Fatih Terim: "Paramız yok, zamanımız yok" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Paramız hiçbir zaman olmadı zaten varmış gibi yapıldı kandırıldı borç batağının en dibine kadar sokuldu, sıfırı tüketip oyunculara maaş ödenmedi ona rağmen 1 ton oyuncu alındı sezon başı maliyetli nasıl ödenecek parası deyince "Biz muhasebeci miyiz? Taraftarız kardeşim nasıl ödenirse ödensin, zevkini çıkaralım." diyenler şimdi "Para yok bahanelerini de anlamıyorum,çok mu zor 1 oyuncu almak" diye o zamanın keyfinin suçunu suçsuz insanlara yıkmaya çalışıyor.

Yok kardeşim para, oyunculara paralarını veremiyorsun paralarını ne yapsınlar adamlar? Oyuncuların paralarının ödenmediğini saklayıp milyon €'luk transferlere mi devam mı etsinler? Siz biraz daha zevkinize bakın sonra başkası gelir bakar yine kasa boş size bunu hatırlatınca yine ağlarsınız. Ya da oyuncular haklı olarak paralarını alamayınca isyan edince hain, paragöz ilan edersiniz yönetim destekli haberlerin gazıyla yönetim yine yırtar.

Oyuncuna para veremiyorken, sene başından beri oyunculara, sağa sola, devlete bir ton borç takmış şerefsiz herif. Yeni yönetim transfer yapabilmek için bile milyonlarca TL ödenmiş. Hala 2-3 Milyon eurocuk para değil yav alın işte bir adam ayağı yapmayı bırakın sen adamların 2-3 milyon eurocuklarını vermeyip gidip transfer yaparsan inletirler seni inletirler. Ne diyeceksin oyunculara "Biraz idare edin en kısa zamanda ödeyeceğiz" demeyle ikna edebilecek misin o zaman.

Son düzenleme:
Badou gitmese ve şu adamın eline sol bek+forvet verseydik çok rahat şampiyon olurduk.
İşin aslı eğer 2. olursak çok üzülmem.Ş.Ligi için görece kolay kura çekeceğiz.O turu da geçersek manevi anlamda kaybımız olacak ama maddi anlamda fazla bir kaybımız olmaz.Fener maçına kadar puan kaybı yaşamazsak büyük ihtimal yarışta sadece biz ve Başak olacağız.

Hocam para varken de anasını belledin uefadan gelen parayla 25 oyuncu aldırdın takıma parayı boş yere çöpe akıttın o günleri de unutmadık

Paramız hiçbir zaman olmadı zaten varmış gibi yapıldı kandırıldı borç batağının en dibine kadar sokuldu, sıfırı tüketip oyunculara maaş ödenmedi ona rağmen 1 ton oyuncu alındı sezon başı maliyetli nasıl ödenecek parası deyince "Biz muhasebeci miyiz? Taraftarız kardeşim nasıl ödenirse ödensin, zevkini çıkaralım." diyenler şimdi "Para yok bahanelerini de anlamıyorum,çok mu zor 1 oyuncu almak" diye o zamanın keyfinin suçunu suçsuz insanlara yıkmaya çalışıyor.

Yok kardeşim para, oyunculara paralarını veremiyorsun paralarını ne yapsınlar adamlar? Oyuncuların paralarının ödenmediğini saklayıp milyon €'luk transferlere mi devam mı etsinler? Siz biraz daha zevkinize bakın sonra başkası gelir bakar yine kasa boş size bunu hatırlatınca yine ağlarsınız. Ya da oyuncular haklı olarak paralarını alamayınca isyan edince hain, paragöz ilan edersiniz yönetim destekli haberlerin gazıyla yönetim yine yırtar.

