Fatih Terim: "Birkaç dakika şokumsu bir şey yaşadık... Mağlup olduk. Yapacak bir şey yok" - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim: "Birkaç dakika şokumsu bir şey yaşadık... Mağlup olduk. Yapacak bir şey yok"

Şu anda bende şokumsu bişey yaşadım. Cicaldao penaltıcıymışta Mostafa atmak için topu almışta. Hocam sen o sırada napıyordun yanındakiyle mi konuşuyordun ? Müdahale edip bağırsaydın ya kenardan, topu bırak penaltıcı atacak diye. Bostan korkuluğumusun kenarda ?

Fatih Terim: "Ocak ayında gitmeler gelmeler elbet olacak. Bunlar zaten olmalı. Ama şu anda, maçlar oynanırken tüm oyuncularımız bizim için kıymetlidir."

Assunção/İyi DMC almamak (1)
PvA (2)
Diagne ile devam etmek (3)
Muslera ya Rekabet GK (4)

Bazi hatarlar yapıldı...

Bu kafadan çok şey bekliyoruz maalesef.
Geleceğimizi kurtarmak için 1-2 maçta rezil olmamız gerekiyordu.
Tam kıvama gelmişti yolunu da yapıyordu çok yanlış işler oldu çok.

Karabük ve fener maçlarını kaybeder lige havlu atarız.

Ha bana kalsa bu lig olayında küfürsüz anlatamam tamamen Avrupa'ya odaklanacak son hepi topu 10 maça üst düzey hazırlanacaksın. Ligde sok 17 yaşındaki bebeleri oynasın o derece sallamayacaksın ligin marka değerini bilerek ve isteyerek düşüreceksin ki ne oluyoz diyecek birileri ve adam olacaklar ama yok lig afyonu çok değerli maalesef.

Rize Cagne'den sonra yine aynı sorun. Sözünü geçiremiyor.

Fatih Terim: "Penaltıda bizde Cicaldau atıyor. Mostafa almış, ben atacağım demiş. Daha önce onu kazanmak için, çok da riskli bir maçtı, atmasını istedim. Burada bırakması lazımdı Cicaldau'ya. Sağlık olsun, ne yapalım."
Kendi kendine itiraf ediyorsun hoca ipleyen yok seni takımda

Bu adam transferi çok seviyo

Transfer nöbetinide mutlaka takip ediyodur

Forumda transferle yanıp tutuşan kim sergen

Sergen zeren=fatih terim

Sonunda çözdüm
Transfer azmanı oldu resmen herif. Kolayca alabileceği şu maçı elleriyle gitti sevgili sergenine verdi. Hala daha utanmadan transfer de transfer diyor. 2.yarı başı taylan diagne pva çıkarıp ömer mohamed barışı alsa maçı alacak ama bunu düşünecek motivasyonda değil adam artık. Eminim maç oynanırken bile aklında transfer vardır

Yine güzel güzel dalga gecmis bizimle. Saglik olsun diyor bir de tam cildirmalik, penalticiyi mac öncesi belirliyorsan ama mac icinde baskasi penalti atiyorsa sen orada bostan korkulugu musun da saglik olsun diyorsun?

Bir de bu ne? Taylan ve van Aanholt top kaybetme rekoru kirdilar onlardan niye bahsetmiyorsun.

"Skoru koruyamamak sadece kaleci ve defansımızın üstüne düşen bir şey değil, takım halinde koruyamıyoruz. Bugün atmosferden mi etkilendiler... Morutan, Cicaldau, Berkan, başta çok top kaybettiler. Topun bizde olmasını isteyen bir takımız."

defansif olarak fena degil bence yaw
ya da ben mi beklentilerimi cok dusurdum :/

bugun kritik bir tackle i falan vardi rosierin kestigi topta
çok kötü başlamıştı sezona ama muhtemelen ft ''evladım sen yarı sahayı geçme'' dediği için enerjisini oraya saklıyor. nispeten daha iyi görüntü vermesinin altındaki sebep bu bence.

hamle yapmaktan çekinmiyor ama kademe bilgisi iyi değil. o yüzden isteği ve çabası karşılık getirmiyor genelde. şampiyonluk hedefleyen takımın beki olamaz maalesef.

adam son 3 maçtır 3 gol atıp 3 güzel maç çıkarmış. durduk yere böyle önemli bir maçta her futbolcunun oynamak isteyeceği bir atmosferde adamı kesiyorsun. sonra kazanmak için şunu yaptık diye anlatıyorsun.
Penaltının kaçma sebebi de,ilk yarı rakibi tehdit edememenin de sebebi bu.Hoca olarak çık ben hata yaptım de can feda.Ya da kabullenemeyecegin şeye izin verme.Gomis'in bile gidişini destekledik disiplin adına ama şimdi bakmıyoruz çiftlik olmuş takım.Dünkü bebeler seni kenarda takmıyor.

çok kötü başlamıştı sezona ama muhtemelen ft ''evladım sen yarı sahayı geçme'' dediği için enerjisini oraya saklıyor. nispeten daha iyi görüntü vermesinin altındaki sebep bu bence.

hamle yapmaktan çekinmiyor ama kademe bilgisi iyi değil. o yüzden isteği ve çabası karşılık getirmiyor genelde. şampiyonluk hedefleyen takımın beki olamaz maalesef.
bjk aliyordu ne guzel keske vazgecmeselerdi :/ linnes ve yedlinden vazgectiler ikisinin de hayrini pek gormedik

Üst Alt