ki bu seferde mevkilerinde batırmış olduğunu gördük. Elinde Nuri Şahin, Mehmet Ekici,Serdar,Hamit, Selçuk İnan, Cenk Tosun,Semih,Arda gibi oyuncular varken Avusturya gibi futbolla alakasız bir takımı ikiside bireysel yetenek olan gollerle yeniyorsan, sahada pas yapamıyorsan, oyunu yıkamıyorsan, penaltı kurtardığına seviniyorsan teknik direktörüm diye sahaya çıkmayacaksın. Şu oyunculardan 2'si bizde olsa...

Üst Alt