Oyuncuna para veremiyorken, sene başından beri oyunculara, sağa sola, devlete bir ton borç takmış şerefsiz herif. Yeni yönetim transfer yapabilmek için bile milyonlarca TL ödenmiş. Hala 2-3 Milyon eurocuk para değil yav alın işte bir adam ayağı yapmayı bırakın sen adamların 2-3 milyon eurocuklarını vermeyip gidip transfer yaparsan inletirler seni inletirler. Ne diyeceksin oyunculara "Biraz idare edin en kısa zamanda ödeyeceğiz" demeyle ikna edebilecek misin o zaman.

guray cok dogru konusmussun , ozellikle ilk paragrafin

Gs taraftari bazi keyifleri erken tattigi icin bir cok konuda diger takim taraftarlarindan ondedir ama gercekleri kabullenme konusunda malesef hayal dunyasinda yasayan ve bazen de nato kafa nato mermer tarzinda hapsolmus durumdadir ayni zamanda

bir kac ornek vereyim

-her sene GS sampiyon olmalidir , digerleri figurandir
-lise ve kongre rezildir (o zaman nasil avrupada ligde her istatistikte lider bu klup)
-mali mevzular ve transfer

mesela su forumda 10-15 kisi var , elli kere dernek yapisindaki klupler satilamaz diye bir gercegi ortaya koymamiza ragmen sirf yazmis olmak icin gun asiri klup satilsin tarzinda ici bos ve anlam icermeyen seyler yaziyorlar

bir diger salakca yaklasim da , baskansan elini cebine atacaksin lafi , senelerdir ffp diye bir olay var , onlarca kriteri olan bir mevzu , futbol harcamalarini futboldan finanse etmeyi gerektiren bir sistem

ama ANLAMIYORLAR , yuz kere de yazsan , adamlarin mantigi ali sabanci baskan olsun holding in paralari aktarsin seviyesinde malesef

ben cabalamayi biraktim , sen de yakinda pes edersin

Hocam para varken de anasını belledin uefadan gelen parayla 25 oyuncu aldırdın takıma parayı boş yere çöpe akıttın o günleri de unutmadık

El insaf yahu UEFA parasını Terim değil ondan öncekiler yedi. 3 oyuncuya 30 milyon €'ya yakın para ödendi Luce zamanında Serkan Aykut, Bülent Akın, Jardel ve Sadece Jardel'i 1 sezon sonra aldığımız paranın neredeyse 4'te 1 fiyatına sattık. Diğer oyunculardan para falan kazanamadık.

Neyini konuşuyorsunuz yani? Geldiğinde para çoktan suyunu çekmişti o dönem 3 Romen oyuncu üzerinden sürekli eleştirilir. 3 oyuncuya 4.5 Milyon euro ödedik. 3 oyuncuyu 6.7 milyon euroya sattık. Ama hala Terim'in kazıkları olarak anılır.

Anasını belleyen birini görmek istiyorsan Ocak 2014'e bakabilirsin. O çok sevilen Mancini hocanızın, vizyonlu Aysal'ın 2. döneminde gerçekleşen komisyon transferlerine Telles dışında tamamı saçma sapan 9 oyuncuya 20 milyon € ödedik. Sadece Telles'i aldığımız fiyatın azıcık üstüne sattık diğer oyunculardan neredeyse hiç para kazanamadık. Hiçbirini de kullanamadık.

Son düzenleme:
El insaf yahu UEFA parasını Terim değil ondan öncekiler yedi. 3 oyuncuya 30 milyon €'ya yakın para ödendi Luce zamanında Serkan Aykut, Bülent Akın, Jardel ve Sadece Jardel'i 1 sezon sonra aldığımız paranın neredeyse 4'te 1 fiyatına 1 sezon sonra sattık. Diğer oyunculardan para falan kazanamadık.

Neyini konuşuyorsunuz yani? Geldiğinde para çoktan suyunu çekmişti o dönem 3 Romen oyuncu üzerinden sürekli eleştirilir. 3 oyuncuya 4.5 Milyon euro ödedik. 3 oyuncuyu 6.7 milyon euroya sattık. Ama hala Terim'in kazıkları olarak anılır.

Anasını belleyen birini görmek istiyorsan Ocak 2014'e bakabilirsin. O çok sevilen Mancini hocanızın, vizyonlu Aysal'ın 2. döneminde gerçekleşen komisyon transferlerine Telles dışında tamamı saçma sapan 9 oyuncuya 20 milyon € ödedik. Sadece Telles'i aldığımız fiyatın azıcık üstüne sattık diğer oyunculardan neredeyse hiç para kazanamadık. Hiçbirini de kullanamadık.

