Euro 2012 Elemeleri 5.Maç | Türkiye 2-0 Avusturya | 29 Mart | Maç Sonucu - Sayfa 39 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Euro 2012 Elemeleri 5.Maç | Türkiye 2-0 Avusturya | 29 Mart | Maç Sonucu

Cevap: Euro 2012 Elemeleri 5.Maç | Türkiye 2-0 Avusturya | 29 Mart | Maç Sonucu

Bu macta cogumuz Mehmet'ten,Arda'dan, Nuriden, Selcuktan hep dikine pas, ara pas bekledik ama pasi atacagimiz oyuncu yoktu Burak disinda. Ileride umarim sorun yasamayiz boyle bir diziliste. Kanatlarda oynayabilecek baska oyuncumuz yok mu? Insallah ileride Gokhan Tore oynar sag acikta

Bu takımda Selçuk-Nuri-Mehmet Ekici 3'lüsünün biri fazla.Çok fazla yan pas,geri pas yaptılar.Bunlardan birinin yerine Semih-Cenk Tosun gibi hücum oyuncuları oynasa daha etkili olurduk.

Sağ kanat, sağ bek ve santrafor eksiği ilk göze batanlar. Mehmet Topuz mesela, ilk 11 oyuncusu değil. Hatta ilk 18'de bile zor yani. Sol beke adam bulmak zorundayız. Stoper olarak da, yine birşeyler yapmak lazım. Ama orta saha şimdilik fena değil. Emre flnda gelince, daha düzgün birşey çıkar.

Mehmet Topuz girdikten sonra iyi işler yaptı bence ilk 18 de her zaman olmalı..

Bu takımda Selçuk-Nuri-Mehmet Ekici 3'lüsünün biri fazla.Çok fazla yan pas,geri pas yaptılar.Bunlardan birinin yerine Semih-Cenk Tosun gibi hücum oyuncuları oynasa daha etkili olurduk.

Neden hep yan pas geri pas yapiyorlar? Cunku hepsi topu ayaginda istiyor hic biri dikine kosu yapmiyor. Adam gibi kanat oyuncumuz olsa ve ya forvetlerimiz olsa o bahsettiginiz futbolcular dikine pas yapacak. Hepside o paslari verebilecek oyuncular

Neden hep yan pas geri pas yapiyorlar? Cunku hepsi topu ayaginda istiyor hic biri dikine kosu yapmiyor. Adam gibi kanat oyuncumuz olsa ve ya forvetlerimiz olsa o bahsettiginiz futbolcular dikine pas yapacak. Hepside o paslari verebilecek oyuncular

ben de onu diyorum işte,Burak tek başında olmaz onun yanında Semih yada Cenk Tosun da olmalı.Burak maç boyunca tek başına debelendi durdu ama olmadı işte.Burak'ın sırtı dönük özelliği de olmadığı için sırtı dönük aldığı tüm topları saçma şekilde kullanıp top kaybetti..

Bugün hiç sevmediğim iki adamı takdir ettim. Biri Volkan, penaltı olayından dolayı. Diğeri Topuz. Arda'ya taban giren herife, gitti çok sert tepki verdi. Gerçekten takdir ettim. O olaydan sonra da zaten hırslandı, her mücadelede fiziğini sonuna kadar kullandı. Mesela bu Mehmet Topuz'un olayı yaklaşık 1.5 senedir bizim Galatasaray'da yok. Bizden bi futbolcuyu dövseler, diğerleri gidip ayırmaz bile. Ha bir Konya maçında ki Cana örneği var o kadar.

berkin arslan sağ sol deler geçerdi valla.o yetenekte biri .bülent hoca oynatır iyşallah .yaşıda geldi 18-19 .oooo tunay torunu unuttuk. off harbi yetenekli futbolculara sahibiz :D. selçuk inan -emre belezoğlu -arda -berkin.....FORVETTE tunay -cenk tosun .müthiş !:D

Ben asil Gokhan Tore'den umutliyim

Bugün hiç sevmediğim iki adamı takdir ettim. Biri Volkan, penaltı olayından dolayı. Diğeri Topuz. Arda'ya taban giren herife, gitti çok sert tepki verdi. Gerçekten takdir ettim. O olaydan sonra da zaten hırslandı, her mücadelede fiziğini sonuna kadar kullandı. Mesela bu Mehmet Topuz'un olayı yaklaşık 1.5 senedir bizim Galatasaray'da yok. Bizden bi futbolcuyu dövseler, diğerleri gidip ayırmaz bile. Ha bir Konya maçında ki Cana örneği var o kadar.

topuz su an bence mukemmel oynuyor

hatta fenerin galibiyetlerinde alexten sonra etn cok etkisi olan adam bence

emre onlarin arkasinda

Yildirim Galatasaraylastirdi takimini, söyle ki, bizi hep kiskanirdi, savasan, ruhuyla oynayan vede kaliteli yerlilerden kurulu bir takimimiz vardi bizim eskiden, azize ve yildirim cok pis kiskaniyordu bu durum.

