F.Bahçe'ye Yardım Kampanyası l Show Tv - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

F.Bahçe'ye Yardım Kampanyası l Show Tv

Cevap: F.Bahçeye Yardım Kampanyası l Show Tv

Ünal Başkan iş başına , bence Galatasaray olarak Fener'e az da olsa yardım yapmalıyız, yıllarca dalgasını geceriz. :D

25499-09-56-23.jpg

Acun'da zenci sever.

Şekil olsun diye sembolik bir yardım yapabiliriz...Maytap olur..

Büyük ihtimal telefonla canlı bağlantılar olacak.. Programa yüksek para verecek kişileri canlı bağlarlar...

Yüksek para verme bahanesiyle yayına bağlanıp gscimbom forumu adına 10 lira bağış yapabiliriz.

acun kendi televizyonuna ve kendine reyting kazandırcak. fenerde ezik büzük yardımlara bakcak:)

Hesap numarası verirlerse 1 euro yatıracağım. Açıklama kısmına 'Gün gelir devran döner.. Galatasaraylı bir hayır sever' yazacağım. :D

Acun'un bütün işleri zaten dalavere.Şikeye destek vermiş çokmu ?İşte tam adamını bulmuşlar.Hee Emre beleşoğlu kadroda yok.Oda olursa tam olur.

Baglanip 1 Lira bagislayacagim :D Basimin gözümün sadakasi olsun diyecegim :D Aslinda Ultraslan baglanip 1 Lira bagislasa cok komik olurdu :D

O kadar ihtiyaç sahibi varken bu şikecilere verilecek her kuruşun hesabı diğer tarafta sorulur.Büyük vebal..Alın size benden fetva.:)

Kesin o programda bir G.Saraylı(iş adamı,futbolcu vs...)biri bağlanır ve FB'ye yüklü bir bağış yapıp Herkes Tek yürek vs..saçma sapan acitasyon mesajları vermeye çalışırlar/çalışacaktırlar.

recep ivedik bağlansa battınız mı lan benden 50 kuruş diye dalga geçse

Arda bağlanıp bağış yapabilir Acun'dan dolayı.

Şimdiden hazırlıklı olun.:D

Üst Alt