Euro 2012 Elemeleri 5.Maç | Türkiye 2-0 Avusturya | 29 Mart | Maç Sonucu - Sayfa 38 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Euro 2012 Elemeleri 5.Maç | Türkiye 2-0 Avusturya | 29 Mart | Maç Sonucu

Cevap: Euro 2012 Elemeleri 5.Maç | Türkiye 2-0 Avusturya | 29 Mart | Maç Sonucu

-------Selcuk-----------------------

---------------------------Nuri------

---------------Ekici------------------

Hamit--------------------------Arda

-----------------Cenk----------------

Böyle Nuri verimli olur.

Cenkte zaten golcüde ne istesen var.

-------Selcuk-----------------------

---------------------------Nuri------

---------------Ekici------------------

Hamit--------------------------Arda

-----------------Cenk----------------

Böyle Nuri verimli olur.

Cenkte zaten golcüde ne istesen var.

Bikmadiniz mi hala Hamit'i kanatta oynatmaya bugun bir kez daha gorduk Hamit oranin oyuncusu degil! Mehmet Ekicinin yerine Hamit ile orada baslayabilirdi ama Hamit KANAT degil!

hamit sag ic oynar.mesela

-------------hamit------selcuk inan------

------------------kranjcar------------

-----gervinho------baros------------arda---- gibi :)

Hiddink nasıl bir teknik adamdır aklım almıyor. Bizimle alakası yokken gıpta ile baktığımız adamlar bize gelince saçmalıyorlar. Rijkaard'ın Sarptan vazgeçememesi gibi. Veya Aragones,Schuster vs yaptıkları saçma kadrolar. Teknik direktörlük demek ilk başta oyuncu seçimidir. Taktik, oyun anlayışı sonra gelir.Geldi geleli sahaya abidik gubidik takımlar sürmekten başka bişey yapmadı Hiddink. Tam bugün iyiye yakın bir seçimi var diyecektim ki bu seferde mevkilerinde batırmış olduğunu gördük. Elinde Nuri Şahin, Mehmet Ekici,Serdar,Hamit, Selçuk İnan, Cenk Tosun,Semih,Arda gibi oyuncular varken Avusturya gibi futbolla alakasız bir takımı ikiside bireysel yetenek olan gollerle yeniyorsan, sahada pas yapamıyorsan, oyunu yıkamıyorsan, penaltı kurtardığına seviniyorsan teknik direktörüm diye sahaya çıkmayacaksın. Şu oyunculardan 2'si bizde olsa...

Nasil yani?

Biz bugün hic yapmadigimiz kadar pas yaptik.

Hiddink Semih i çok geç soktu oyuna.Maçtan önce de söylemiştim,milli takımın santrafor u semihtir.Adam arda gibi milli takımda daha iyi oynuyor.

Maçtan yeni geldim.Açıkçası hiç iyi oynamadık,Burak ilerde çok yalnız kaldı ve çok kötü oynadı.Arda maç içinde çok kaybolsada gözüktüğü anlarda iş bitirdi,iş bitirdikten sonda basın tribününe koşmasını görmüştüm ama ne yaptığını anlamamıştım meğerse bunu da yazın demiş ve iyi yapmış :) Selçuk Trabzon'da ki performansından çok uzaktı.Volkan penaltıyı çok iyi çıkardı gerçekten,kurtardıktan sonraki hareketleri izlemeye değerdi :asd: Defans pek sorunla karşılaşmadı çünkü Avusturya takımı koca bir LEŞ..

Maçtan yeni geldim.Açıkçası hiç iyi oynamadık,Burak ilerde çok yalnız kaldı ve çok kötü oynadı.Arda maç içinde çok kaybolsada gözüktüğü anlarda iş bitirdi,iş bitirdikten sonda basın tribününe koşmasını görmüştüm ama ne yaptığını anlamamıştım meğerse bunu da yazın demiş ve iyi yapmış :) Selçuk Trabzon'da ki performansından çok uzaktı.Volkan penaltıyı çok iyi çıkardı gerçekten,kurtardıktan sonraki hareketleri izlemeye değerdi :asd: Defans pek sorunla karşılaşmadı çünkü Avusturya takımı koca bir LEŞ..
Selçuk takımın en iyisiydi.

Bu bir Türkiye şehir efsanesi. Guti Real'de hiç öyle oynamıyordu, Beşiktaş'ta niye öyle oynasın? Guti Real'de oynadığı zamanlarda o pozisyonda Zidane oynuyordu, Guti ise daha geride.

Guti 11 oyuncusu değildiki girdiği zamanlar öyle oynuyordu forvet bile oynadı 1 sezon

Nasil yani?

Biz bugün hic yapmadigimiz kadar pas yaptik.

İki ayak arasında gidip gelen top'a pas ismi veriyorsan haklısın. O kadar pas yaptıkda en iyi oyuncusu Gökhan Zan ayarında bile olmayan bir defansa karşı neden pozisyon bulamadık. Ben öyle pastan bahsetmiyorum. Onu M.Sarpta yapıyor :D

Ben her yönden bu kadar yetenekli ayakların pozisyon bulamamalarını kabullenemem.

Burak Yılmaz Semih Şentürk ikilisiyle başlasaydık maça,ilk yarıdan 3 gol bulurduk.

hic iyi oynamadik ama neden?

cünkü takim yeni kurulmus böyle yanyana hic fazla maci yok.

oynadikca birbirine alisacaklar bu degisiklikler cok önce yapilmasi gerekiyordu.

Üst Alt