Fatih Terim: "Biz TFF'ye göğüs germişken onlara teşekkür edenlerle uğraştık" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim: "Biz TFF'ye göğüs germişken onlara teşekkür edenlerle uğraştık"

Gitmesini düşünüyorum hep söylüyorum ama söylediklerinde inanılmaz haklı. Yönetimin ne Federasyon ne Mhk ne de üstünde gram etkisi oldu bu sene.

Arkadaşlar biz doğrandık bu yıl resmen doğrandık. Buna rağmen hocanın çok hataları da oldu maalesef.

Devam etmesin diyorum ama sanırım devam edecek inşallah hatalarından ders çıkarır diyecek bir şey yok.

MAR-LX1M cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Ulan insanda biraz utanma olur.Tamam Türkiyenin gelmiş geçmiş en büyük,en başarılı teknik direktörüsün de her gelen başkanla didişip tartışma çıkartmak zorunda mısın.Huzursuzluk yaratıp herkesi kendine düşman ediyorsun sonra da ortalığı karıştırıp taraftara oynuyorsun.Bırak git hoca bırak git.

la sizin derdiniz terim mi galatasaray mı? ezmediler mi bu yıl galatasaray'ı tff'de, pdfk'da? terim'i sevmiyorsanız bile galatasaray için hak verin. ha terim de bu kadar sorun görüp yönetimi beğenmiyorsa o zaman haziran'da kendi girseymiş seçime. kendi gelsin başa, nasıl yönetecek, galatasaray'a ne kadar fayda getirecek bir de orda görelim.

Üst Alt