F.Bahçe'ye Yardım Kampanyası l Show Tv - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

F.Bahçe'ye Yardım Kampanyası l Show Tv

Cevap: F.Bahçeye Yardım Kampanyası l Show Tv

Kendilerine yakışan bir kanalı buldular

images

GScimbom camiası olarak sembolikte olsa bir yardım yapmalıyız diye düşünüyorum...

Ne dersiniz...

19.05 lira verebiliriz...:D

Ayrıca GALATASARAYLI taraftardan ezeli rakibe yardım diyebiliriz...:D

kendimizi iş adamı olarak tanıtıp 1 lira mı bağışlasak :D

ilahi adalet bu işte senelerce zenginiz dediler bu hale düştüler . o yüzden fazlada dalga geçmek istemiyorum :D :D

haydi arklar pamuk eller cebe eziklere yardim edelim pamuk eller cebe adam basi 19 05

Bi de "devlete dilencilik yapıp stad yaptırdılar" demiyorlar mı? :asd: Devlet Ali Sami Yen'in arazisinden TT Arena'ya harcadığının kat kat fazlasını kazanacak haberleri yok. ASY'i 49 yıl daha kiralasaydık ve TT Arena yapılmasaydı, ne devletin işine yarardı ne bizim. Yazık bu sarışınlara ya.. :( Ama hiç acımıyorum. Çeksinler cezalarını. Adamlar at gözlüğü takmışlar "böyle diyorsan şike yapıldığına da inanıyorsun" diyebilen bile var. :D Şike yapıldığını 2 yaşındaki kardeşim bile anlar be bu kadar olmaz.

Topuk yaylasını unutmayalım !!! bize stad yapıldı diye devlet Fb'ye tam 6 milyon para vermiş topuk yaylasını yapabilmeleri için

bu yaz aclari garibanlari ziyaret etmek moda oldu,örnek somali.Ünal baskan ne zaman gidiyor bunlari ziyarete.

Ünal başkan arayıp Store'dan sağlanan gelirden sembolik olarak bi ücret bağışlasa "Klüp ve Taraftar adına" diye :asd:

Acunun twittine mesaj attım

birde 19.05 TL çok hoşuma gitti 3-5 kişi bu rakamı gönderirse süper olur

daha iyi fikir buldum :D Somaliden arıyorum , aylık gelirim 1 dolları bağışlamak istiyorum diyelim

Üst Alt