Fatih Terim: "Paramız yok, zamanımız yok" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
vasat kadrolarla şampiyon olduk ama çok önemli bir detay var.rakiplerde de vasat kadrolar vardı.şu an beşiktaş ta pepe querazma falan var.ünlü negroda yedek.başakşehir diye bir takım varmıydı biz vasat kadrolar ile şampiyon olurken buna da bakmak gerekir..
O zamanki fenerin kadrosu şu an bile yok.

Apiah,anelka,alex vs.

Oh be Sonun da kurtulduk DURSUN'dan.

Mehmet demek istedim demedim.
Mustafayi yanlış söyledim dedim ancak benim için topal ile sarp arasında da fark yok dedim.

Keşke ftor tüpçü ile imzalarken de bu kadar duyarlı olsaydınız.

Türkiye Milli takıma imza attı orada. Tüpçü mü Türkiye?
Tüpçü Türkiye diyorsan bir şey diyemem tabiki.

Fatih terim hocamız siyaset ile getirildi oraya siyaset ile kovuldu işte. Tüpçü kim oluyormuş yahu?

Oha !!

Birileri ciddi ciddi adnan polati övme hatta nereseyse utanmadan "efsane baskan" falan yapmaya calistigini mi gordum bana mi oyle geldi ?????

Mehmet demek istedim demedim.
Mustafayi yanlış söyledim dedim ancak benim için topal ile sarp arasında da fark yok dedim.

Keşke ftor tüpçü ile imzalarken de bu kadar duyarlı olsaydınız.

nediyim reiz kudur dur terim kovulana kadar. böyle böyle kendini ye dur. öyle forum üzerinde sinsi sinsi çöreklenip mağlubiyetleri beraberlikleri bekleyip mustafayla falan rijkaard şampiyon oluyordu diye kendi kendine uydur galibiyetlerde ise gözyaşları ile takip etmeye devam et.
hadi rast gele.

Ben niye özür dileyecem
Tüpçü ile yolu kesisenler özür dilesin.
Millet kendini adam eden kulübünü satıp gidiyor.
Ben bir ismi fazla yazmışım çok mu?

mehmet ile mahmut , mahmut ile mustafa karisir , karistirdim dersin

ama BAM yaziyorsan ve M yi karistirdim diyorsan milleti salak yerine koymaktir bu

cunku bam denince herkes o 3 lunun ne oldugunu bilir , sen de bizim kadar biliyorsun

yok ben o m yi mustafa degil mehmete kullanacaktim dersen cogu alintilayan insanin yaptigi gibi U yaptin R yaptin vs derler

bir insan haksiz cikinca veya hata yapinca uzatmayacak

Türkiye Milli takıma imza attı orada. Tüpçü mü Türkiye?
Tüpçü Türkiye diyorsan bir şey diyemem tabiki.

Fatih terim hocamız siyaset ile getirildi oraya siyaset ile kovuldu işte. Tüpçü kim oluyormuş yahu?
O zaman neden şimdi her hakem hatasında tff'ye ve tüpçü'ye sallıyorsunuz?
Sonuçta orası TÜRKİYE futbol federasyonu ve hakemlerse Türk hakemler.

nediyim reiz kudur dur terim kovulana kadar. böyle böyle kendini ye dur. öyle forum üzerinde sinsi sinsi çöreklenip mağlubiyetleri beraberlikleri bekleyip mustafayla falan rijkaard şampiyon oluyordu diye kendi kendine uydur galibiyetlerde ise gözyaşları ile takip etmeye devam et.
hadi rast gele.
Bence kuduranlar transfer yapamayınca elinden giden komisyonlara uzulenler.

150270924232.jpg

O zaman neden şimdi her hakem hatasında tff'ye ve tüpçü'ye sallıyorsunuz?
Sonuçta orası TÜRKİYE futbol federasyonu ve hakemlerse Türk hakemler.

Türkiye Milli takımı başka diyorum ben ki Fatih terimde bu şekilde düşünen birisi.

Tüpçü kim hakemler kim ki? Bu şahıslar benim için Türkiye yi temsil etmiyor. Bu tüpçü bilmem orada olması türkiyenin ayıbıdır ama Türkiye Milli takıma da sırt cevirmeyiz bunlar oraya bir şekilde oturuyorsa. Tüpçüyü de kimin sayesinde orada olduğunu biliyoruz sonuçta.

Milli takıma gitmelisin diye rte evinde hoca ile bir pazar sabahında baskı kurduğunu da biliyoruz üstelik.

Bence kuduranlar transfer yapamayınca elinden giden komisyonlara uzulenler.

evet aynen öyle renkdaş bu aralar üzülenler çok. bi komisyoncular üzgün birde terimi takımın başında görenler. galibiyetlerde kendi kendini yiyip bitiren mağlubiyete beraberliğe kendilerine fırsat doğdu diye sevinen 3 yıl 5 yıl öncesini dahi hatırlayamayıp aklı yetmeyen fakat herşeyi bildiğini iddia eden zavallılar renkdaş.
Allah yardımcıları olsun. veya neye inanıyorlarsa o olsun işte

Evet zor dönemde geldı kendısı ama zor dönemde oldugumuzu bıldıgını sanmıyorum gelırken
ve bunu ögrendıkten sonra aglamaya başladı

dursun iyi kandırmıs :red:

Son düzenleme:
evet aynen öyle renkdaş bu aralar üzülenler çok. bi komisyoncular üzgün birde terimi takımın başında görenler. galibiyetlerde kendi kendini yiyip bitiren mağlubiyete beraberliğe kendilerine fırsat doğdu diye sevinen 3 yıl 5 yıl öncesini dahi hatırlayamayıp aklı yetmeyen fakat herşeyi bildiğini iddia eden zavallılar renkdaş.
Allah yardımcıları olsun. veya neye inanıyorlarsa o olsun işte
Beraberliği filan kollamadim kollamamda.
Git bak bakalım maç başlığına bir tane olumsuz yazı yazmismiyim.
Hatta iyiki bu kadro ile çıkmış diye iyi yapmış bile dedim.

Benim kızdığım nokta ; terimin, şenol ve dün ku aykut gibu ağlaması.
Daha şimdiden bahane üretecekse bırakıp gitsin dedim.
Biz vasat kadrolar ile de şampiyon olduk yine oluruz dedim.
O bahsettiğin 3 sene değil 10 sene öncesi ve sadece bir isimi fazla yazmışım.
En ufak olayda Kendinizi körü körüne ftoru savunma moduna almayın.
Bu herifte insan ve hata yapabilir.
Yaptığı hatalara ses çıkarmaz ve savunursaniz en büyük kötülüğü siz yapmış olursunuz.

Üst Alt