Fatih Terim PFDK'ya Sevk Edildi! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim PFDK'ya Sevk Edildi!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Güzel .....
1 maç da ceza verirseler, alanya maçı da, daha oynanmadan korkulu rüya olmaktan çıkar ve tadından yenmez...
Gerçekten ciddiyim ben bu konuda ...
Takımı şampiyonluğa daha etkili motive edecek az şey vardır..
Çünkü haksızlığa karşı intikam fırastı; bilinen en güçlü hırs, adrenalin ve mativasyon yükleyicilerin en başlarında gelir.

İLAVE: Türkiye bugünki gücünü ve siyasi istikraraını da bu tip bir motivasyona borçludur demek abartı sayılmaz bence..

Son düzenleme:
Bu olay resmen kumpas itirafidir , ustelik sicili temiz son donemine ait . Kufur kiyamet yoksa bilemem ama senol ve aykuta bakinca bu rezalettir

Ama iste hoca adam gibi 11 le ciksan finaldeydik , o moralle gayet alanyayi da yenerdik , kimse de sakatlanmazdi 2-1 in rovansinda o rahatlikta

Bu bir kadini o saatte sokakta olmasaydi, oyle giyinmeseydi basina bu gelmezdi diyerek tecavuzcuyu yari-aklamak gibi olmus.

TFF art niyetli bir kurumdur, cok net.

Ayrica senin gibi rasyonel bir uyenin inatla kupa macinda rotasyon istememesi cok ama cok sacma. Lig riske atilamayacak kadar hayati. Ayrica bu rotasyon kadrosu deplasmanda 2-1 kazanmis, istese burada mi tutamayacakti? Hoca hicbir yanlis yapmadi.

Bu tarz gelismeler iyi oluyor gayet. Herkes tarafini belli etsin. Boyle daha keyifli.

Basaksehir, Besiktas, Fenerbahce, TFF, MHK, Demiroren, siyasi guc odaklari ve daha pek coklarini ust uste koyup Galatasaray dusmanlarinin yazlarini karartacagiz yine.

Bu bir kadini o saatte sokakta olmasaydi, oyle giyinmeseydi basina bu gelmezdi diyerek tecavuzcuyu yari-aklamak gibi olmus.

TFF art niyetli bir kurumdur, cok net.

Ayrica senin gibi rasyonel bir uyenin inatla kupa macinda rotasyon istememesi cok ama cok sacma. Lig riske atilamayacak kadar hayati. Ayrica bu rotasyon kadrosu deplasmanda 2-1 kazanmis, istese burada mi tutamayacakti? Hoca hicbir yanlis yapmadi.

O zaman biz neden elendik ? Benim ya da senin yanlisin sebebiyle mi ?

Sinan,arkadaş dünden beri gına getirdin yani hakikaten.Arkadaş papağan gibi aynı şeyleri yazıp duruyorsun.Elendik,bitti gitti anladın mı.Rotasyonlu veya rotasyonsuz iş kapandı.Adam hocanın cezasını bile rotasyona bağladı.Höt demesini bekliyorlar adamın anladın mı.Bu adam patlayacak olsa daha önceki maçlarda patlardı ki daha beter hakem hataları da oldu.O yüzden fazla kafa ütüleme rica ediyorum

Karaktersiz futbolcular yuzunden. Hoca cikarmasi gereken kadroyu cikardi. Hatta bence Muslera yerine Carasso cikmaliydi.

Galatasaray'in yedekleri iceride 2-1'lik galibiyeti koruyabilmeliler, o kadar.

Ben de bunu anlamiyorum iste , cikarilan kadronun sorumlulugu takimin basindakine ait degil midir ? "Ne yapsa haklidir" dusuncesi benim tarzim degil . Kupa finaline cikma macini ic sahada handikapli maglubiyetle kaybetmeyi ben yakistiramiyorum

Final olsa bu kadroyla mi cikacakti ? Ya da bjk fb gibi bir eslesme olsa boyle mi cikacakti

Deplasmanda 3-1 yenilse boyle mi cikacakti

Resmen ts yi 6-1 yenmis , fb yi iki kez yenmis , bjk den istanbulda gol bile yememis takimi kucumsedi ve bedeli kupa oldu

Sinan,arkadaş dünden beri gına getirdin yani hakikaten.Arkadaş papağan gibi aynı şeyleri yazıp duruyorsun.Elendik,bitti gitti anladın mı.Rotasyonlu veya rotasyonsuz iş kapandı.Adam hocanın cezasını bile rotasyona bağladı.Höt demesini bekliyorlar adamın anladın mı.Bu adam patlayacak olsa daha önceki maçlarda patlardı ki daha beter hakem hataları da oldu.O yüzden fazla kafa ütüleme rica ediyorum

sent via GSC

Ben de bunu anlamiyorum iste , cikarilan kadronun sorumlulugu takimin basindakine ait degil midir ? "Ne yapsa haklidir" dusuncesi benim tarzim degil . Kupa finaline cikma macini ic sahada handikapli maglubiyetle kaybetmeyi ben yakistiramiyorum

Final olsa bu kadroyla mi cikacakti ? Ya da bjk fb gibi bir eslesme olsa boyle mi cikacakti

Deplasmanda 3-1 yenilse boyle mi cikacakti

Resmen ts yi 6-1 yenmis , fb yi iki kez yenmis , bjk den istanbulda gol bile yememis takimi kucumsedi ve bedeli kupa oldu

Sinan bu tarz polemik sana hic yakismiyor. Ben "Ne yapsa haklidir" mi demisim? Dedigim cok basit: Basaksehir macinda 11 baslayan hic kimse bu macta 11 baslamamaliydi. Alanya deplasmani, lig maratonu cok ama cok kritik. Mesela senin dedigin gibi aslarla ciksaydi turu gecse bile yuzde yuz hatali olurdu hoca.

Ben de sonucu yakistiramiyorum, ama bu topcularin sucu. Final bugun oynansa yine bu kadroyla cikacakti tabii, lig cok ama cok daha degerli. Takimi kucumsedigi falan yok, oynatabilecegi baska futbolcular yoktu.

2-1 galibiyet alan kadroya neden guvenmesin ayrica?

Turkiye Kupasi'ni hocamin kuracagi kadronun rotasyon oyunculariyla alacagiz zaten, merak etmeyin

Taraftar gorevini yapsin, Imparator'a satasanlara haddini bildirsin

Turkiye Kupasi oyle matah bir sey olsa su an Konya kume dusmeme mucadelesi veriyor olmazdi

mac cezası vereceklerini sanmam mac cezası verecek fiili bir eylem olmadı

ama asıl pfdk nın tamamının tinerci dolmasına hadi biz göz yumduk fenerde göz yumdu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt