# Eyong Tarkang Enoh - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Eyong Tarkang Enoh

Cevap: # Eyong Tarkang Enoh

Eyong ' u hangi büyük kulup alıp takımına katar . Bir arsenalda oynarmı veya juventusta ? Bence gs nin aradığıu oyuncu değil kesinlikle .

ben bu adamı fmde Galatasaraya almıştım

adını burda görünce heyecan yaptım :D

fmde iyiydi ama gerçekte nasıldır bilmem hiç izlemedim...

Eyong ' u hangi büyük kulup alıp takımına katar . Bir arsenalda oynarmı veya juventusta ? Bence gs nin aradığıu oyuncu değil kesinlikle .

Zaten Galatasaray'da Juventus, Arsenal degil, Enoh oralarda oynayamaz belki ama G.Saray'da banko oynar bence.

Ne yazık ki G.Saray, Celtic, Ajax, PSV, Benfica, Roma, Lazio, Lyon gibi B sınıf duzeyinde bir takım bile degildir artık. Acı ama gercek.

Zaten Galatasaray'da Juventus, Arsenal degil, Enoh oralarda oynayamaz belki ama G.Saray'da banko oynar bence.

Ne yazık ki G.Saray, Celtic, Ajax, PSV, Benfica, Roma, Lazio, Lyon gibi B sınıf duzeyinde bir takım bile degildir artık. Acı ama gercek.

Haklısın renktaş sana katılıyorum:(:(

Dün gece Şl finali izlerken dedimki biz bu takımlara bu saaten sonra artık yetişemeyiz,oysaki bir zamanlar hepsi bizden korkarak samiyene geliyordu ve korkmakta da gayet haklıydılar

Enoh iyi bir oyuncu. Rijkaardin istemesi normal. Cok press yapan bir futbolcu ve top calma yetenegi cok yuksek. Ama top kendi ayagindayken iyi denilmez. Teknik acidan iyi degil ve uzaktan sutlari vsvs yok. Bunun disinda Ajax cok fazla para ister.

Ama,

Enoh'un pozisyonunda oynayan, ondan daha iyi futbolcu var ve fiyati daha ucuz. Twente'de oynayan Tiote, Fildisi Sahili milli oyuncusu, yani Keita'nin memleketinden. Teknigi yuksek, orta sahada bir dinamo. Enoh´daki her ozellik var bu oyuncuda. Twente fazla para sormaz. Defanscilari Douglas ligdeki en iyi defansci diye geciyor ve fiyati 8 milyon. Ruiz ise Suarez´den iyi deniliyor ve 15 milyon. Tiote´de 6/8 arasi bir fiyata gelebilir.

Enoh iyi bir oyuncu. Rijkaardin istemesi normal. Cok press yapan bir futbolcu ve top calma yetenegi cok yuksek. Ama top kendi ayagindayken iyi denilmez. Teknik acidan iyi degil ve uzaktan sutlari vsvs yok. Bunun disinda Ajax cok fazla para ister.

Ama,

Enoh'un pozisyonunda oynayan, ondan daha iyi futbolcu var ve fiyati daha ucuz. Twente'de oynayan Tiote, Fildisi Sahili milli oyuncusu, yani Keita'nin memleketinden. Teknigi yuksek, orta sahada bir dinamo. Enoh´daki her ozellik var bu oyuncuda. Twente fazla para sormaz. Defanscilari Douglas ligdeki en iyi defansci diye geciyor ve fiyati 8 milyon. Ruiz ise Suarez´den iyi deniliyor ve 15 milyon. Tiote´de 6/8 arasi bir fiyata gelebilir.

Enoh daha istikrarlı, daha soğukkanlı, daha akıllı. Tiote kendi takımında bile yedek kalabiliyor.

Vertonghen, Douglas'dan iyi.

Bryan Ruiz tabi ki Suarez'den iyi. Suarez çok iyi bir adam değil. Hollanda dışında yarı yarıya düşer performansı.

Tiote yedekte kalabiliyor ama bunun nedeni Mcclaren'in Perez'i oynatmasiydi. Perez 35 yasinda olmasina ragmen iyi bir oyun kurucu. Bunun yani sira orta sahada Theo Janssen ve Brama'da var, bunlarda iyi oyuncular.

Bence Tiote Enoh'dan ustun oyuncu. En azindan top teknigi Enoh'dan daha yuksek ve gercekten cok kosabilen, sert bir oyuncu. Tiote'yi tercih ederim.

Vertonghen'in topa oyunu sokma ozelligi iyi, ama defansif anlamda Douglas Vertonghen'dan daha iyi.

adam magosa türk gücünün alt yapısında oynamış ordan ajax a gitmiş ilginç izlemek lazım

zaten uyumsuz bi adammış kendisini takımdan üstün görüyomuş takımın seviyesine göre çok üstün oldugunu söylüyomuş.

sivaslı adam söyledi sivaslı muhsin

Üst Alt