Terimin ikinci gelisinde o gunun ortalamasina gore cok para harcandigi dogru . Isimlerde hata yapabilirim ama prates , pinto , xavier , de boer , lukunku , bratu basta olmak uzere cok para harcanan donemdi

El insaf yahu UEFA parasını Terim değil ondan öncekiler yedi. 3 oyuncuya 30 milyon €'ya yakın para ödendi Luce zamanında Serkan Aykut, Bülent Akın, Jardel ve Sadece Jardel'i 1 sezon sonra aldığımız paranın neredeyse 4'te 1 fiyatına sattık. Diğer oyunculardan para falan kazanamadık.

Büyük ihtimal 3. döneminindeki ş.ligi paralarından bahsediyor.

Ftor'dan salvolar.
Ağlama konusunda kendine şenol'u örnek almaya başlamış.

Baktı şampiyon olmayı becremeyecek bari ağlayarak önümüzdeki sene alacağı 3 milyon euro'yu sağlama alayım diyor.

Bu takım sen yokken BAM üçlüsü ile şampiyon oldu.
Sana ise 2 defa GALATASARAY tarihinin en iyi ekibi verildi ve şampiyon oldun.
1 kerede vasat bir kadro verildi ve gidip önüne gelenden fark yedin.(ki bu vasat kadro tamamiyle senin transferlerindi)

Şimdi den bahane bulma yolunu seçerek takımın motivasyonunu da düşürme.

İşine gelmiyorsa tüpçü orada gidebilirsin.

Oh be Sonun da kurtulduk DURSUN'dan.

Son düzenleme:

:005::005::005:

İlk puan kaybında yine saklandıkları deliklerden çıkmaya başladılar "Şansa şampiyon olducular, İyi kadro verdiler anca şampiyon olducular"

Merak etmeyin hoca sizi tekrar deliklerinize sokacaktır.

Hadi İyi Geceler.

Her şeye saygım var da Hocaya laf edenlere yok arkadaş . Her şeyi deyin eyvallah ama bu adama demek ayıptır . Bu adam olmasa kim gelecek? Prandelli, mancini, tudor, hamza , denizli , skibbe , vs. Ayıptır ya bu kadar adam geldi neden biri bile başarılı olamadı. Mancini çeyrek final ya demeyin o da hocanın kadrosuydu. Bir gerets bir de lucesku ve kısmen de feldkamp dışında 2000li yıllarda kim ne bok yapmış.
Tamam hoca takintilidir , bazen ben bile sinir oluyorum ama şunu unutmayın bugün bu kadroyla tudor , denizli falan çıksaydı 3 0 yenilirdi takım .
Şu an bjk nin yaptığı şenol topu topu 2 sene başarılı oldu diye heykelini dikecekler ve bu adam Trabzon camiasına ait . Korkmayın bir 10 15 sene sonra omur yeterse o 2000 başı jenerasyonu bitince göreceğim şimdiki nesili ...

SM-N920C cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Ftor'dan salvolar.
Ağlama konusunda kendine şenol'u örnek almaya başlamış.

Baktı şampiyon olmayı becremeyecek bari ağlayarak önümüzdeki sene alacağı 3 milyon euro'yu sağlama alayım diyor.

Bu takım sen yokken BAM üçlüsü ile şampiyon oldu.
Sana ise 2 defa GALATASARAY tarihinin en iyi ekibi verildi ve şampiyon oldun.
1 kerede vasat bir kadro verildi ve gidip önüne gelenden fark yedin.(ki bu vasat kadro tamamiyle senin transferlerindi)

Şimdi den bahane bulma yolunu seçerek takımın motivasyonunu da düşürme.

İşine gelmiyorsa tüpçü orada gidebilirsin.

Oh be Sonun da kurtulduk DURSUN'dan.

hangi sene BAM ile sampiyon olduk

Mustafa Sarp sampiyonluk yasadi mi lan hic , boyle bisey mumkun mu.
O degilde dogru paramiz yok, disardaki marketlerden alma luksumuz cok az, ulke batti batiyor.

Üst Alt