Fatih Terim: "Allah nasip ederse ocak'ta değişim kaçınılmaz" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim: "Allah nasip ederse ocak'ta değişim kaçınılmaz"

asıl tantana ocak'ta kimseyi satamadığımızda kopacak.

hoca ve yönetim birbirine girer. taraflardan biri istifa eder.

takım düzelmeyeceği için sene sonunda diğer taraf da istifa eder.

sonra yeni sezona yeni yönetim ve yeni hoca ile başlarız. ama kötü gidersek onların da ömrü 3 ay.

2-3 sene böyle gidecek. düşüş trendine girdik. son yıllarımız hep böyle geçti. bir ile bir geri gidiyoruz.

Geri dörtlü dışında neredeyse tüm takımı sen kurdun zaten hoca ? Bu açıklamalar yakışmıyor sana ben aldım olmadı tek suçlu benim bir bedel odenecekse öderim diyeceksin bitecek gidecek..Takım tuzlaya gol atamıyor hala ocak diyorsun oyuncular seni satıyorsa bunun sorumlusu yine sensin koy o zaman 5 tane altyapıdan adam oynasınlar tarafta küfür eden adamı sahada sürekli yürüyen adamları bıkmadan usanmadan 11 e yazıyorsun.

_____________Muslera
Transfer___Kongolo_Marcao__Rodriguez
_______Transfer______Transfer
Shaqiri______Transfer_______Onyekuru
______________Falcao

konuşmanın bir kısmında hoca psg nin arkaya yaptığı koşulardan bahsetti. maç esnasında bizim o koşulara hayran olduğumuz gibi o da hayran olmuş belli. futbol değişik bir şey işte arkaya koşu filan yapıyor adamlar. psg nin farklı bir level da olduğunu da söyledi. umarım bizde o seviyelere gelebiliriz ama yüreğini koyacak futbolcular lazım diye de ekledi.

Ben de büyük bir değişim bekliyorum bu ara transfer döneminde. Bu yaz transfer döneminde büyük hatalar yapıldı. Yapacak bir şey yok. Ders çıkarıp geçen seneki iyi Ocak transfer dönemini örnek alıp yine bizi şampiyon yapacak transfer hamleleri yapmalıyız. Bu bağlamda yazın gelen futbolcuların da birçoğunun kalacağını düşünmüyorum ben ikinci devrede.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Pas oyunu diye tutturdu inata bak. Ahhh hocam ahhh be. Sen kim pas oyunu kim. Kim bilir hangi yorumcunun fatih terim teknik taktik bilmez lafları ağrına gitti de bu sene boktan bi tarafından ürettiği pas oyunu, set oyunu diye bişeyler zirvaladi. Yahu be adam en iyi bildiğin şeyi yapsana sen kimsin ne taktiği uygulayacan 11 tane yabancı adam hasan sasla ümit davala ile neyin taktiğini anlatıp set oyunu pas oyunu oynatacan be adam. Alsana iki tane hızlı kanat iki tane bek ve 2 tane muriqi tarzi forvet. Oynat işte ilk uygulayanin sen olduğu soylenen gegenpress i. Adim gibi eminim birine kızdı bu adam bişeyler ağrına gitti salak sacma kendini taktik yönden ispat etme yoluna gitti bu sene. Sıçtın ağzımıza hocam bu sene 5 sene toplayamayiz kendimizi artık geçmiş olsun.

Yav bunca sene nasıl başarı(?) yakaladık?Bırakalım Fatih Terim teknik taktik bilmiyor işlerini. Şu 2 senedir olan bokçu grubuyla mı taktik olmuyor şimdi? Bokçuların hepsi ölü.

Seri'nin Nzonzi'nin bilmem kimin yanından yürüyerek geçiyor rakipler. Teknik taktik işlerini bırakalım. Yanından yürüyerek rakip geçiren takıms dünyanın en iyi taktiğini ver bir bok olmaz.

Takımda sorumluluk alan kişi yok.
Şimdi madem neden imparator oynatiyor bu hain herifleri israrla diye sorsam standart kimi oynatacak diyeceksin değil mi ? Bu kadro hainlik yapiyorsa en az bu hainler kadar bunlari israrla oynatanda ihanet içinde değil midir ? Tabi taktik teknik konularinda müthiş bir ekip olduğumuz için dikkat edersen o konulara hiç girmedim.