Polat Fenerlestirdi takimini, söyle ki, yerlilere önem vermedi, yabanci "yildiz" transferlerde bir yere varicagini sandi, ama oysa bu ligde basarili olmak istiyorsan, bu ülkenin en iyi,yani en iyi yerli topcularini alicaksin.

Sonuc ruhsuz, kalitesiz, yeteneksiz topculardan kurulu bir takim Galatasaray.

Sonuc kaliteli, ruhu olan, savasan, mücadele eden bir fenerbahce.

Bunu söylediğin halde umarım halaa destek vermiyorsundur Salman kardaş.

Oh be Salman da Polat 'ı eleştirdi. Sonunda desteğini kesti.

Yok öyle birsey, ben Polat iyi kadro kurdu, Polat futbolda fena isler yapmadi gibi birsey hicbir zaman yazmadim ki, hatta en cok elestirenlerden biriydim bende.

Polat futbol takimini cok fena batirdi, burasi kesin ama buna ragmen kavulmasina, kavulma sekline kesinlikle cok karisiyim, kabullenemiyorum, Galatasarayimiza yakistiramiyorum.

Adam kendisi "hata yaptim, farkindayim ama düzelticegim, 1 senem var, degerlendirmezsem, istediginizi yapin" diyordu acik acik, buna ragmen, yaptigi diger birsürü olumlu islere ragmen, stad, sirketler birles.., tüzük olayi, scout sistemi vs vs, adami kovdular, yakismadi, olmadi diyorum, hala öyle düsünüyorum.

Mehmet Topuz çok karakterli futbolcu. 8-10 milyon euro asla etmez, ama çalışkanlığı ve mücadelesi takdire şayan.

Salman renkdas heralde artik farkina vardin durumun Salman yoldas

Çok kötü oynadık açıkçası.Her şey yine Arda'nın sırtındaydı.Hiddink gelince iyi futbol falan izleyeceğimizi sandık ama baya baya yanılmışız sanırım.Gerçi 70 milyonluk ülkenin milli takımının santraforu Burak'sa hay ben böyle takıma demek gerekir:)

Defansta iyiydik genel olarak.Top rakipteyken Burak hariç herkes topun arkasına geçti.Hiddink'in yaptığı aynı Hagi'nin yaptığından farksız.Bizde de Baros'u öne atıyoruz 10 kişi topun arkasında bekliyoruz.Böyle olunca kaptığımız toplarla kontraya falan da çıkamadık.Burak'ta top tutamıyor zaten.Hücum oyuncuları ne kadar önde basarsa defans-orta saha onlara o kadar yanaşır.Önde oynamaya çalışıyoruz da beklerin durması gereken yerde kanat adamları duruyor.Zaten defansın da işine geliyo geride beklemek aman geniş alanda yakalanmayayım çalım yerim mantığı var.Böyle önde falan oynanmaz.

Ayrıca hücum çeşitliliğimiz sıfırın altında seyrediyor.Hamit-Mehmet falan çok duran adamlar.Nuri-Selçuk hiç öne kat edemiyor.Durdukları yerde pas atıyolar sürekli.Emre belözoğlu bu yüzden her zaman vazgeçilmez olacak.Hamit'in ara sıra sağdan içeri dalması gerekir.Mehmet ofansif orta saha onun da ceza alanında 2.forvet gibi olması gerekir kenardan gelen toplarda.Bunların hiç biri yapılmayınca zaten Burak'ta yetersiz bi adam hücum falan yapamadık.İsmail köybaşı da bir şekilde monte edilmeli diye düşünüyorum.Önde oynamak isteyen bi takım için en azından beklerimiz uygun olur.

Haklısın, hücumda çeşitliliğimiz yok. Arda haricinde (birazda Hamit) dribbling yapabilicek futbolcumuz yok mesela. Bu nedenden ötürü Volkan Şen, Sercan Yıldırım ve Tuncay Şanlı (her ne kadar oynamasa da) gibi futbolcuları aday kadroya muhakkak çağırmamız gerek. Santrfor olarak Mevlüt'ü oynatabiliriz veya Cenk'e şans verebiliriz. Ayrıca Burak'ın yetersiz olduğunu düşünmüyorum. İkinci forvet olarak gayet faydalı bir futbolcu bence.

Sağ taraf, Sabri-Volkan Şen ile denenmeli, bence çok aktif bir kanat olur. Sol bölge de, İsmail-Arda ile coşar. Santrafor'a da Cenk ve Sercan denenmeli.

bence turkiyenin en ii forveti kazim

sagina volkan soluna arda

Üst Alt