F.Bahçe'ye Yardım Kampanyası l Show Tv - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

F.Bahçe'ye Yardım Kampanyası l Show Tv

Cevap: F.Bahçeye Yardım Kampanyası l Show Tv

Ya ayrıca bu şerefsiz adilerin parayamı ihtiyacı var ?

CL'ye katılamadıkları için aldıkları parayı verdiler Emenike'den 1 milyon euro kar ettiler Santos-Lugano'dan 10 milyon euro aldılar

Lig şampiyonluğundan para aldılar

Nedir bu dilencilik ?

bunlarda hic beyin yok yaa,tarihlerindeki avrupa basarilarinin dvd sini yapsinlar satsinlar büyük is yapar.100 yillik camia heralde bir kac dvd yapar okadar basari

bunlarda hic beyin yok yaa,tarihlerindeki avrupa basarilarinin dvd sini yapsinlar satsinlar büyük is yapar.100 yillik camia heralde bir kac dvd yapar okadar basari

Şimdi renktaş sen koca camiaya o kadar CD masrafını boşa yüklüyosun, şikebahçenin Avrupa başarıları diskete de rahat rahat sığar, hiç fazladan CD masrafı etmesinler :asd:

Ya ayrıca bu şerefsiz adilerin parayamı ihtiyacı var ?

CL'ye katılamadıkları için aldıkları parayı verdiler Emenike'den 1 milyon euro kar ettiler Santos-Lugano'dan 10 milyon euro aldılar

Lig şampiyonluğundan para aldılar

Nedir bu dilencilik ?

borsada kayıp yüzde 70 mi ne birde SLden 25-30 milyon gelir kaybı birde şikeye harcanan para , yani fenerin 300 milyon parası varsa şuan 50 milyonlarda

ama yineden bence bu kampanyanın asıl amacı SLden men edilmesi acuna koymuş ve o geliri en azından geri almak istiyor bu yöntemle

Alın lan 1 TL vericem başımın gözümün sadakası olsun :lol:

eğer gelip kapıdan makbuz karşılığı olacaksa 5 kuruşluk bir yardım yapabilirim

Oh olsun zamanında bizle az dalga geçmediler fakir diye şimdi dileniyor yüzsüzler geberin batın Türk futbolu sizin gibi pislik bir camia'dan kurtursun..

Arkadaşlar paranız yoksa evde kalan bayram şekerlerinden falan da bağışlayabilirsiniz.

Bu şerefsiz haysiyetsiz kulübe para yedirteceğinize Somali'ye fakire fukaraya yardım yapın,günaha ortak olmayın.

Ilıcalı'da şerefsizliğini belli etmiştir.

O değilde,

ALLAH büyük arkadaş bir kez daha anladım.

Bizimle dalge geçip hor gördükleri herşey tek tek başlarına geliyor.

Önce şu kümede kal hikayesi, sonra bu dilencilik vs vs.

bi arkadaş demişti ultraslan bağlansın 20 tl bağışlasın falan,hoşuma gitmişti öyle bir şey yapabilirsek dalga geçmek türünde elimizden geleni ardımıza komayalım :)

Üst Alt