Fatih Terim: "Paramız yok, zamanımız yok" - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Insanlar BAM muhabbetini elestiriyor , konuyu terim elestirisine cekerek ana mevzudan uzaklasmayalim

mustafa - mehmet konusunda kalalim bence

Yönetimin beceriksizliği yüzünden hocayı suçlayıp boş boş konuşmayın

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

FT komisyoncu kebapçı falan diyenlere makarnacı prandelli veya manciniyi verelim bence..Sahada futboldan çok mancinin fularını aysalın vizyonunu konuştugunuz günleri unuttunuz galiba..aysalın yerini 90 yaşında adama bırakıp ligin başında kaçtıgını da unutmuş gibi görünüyorsunuz.

Beraberliği filan kollamadim kollamamda.
Git bak bakalım maç başlığına bir tane olumsuz yazı yazmismiyim.
Hatta iyiki bu kadro ile çıkmış diye iyi yapmış bile dedim.

Benim kızdığım nokta ; terimin, şenol ve dün ku aykut gibu ağlaması.
Daha şimdiden bahane üretecekse bırakıp gitsin dedim.
Biz vasat kadrolar ile de şampiyon olduk yine oluruz dedim.
O bahsettiğin 3 sene değil 10 sene öncesi ve sadece bir isimi fazla yazmışım.
En ufak olayda Kendinizi körü körüne ftoru savunma moduna almayın.
Bu herifte insan ve hata yapabilir.
Yaptığı hatalara ses çıkarmaz ve savunursaniz en büyük kötülüğü siz yapmış olursunuz.

Oh be Sonun da kurtulduk DURSUN'dan.
terimi körü körüne savunduğum yok ağladımı ağlamadımı onuda bilmiyorum. gerçek olmayan bişey yazmıssın mustafa sarpla alakalı sonra yazdığın seyın arkasında durmadın farklı şekilde dile getirmeye çalıstın.
ayrıca terim hata yapabilir çok büyük hatalarda yapmıştır konuşmamızda bununla alakalı herhangi bi konuya değinmedik. mesele senin beraberlik ve mağlubiyet anlarını kollaman ve mustafa sarp hepsi bu. yoksa terime kebapçımı diyorsun aysala botokslumu diyorsun umrumda değil.
kimilerinin beslemesi olmuş bi iki trolü eğlendirmekten başka bi işe yaramaz bu tartışmalar.

Konuya geri dönersek...
Kadro bu sene şampiyonluk için yetersiz demeyelimde zor işimiz.

Bjk fb bir kenera. İbb çok güçlü ve fikstürleri de baya müsait hedefe ulaşmaları için. İkinci olmalıyız ama en azından şampiyon olamazsak bile.

Şampiyonlar ligi Playoffu daha kolay olacak galiba seneye

Basaksehir sampiyon filan o la maz

hatta hem bjk hem fb yi yenseler , en azindan berabere kalsalar iyi olur

once fb ve bjk nin devre disi kalmasi onemli

dedigin gibi en en en kotu senaryoda basaksehirin sampiyonlugunda 2 inci olunmasi lazim

hem kendi CL ihtimalimiz icin hem de fb ile bjk nin para musluklarini kesmek icin

Konuya geri dönersek...
Kadro bu sene şampiyonluk için yetersiz demeyelimde zor işimiz.

Bjk fb bir kenera. İbb çok güçlü ve fikstürleri de baya müsait hedefe ulaşmaları için. İkinci olmalıyız ama en azından şampiyon olamazsak bile.

Şampiyonlar ligi Playoffu daha kolay olacak galiba seneye
Diyelim diyelim... Basbayağı yetersiz :D

Zamanında Tudor'u gönderseydik o puan farkıyla baya bir kredimiz olurdu ama artık geçti o günler...
Liderle aramızdaki puan farkı açıldıkça taraftardan da homurtular aynı oranda yükselmeye başlar. Bu homurtulardan kurtulmanın yolu Dursun denen yavşağın ipliğini pazara çıkarmak. Burnundan fitil fitil getiremezlerse taraftar bu yönetimin de anasını ağlatır.

tudor varken güzelım kadroyu her hoca oynatır bu kadroyu cöp edecek denıyordu ft geldi herkes kadroya cöp diyor

alt yapıdan eleman al kadroya hoca. bırak baltayı falan. bitik adamları 11e koyuyorsun. bırak gençler oynasın, yenilsende sesimiz çıkmaz. vazgeç artık emekli olmuş oyunculardan

Gayet güler yüzle röportaj verdi. Mesajları olumluydu. Penaltımızı vermediler, 2 gün sonra Sivas deplasmanına çıkıyoruz, bizi şampiyon yapmayacaklar deyip yayını terketti zanneder gören de. Siz ağlama görmemişsiniz diyeceğim ama iki gündür ağlayan çok, kaçırmamış olmanız lazım. :asd22:

tudor varken güzelım kadroyu her hoca oynatır bu kadroyu cöp edecek denıyordu ft geldi herkes kadroya cöp diyor
Sakatlıklar ve cezalar devreye girince alternatifsiz adamların takımı gerilettiği görülür; ki bunu zaten hepimiz biliyorduk. Tudor dediğin adam malın önde gideni. Böyle bir puan farkını aptal aptal fantezilerle eritti. Havaya giren takımın anasını ağlattı. Evet o puan farkıyla her şey çok farklı olurdu. Takımın havasından tut, saha içi organizasyon rahatlığı kadar bir ton avantajımız olurdu. Fatih Terim gibi bir adam o puan farkını azami olarak üstte tutardı.

Fb ve Ts maçlari kazanmamiz gereken maçlardi

1 puan yerine 6 puan kazanip su an basakla puan farki 4 yapabilirdik

bjk ve basak maçindan toplam 8 gol yememiz de skandaldi

Adnan Polati övenler olmus ama Adnan Polat Dursun dan sonra rahmetli Özhan Canaydin ile birlikte en kötü ikinci baskandir.

Ikisi arasinda secim yapmak istemedigim icin ikisini de "en kötü ikinci baskan" kavrami altinda bulusturdum.

Ovme demeyelim ama canaydin ve dursun hakikaten polattan kat be kat kotudur

tabi polati ben baskan olmadigi donemki 2 sampiyonlugu da ekleyip dusunuyorum

yoksa sportif bakarsak ve 2008-2011 arasi kistas alirsak polattan kotu donem 1982 dogumluyum sahsen ben gormedim

Farkındaysan kadronun bel kemiği gitmiş durumda. Ndiaye ve Fernando yerine bir anda ilk yarı neredeyse hiç oynamamış Donk ve Selçuk'tan medet umar hale geldik. Tabi ki bir oyuncunun gidişiyle şampiyonluktan vazgeçecek değiliz ama her şey Tudor dönemindeki gibi güllük gülistanlık değil.

senenın basında tudor yerınde fatıh hoca olsa sımdı 10 puan farkla ondeydık
kadroda boyle sacma sapan bır kadro olmazdı
bu yabancıların da cogu farklı isimler olurdu

Biz buna ikiyüzlülük diyoruz Recep kardeşim. 20 asist yapan şıreydır'a, Akhisar'a, gençlere karşı herkes yapar diyenler bu sene asistin asistin asistin asistin asistin asistini ve şut pasını hesaplar oldu.

ONEPLUS A5000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt