Fatih Terim: "Biz TFF'ye göğüs germişken onlara teşekkür edenlerle uğraştık" - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim: "Biz TFF'ye göğüs germişken onlara teşekkür edenlerle uğraştık"

Hocam Beşiktaş’ı el üstünde götürüp açık ara şampiyon yapmak istediler ama başaramadılar. Ancak senin saçma sapan kadroların, sürekli ceza alman, adaletli forma dağıtmaktan yoksun olman, evlatçılık yapmamda şıktı. Sen üstüne düşeni yap sonra başkalarını eleştirirsin. Sevgimiz sonsuz artık kenara çekil.

Fatih Terim: "Her şeyi çok daha iyi anlatacağım. Hiç merak etmesinler."

Fatih Terim: ''Eğer bir hata var ise benimdir haklarını helal etsinler. Hiç sözümden dönmedim. 31 Mayıs itibarıyla mukavelem bitiyor. Sözümüzü yerine getirdik.''

Hangi sözünü yerine getirmiş? En son verdiği söz Galatasaraylıların izlerken gurur duyacağı bir takım yaratmaktı. Bir de şeyi merak ediyorum. Bir bildikleri vardır desinler diyordu ya. Neymiş o bildiği onu da açıklasa da öğrensek.

Fatih Terim: ''Eğer bir hata var ise benimdir haklarını helal etsinler. Hiç sözümden dönmedim. 31 Mayıs itibarıyla mukavelem bitiyor. Sözümüzü yerine getirdik.''

Fatih Terim: "Haziran'da seçim var. Transfer ne zaman olacak? Şampiyonlar Ligi var. Galatasaray'ın çok önemli yapılandırmaya ihtiyacı var. 5-6 başkan adayı var. Ümit ederim hepsi hazırlıklıdır. Umarım hepsi sorunlarımıza derin bir şekilde hakimdir."
4 yıl olacak seneye demi? Hala yapılanamadık birader. Ne bitmez bir seymis yaw.

Şimdi de yönetim değişsin de parayı almaya devam edeyim havalarında

Neymiş yalnızmış, içerdekiler dışardan betermiş

İstediğin transferler yapıldı, floryanın anahtarı teslim edildi, kimse işine karışmadı, sen istedin ve tek yetkili sendin

Bu takım herhangi bir hocayla 3 hafta önce şampiyon olurdu

Sen ne yaptın, her hafta denemeler denemeler

Ha denediğin de bir sistem olsa yine neyse

Hiçbir sistem taktik yok, Her hafta farklı oyuncular deneyip oyuncuların da takımın da içine ettin

Yeter artık çek git

Hala daha seçim var ben buradayım havalarında

Biz ayvayı yemişiz haberimiz yok

Terimi hep eleştirdim ama bu konuda haklı, biri teşekkür ediyor diğeri uğraşıyor. İyi TDirektor değil bize iyi yönetici lazım. FT gitsin başkası gelsin ama adam gibi hakkını arayan bir yönetim olmazsa avarajla alırlar elinden...

Mi Note 10 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Fatih Terim: "Bazı zamanlar istifa zamanlarıydı ama yapmadım Galatasaray'ın hatrı için. Sözümüzü yerine getirdik"

Üst Alt