Pas oyunu diye tutturdu inata bak. Ahhh hocam ahhh be. Sen kim pas oyunu kim. Kim bilir hangi yorumcunun fatih terim teknik taktik bilmez lafları ağrına gitti de bu sene boktan bi tarafından ürettiği pas oyunu, set oyunu diye bişeyler zirvaladi. Yahu be adam en iyi bildiğin şeyi yapsana sen kimsin ne taktiği uygulayacan 11 tane yabancı adam hasan sasla ümit davala ile neyin taktiğini anlatıp set oyunu pas oyunu oynatacan be adam. Alsana iki tane hızlı sol kanat iki tane bek ve 2 tane muriqi tarzi forvet. Oynat işte ilk uygulayanin sen olduğu soylenen gegenpress i. Adim gibi eminim birine kızdı bu adam bişeyler ağrına gitti salak sacma kendini taktik yönden ispat etme yoluna gitti bu sene. Sıçtın ağzımıza hocam bu sene 5 sene toplayamayiz kendimizi artık geçmiş olsun.

Kusura bakma da son kısım biraz saçma olmuş. Neden 5 sene toparlayamayalım? Bu senenin sonunda şampiyon yine biz olacağız. Sonra neden 5 sene toparlanamayalım. Ayrıca birçok futbolcu kiralık zaten. Göndermesi zor olmayan futbolcular yani. Şampiyon olamasak bile kadro açısından 5 sene toparlanamayacak, geçmiş olsun denecek bir durum yok. Bu rezil akşamda sahada olan futbolculara bakarsan zaten %90’ının sözleşmesi bu sene sonunda bitiyor. En kötü Taylan Antalyalı gibi yerlilere şans verilir futbolcu alınamıyorsa. Onlar da Seri’den, Mariano’dan falan kötü olmaz. Sakin olup şu önümüzdeki maçları kazanıp devre arasını bekleyelim.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

konuşmanın bir kısmında hoca psg nin arkaya yaptığı koşulardan bahsetti. maç esnasında bizim o koşulara hayran olduğumuz gibi o da hayran olmuş belli. futbol değişik bir şey işte arkaya koşu filan yapıyor adamlar. psg nin farklı bir level da olduğunu da söyledi. umarım bizde o seviyelere gelebiliriz ama yüreğini koyacak futbolcular lazım diye de ekledi.
Gün gelecek biz de defans arkasına pas atıp, topu koşan oyuncu ile buluşturacağız...

O taktık henüz açık değil buz de malesef
>> Locked

Şimdi madem neden imparator oynatiyor bu hain herifleri israrla diye sorsam standart kimi oynatacak diyeceksin değil mi ? Bu kadro hainlik yapiyorsa en az bu hainler kadar bunlari israrla oynatanda ihanet içinde değil midir ? Tabi taktik teknik konularinda müthiş bir ekip olduğumuz için dikkat edersen o konulara hiç girmedim.
İlk cümlene bir şey diyemem. Terim de aşırı kötü. Ama en büyük suçlu o değil bence.

Ya adamlar yürüyerek oynuyor sahada. Siz Terim'in oynatmaya çalıştığı oyunun bu olduğunu nasıl düşünebiliyorsunuz ki? Yürüyor ya tüm takım yürüyor. Bu hainliktir işte. En büyük hainler topçular sonra teknik ekip.

Vitrinde dursun satalim cevabını vercek arkadaş bence. Adamlari hiç oynatmasak tüm dünya rezilliklerini görmeyecekti en azından. Vitrin dediğimiz arenada kendimizi bitirdik bu sene. Kim araştırma yapıp futbolcu almak ister ki şampiyonlar liginin en kötü, 1 gol atıp çuvalla gol yemiş takımından.

Bu kulübe revizyon şart ffp bitene kadar cl ye falan gitmeyelim gerekirse şampiyonda olmayalım ama genç bir mücadeleci kadro ve heyecanlı bir hoca gerekli yada kulübün komple satılması gerek terim ve liseli zihniyet arasında kabız oldu kulüp ceremesini taraftar çekip perişan oluyor

MI 8 Lite cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Ocak'ta alamayacağız ama tamı tamına 8 tane adama ihtiyacımız var. Bir Sol, bir sağ, bir stoper, iki orta saha, iki kanat ve bir de yedek forvet ihtiyacımız var.

Üst Alt